Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     skutek - homoseksualizm ?
Autor Wiadomość
CMK 

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: pomorskie
Wysłany: Wto 13 Sty, 2009   skutek - homoseksualizm ?

Witam.
Nie wiem czy to odpowiedni dział do tego typu postów, ale jest on chyba związany z przypadłością jaką jest spodziectwo.

Mam 20 lat i niewyleczone spodziectwo. W dzieciństwie przebyłem kilka zabiegów, dzięki którym ujście cewki moczowej znalazło się przed żołędziem a nie niżej. Nadal jednak napletek jest niepołączony i w ogóle obawiam się, że nie będę zdolny do aktu płciowego. 
W wielu artykułach spotkałem się z informacją, że skutkiem spodziectwa może być homoseksualizm. Argumentuje się to dodatkowo określeniami „obsesja na punkcie penisów”, „zainteresowaniem tym co u nas nie jest prawidłowe”… .
Obserwuję u siebie skłonności homoseksualne i zastanawiam się czy może to być skutek spodziectwa. Tłumaczę to sobie tak, że od zawsze „interesowały” mnie męskie członki. Pamiętam, że mając z 4, 5 lat widziałem w telewizji zapowiedz jakiegos filmu w którym facet rozebrał się do naga i wlazł do morza. Koniecznie chciałem to zobaczyć, bo pana pokazano w całej okazałości.
Tylko skąd by się wzięło moje zainteresowanie seksualnością w takim wieku ?? Przecież takie fascynacje zaczynają się w okresie dojrzewania dopiero.. Może dlatego, że mój penis jest inny, rozglądam się za wszystkimi innymi :/
Nie wiem, być może sam siebie oszukuję i jestem po prostu normalnym gejem, tak jak homoseksualista bez spodziectwa. Ale gdy tak sobie planuję przyszłość (nie wierząc jednak w realizację tych planów) przed oczyma pojawia mi się normalna rodzina: ja-żona-dzieci. Nie chce być gejem – i tu na pewno się nie oszukuję. Jest we mnie trochę z heteryka.Co ciekawsze – od niedawna mam… dziewczynę (!). Jest mi w tym związku bardzo dobrze, aczkolwiek mam ogromne obawy co do chwili gdy podjęty zostanie temat seksu. Po pierwsze – zawstydzenie swoją wrodzoną wadą, po drugie – prawdopodobieństwo że stosunek mógłby być dla mnie bolesny, po trzecie – pociąg seksualny wobec dziewczyny jest jakby mniejszy (. Nie oznacza to że go nie ma – kiedy się przytulamy, całujemy odczuwam podniecenie… Ale gdyby to był chłopak to nie wiem czy to podniecenie nie byłoby intensywniejsze.

Nie wiem więc co to ze mną do cholery jest!!!!
Czy ja sobie tylko wmawiam że podobają mi się też kobiety bojąc się przed etykietką „pedała”? Czy może jestem biseksualny? Może gdyby nie ta wada wszystko by było inaczej? Czy spodziectwo mogłoby aż tak wpłynąć na psychikę i seksualność??

Właśnie dlatego chciałbym poznać jakie są Wasze emocje/odczucia wobec kobiet/mężczyzn? Zapewne w każdym przypadku jest inaczej – takich rzeczy nie można generalizować do jakichś schematów, niemniej jednak może znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji ?
Generalnie to chyba i tek bez sensu moje wszystkie pytania, bo zdaje się moje życie erotyczne nie ruszy z miejsca i kiedyś mój związek z dziewczyną będzie się musiał zakończyć  Ale musiałem się gdzieś wyżalić. Odkąd pojawiła się w moim życia ta „ONA” trapi mnie to wszystko bardzo. Wcześniej jakoś o tym nie myślałem (czego teraz żałuję).
 
 
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 13 Sty, 2009   

Bardzo fajny post, a co do związku spodziectwa i homoseksualizmu to ty tylko to sobie wmówiłeś, moim zdaniem większosć ludzi poczówa pociag do tej samej płci tylko sie boimy o tym mówić.

PS: słyszałem, że ludzie obwiniali ze są gejami między innymi, bo:

- widzieli w dzieciństwie swoją mame nago

- mały penis

- niebyli akceptowani przez kolegów

- że byli brzydcy

- że nie uprwiają sportów

- że dostali kosza od dziewczyny

- że masturbowali się grupowo z kolegami itp.

- brak ojca w rodzinie

- złe relacje z ojcem

- rodzeństwo same siostry

Zakceptuj to jakim jesteś i nie potępiaj ludzi którzy nie kryją się ze swoją orjentacją, poprostu niebądz homofobem.
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

homoseksualizm nie ma nic wspólnego z tą wadą. Poprostu jesteś ciekawy jak każdy lubi się porównywać. Laski patrzą na laski a kolesie na koleśi. Zwykła sprawa

ps. ja bym nie dorabiał ideologi do tego
 
 
penis.com.pl
bathmate
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

CMK - ile cm ma twój penis ze spodziectwem?
 
 
CMK 

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: pomorskie
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

ok 14 cm w wzwodzie :x
 
 
Some1 

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: PL
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

No ja akurat jestem gejem, ale może to zbieg okoliczności :roll:
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

Mój penis też ma 14 cm i nie uważam że to mało a gejem też nie jestem :)
 
 
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Sro 22 Lip, 2009   

To ma zero wplywu, jesli ktos nawet taki byl to czysty przypadek a nie zaleznosc typu korelacja czy przyczyna skutek, wiec jestes ok
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sro 22 Lip, 2009   

pee napisał/a:
To ma zero wplywu, jesli ktos nawet taki byl to czysty przypadek a nie zaleznosc typu korelacja czy przyczyna skutek, wiec jestes ok


Fajnie, jeszcze jakbys nie odswiezal starych tematow to juz by bylo picus glancus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group