Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak zaczeliście się masturbować??
Autor Wiadomość
napalony93 

Wiek: 34
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   Jak zaczeliście się masturbować??

Piszcie tytaj jak było po tym pierwszym razie i dlaczego zaczeliście się masturbować (dla przyjemności, bo inni tak robią itp) np ja

>1raz w wieku 15-16 lat
>Zrobiłem to bo chciałem zobaczyć czy mój organizm produkuje juz sperme.
>1 raz był dziwny (dziwnie się czułem ale było fajnie)
> za 1 razem "spuściłem" się w chusteczkę
>2 raz zrobiłem bo chciałem poczuć to "dziwne uczucie" jescze raz
> póżniej to już dla przyjemności
> teraz walę sobie różnie (skarpetę, psześcieradło, w kibel, na klate)
 
 
Masturbator19 

Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 111
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

1 raz w wieku 13 lat
Zrobiłem to bo kumpel opowiadał ze to niesamowite przeżycie (i miał rację)
1 raz był "obfity"
1 raz pociekło mi po nogach (nie spodziewałem się wytrysku)
2 raz było miło za 1 to czemu nie spróbować ponownie ;p
Poźniej dla przyjemnosci
teraz sex, czasem masturbacja w tradycyjny sposób

Ale ciekawi mnie napalony93 czy nikt nie złapał cię na klatce?
 
 
tryskacz 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Sopot
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

Ja swoją pierwszą masturbacje miałem w piwnicy w wieku 10-11 lat. Wiedziałem jak to się robi, bo miałem wtajemniczonego kuzyna ;) . Na stosie gazet znalazłem Playboya. A w tym wieku widok nagiej kobiety robi swoje. Długo nie wytrzymałem i zwaliłem sobie konia, a czy wytrysk był nie pamiętam :) .

Od tamtej pory robię to praktycznie codziennie po kilka razy. Redtube i ogień :P !
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
adamekk6 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 122
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

Mój pierwszy wytrysk był w wieku 13-14 lat. Starszy brat miał w pokoju playboya to wziołem go sobie...było super zwaliłem sobie zaraz po szkole na brzuch...
Fajnie było, a teraz to staram się codziennie walić ;-)
 
 
Banderas 

Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 8
Skąd: Z daleka
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

Heh troszkę śmieszne te historie z Playboyem, ale dość logiczne i prawdziwe. Ja nie potrzebowałem, żadnego Playboya, od razu trafił mi się do ręki nieraz Twój Weekend, no przez 1,2,3 klasie podst. parzyłem sobie tylko na te zdjęcia, nie wiedziałem, czemu, mi stawał, choć było to fajne uczucie. Potem, gdy się dowiedziałem się, czemu staje, to zacząłem się zastanawiać, po co, potem patrząc na zdjęcia jak się faceci bawią swoim penisem, stwierdziłem, że też się tak zabawie. No to poszedłem, się kąpać i znów mnie wzwód pokazał się, no, więc nie myśląc dłużej w wieku 11,5 roku zacząłem się masturbować, oczywiście jeszcze o tym nie wiedząc, że to to. No i w miarę jak nachodziło większe podniecenie zacząłem się zastanawiać czy nie przestać w końcu dobrze mi było jakoś dziwnie, ale z drugiej strony bałem się, się, co będzie, bo puls serca, co raz szybszy, no tak przemieszczałem się z jednego roku wanny w drugi, aż w końcu stwierdziłem, że wyjdę z wanny na wszelki wypadek, zdążyłem wyjść jedna nogą osiągnąłem orgazm, o czym wcześniej nie miałem pojęcia, i jak na pierwszy raz wystraszyłem się tego. Penis skakał jak wariat i troszkę zaczęło lecieć spermy. Nie wiele tego było, ale jednak coś. Przerażony faktem, wytrysku i skaczącego penisa, chciałem przestać, bo myślałem, ze coś misie stanie. I po kilku tyg. zaryzykowałem ten strach i znów to samo zrobiłem, bo też było znów przyjemnie i tak zacząłem się, co kilka miesięcy masturbować się. I się masturbuje się do dziś, dla przyjemności głównie.
Więc:
1 raz w wieku 11,5 roku
Teraz masturbuje się rożnie i w różnych wymiarach czasowych. zależny czy mam ochotę czy nie:)
 
 
skos 

Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

no ja miałem podobną historie i ten sam wiek co Banderas tylko że nie byłem w wanie ale leżałem sobie na łóżeczku. I tak sie bawiłem bawiłem aż nagle trysnołem nie wiedziałem co się stało. Wogóle to nie wiedziałem że to jest masturbacja ( walenie konia ) I po tym fakcie jak minoł jakiś tydzień znowu sie zaczołem swoim małym bawić i znowu trysnołem a ze uczucie było wyśmienite tak się bawie do dziś. Teraz sam albo z dziewczyną :D
 
 
mkopiec 

Wiek: 37
Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 22
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

Ja zacząłęm na jakiejś koloni ze starszymi kumplami.
Miałem chyba z 11-12 lat. Wtedy jeszcze nie miałem wytrysku, choć
jak pamiętam było lepiej bo orgazm miałem i się nie brudziłem;-))
I dzięki kumplom walę do dziś..
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

W moim przypadku zaczęło się to kiedy miałem 14 lat.

