Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem
Autor Wiadomość
siwulec0 

Wiek: 28
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   Problem

Siema!

Mam 13 lat. Chciałbym się was poradzić. W Listopadzie 2007 pozbyłem się stulejki. Nie była to operacja ale po prostu smarowałem się jakąś maścią i po prostu się napletek odkleił. Od tamtej pory gdy mam wzwód napletek nie schodzi samoczynnie z żołędzi i zostaje. Wiem, że to nie bęzie przeszkadzało w seksie ale niezbyt ładnie wygląda :/ Owszem może zejść ale dopiero przy mojej pomocy i to jeszcze nie tak kompletnie do końca, zę aż się rozciągnie i trochę mnie boli.

POmóżcie! Czy to jest może jest za krótkie wędzidełko? :(
 
 
dawidak 

Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

Nie za bardzo wiem o co ci chodzi, zdjecia by wiele pomogly. Mozesz miec za male swiatlo napletka - gdzies to slyszalem na tym forum. Ale dalej nie wiem o co chodzi. Dodaj zdjecia najlepiej. Bedzie nam latwiej
 
 
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

jeszcze nigdy sie nie kochales tak bedziesz mial do tego czasu

moze cie bolec bo papierem go osuszasz mozesz lekko naslinic albo woda obmyc i bedzie ok


nie z chodzi z rzaledzi tzn zaciska sie u gory i nei chce zejsc sciaga sie do polowy

moze za mala skorka
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group