Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kremy erekcyjne i powiekszajace
Autor Wiadomość
milosz1984
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   Kremy erekcyjne i powiekszajace

zaczalem uzywac kremu penimax i na razie efekty sa spoko bo jest pelniejszy i lepsza troche erekcja a stosuje dopiero 3 dni. Jak penimax mi sie skonczy to bede uzywal gigaman i pozniej largo, to wszystko mam juz w domu. Wczesniej uzywalem(2lata temu) largo i kolossal i efekty rowniez byly spoko lacznie z mocna erekcje. Czekam na wasze opinie
 
 
superciacho 

Wiek: 34
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   ...

gdzie to sie kupuje? ( penimax) nie ma zadnych skutków ubocznych? znacznie powieksza penisa?
 
 
pikesol 

Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   

a ja zaopatruję się w sklepie intymnosc.pl w PENIS XL jak dla mnie bomba krem a i skutków ubocznych nie ma
 
 
penis.com.pl
bathmate
milosz1984
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   kremy

kupic mozna w kazdym sexshopie, na necie i nie tylko. Co do skutkow ubocznych to raczej nie mialem, efekty sa, ale zalezne sa od czasu stosowania i wazne by podczas stosowanai kremu cwiczyc powiekszanie penisa to efekt bedzie lepszy
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group