Koniec roku, wiec na Sylwestra poszedłem do kolegi, po jakimś czasie zaczęło nam się nudzić. Jeden kolega zapytał mnie czy wiem jak się wali konia, ja dość dziwacznie się na niego spojrzałem i odpowiedziałem "a skąd ja Ci tu konia wezmę?" :D
Kolega objaśnił co trzeba ale ja mu nie wierzyłem, nawet się z nim założyłem że nic nie będzie.
No wiec jadę, było przyjemnie aż tu nagle coś zaczęło się dziać, sam nie wiedziałem co jest grane. Tak ze mnie fontanna poszła :P No i tym sposobem przegrałem zakład, zafajdałem sobie ubranie i podłogę u kolegi :)
Minęło już tyle lat a ja ciągle wale, niestety uzależniłem się od tego...

Jedno jest pewne, swojego pierwszego razu kiedy zwaliłem nie zapomnę nigdy :D
  
 
 
Hariko 

Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

Seba081,
hahahah..swietna historia!! Wiesz co stary,..ja nieco starszy jestem i tez wale..i nie uwazam wcale tego za uzaleznienie!!!!
 
 
DamienO 

Wiek: 50
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 32
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 21 Mar, 2009   

U mnie pierwsze walenie obyło się bez ręki. Matka pozwoliła mi oglądać film dokumentalny tylko dla dorosłych w wieku 11 lat pod tytułem "Oto Ameryka." W tym filmie pokazali myjnię samochodową w której gołe laski myły samochody i wtedy po raz pierwszy samoistnie szczytowałem. Z penisa wyciekła przeźroczysta ciecz, nie miałem pojęcia co to i dla czego, ale było to przyjemne. Od tego czasu zacząłem pocierać penisem o majtki lub piżamę.

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2009 ]
W wieku 16 lat przestawiłem się na rękę. Tak wyczytałem w jakiejś książce. :)
 
 
mlodyyy90 

Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

Mój pierwszy raz był w wieku 12 lat. Było to na wycieczce klasowej pod prysznicem. wtedy po raz pierwszy mi stanął i zsunęła mi się skórka. Trochę długo dochodziłem ale jakoś się udało.
 
 
maciex23 

Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 69
Skąd: w-w
Wysłany: Sro 22 Kwi, 2009   

pierwszy raz 12 lat- zaczałem dotykac malego, sciagac napletek i poczułem ze to fajne uczucie. pierwszy raz na "sucho". jeszcze nie do konca wiedziałem co i jak...
pierwszy prawdzwy wystrzał rok poźniej - 13 lat- już wiedziałem wszystko na ten temat.
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   

Masakra...
  
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Gidorah87 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   

ss

[ Dodano: Pią 22 Maj, 2009 ]
Więc i ja opowiem pierwszy raz miałem wytrysk i "z masturbowałem się" w wieku 18 lat :oops: i to było przez przypadek troszkę podchmielony po swojej 18stce wyobraziłem sobie jak dalej tańczę z koleżanką no i mi stanął więc zacząłem wykonywać ruchy biodrami miednicą czy jakkolwiek to nazwać tak jak przy sexie wtedy to do mnie jakoś nie docierało ale wykonując te ruchy penis pocierał w piżamce o łóżko prześcieradełko no i to było przyjemne i ten moment wybuchłem byłem trochę w szoku nie docierało do mnie nic chyba przez 15 minut leżałem i drżałem było mi ciepło i zimno otrzeźwiałem całkowicie podniosłem się byłem cały mokry piżma prześcieradło kołdra... a dlaczego tak późno zacząłem? już wyjaśniam wiedziałem wcześniej oczywiście że istnieje taki coś jak masturbacja, ale postanowiłem sobie że skoro wszyscy to robią to ja zrobię inaczej i nie będę tego robił teraz już wiem że to był błąd trzeba było trzepać ile wlezie... :wink:
żeby jeszcze wszystko nabrało odpowiedniego koloru powiem, ten 1 raz był w wieku 18 lat a teraz za miesiąc będę miał 22 :) i lubię to robić a robię to zależy jak mam ochotę :D
 
 
marcin26 

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 28 Maj, 2009   

Miałem chyba 12 lat kiedy to pierwszy raz zrobiłem.Bawiłwm się penisem pod kołdrą. I zaczeło mi się robić coraz przyjemniej a muj "sisiok" robił się coraz to twraszy.Nie panietam czy miałem wytrysk.Ale wiem ze było to bardzo przyjemne.Nastepnebo dnia postanowilem zrobic to jeszcze raz tylko jak bylem sam w domu.Polorzylem sie na luszku rozebramelem sie do naga i zaczolem sie bawic moim małym.I uczucie takie same przyjemnie i robił sie corz to trzszy a na koniec mini wytrysk.od tego czasu wale codzienie.Mimo ze mam 26 lat nadal wale.Masturbacja jest czymś spanialem polecam ją karzdemu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group