Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     18 Lat problem z erekcją
Autor Wiadomość
archeolog 

Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 30 Gru, 2008   18 Lat problem z erekcją

Witam wszystkich no forum jestem nowy i mam poważny problem z erekcją .
Mam wspaniałą partnerkę vulcan sexu . Mieliśmy juz 2 podejscia do stosunku i nie wypaliło bo
mój "sprzęt" choć dość duży to nie był sztywny . Przed zapoznaniem sie z tą partnerką miałem roczną przerwe z sexem masturbowalem się przez pierwsze miesiące masturbacji sprzęt był bardzo sztywny... problem z ustawieniem prostopadle ... teraz Mam wytrysk a sprzęt jest "gumowy"
Zastanawiam sie nad środkami farmakologicznymi aktywnymi , wizyta u lekarza nie mile widziana , masturbacja bardzo sporadyczna Prosze o pomoc


POZDRAWIAM
 
 
Matthieau 

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 13 Lut, 2009   

Witam serdecznie,

Choć nie raczę radą to dołączam się do prośby. Również mam 18 lat i również ten sam problem mnie dręczy. Choć "sprzęt" długo był sztywny to po zejściu się z nową dziewczyną, a współżyciu dopiero po ponad roku i długim wyczekiwaniu, okazuje się że tuż przed wprowadzeniem członka zupełnie "więdnie". Mimo kilku podejść w ciągu ostatnich miesięcy problem nie ustaje. Bez tabletki nie ma szans na normalne współżycie. A przecież zarówno ja jak i mój przedmówca mamy dopiero 18 lat.. Również zwracam się z wielkim apelem o pomoc.

Pozdrawiam.
 
 
doswiadczony_kr 


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 13 Lut, 2009   

Matthieau,
Witaj najprawdopodobniej Twój problem ma podłoże psychiczne. Jeśli masz pełen wzwód i problem pojawia się tuż prze rozpoczęciem współżycia to znaczy że coś Cię blokuje. Najlepszym rozwiązaniem będzie dobry psychoterapeuta lub hipnoterapeuta. W tak młodym wieku, takie problemy może powodować jakieś nieudane współżycie, które utkwiło w Twojej podświadomości i daje o sobie znać właśnie przed rozpoczęciem kolejnego współżycia. W przypadku psychoterapii czeka Cię kilka spotkań ze specjalistą, w przypadku hipnoterapii to jeden do trzech seansów hipnozy (w zależności od Twojej poddatności na hipnozę). Wię moja rada jest taka, żebyś jak najszybciej zajął się tym problemem i nie zażywaj tabletek, jeśli już teraz je musisz brać to za kilka lat okaże się że nawet wiagra będzie za słaba dla Ciebie.
_________________
doswiadczony_kraków (30l)
energoterapeuta, hipnoterapeuta
http://pierwszy.net/hipnoterapiaireiki
GG 10270843
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Matthieau 

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 13 Lut, 2009   

Witam ponownie,

Hmm szczerze rzecz ujmując to wydaje mi się iż niemal na pewno nie jest to problem związany z mą psychiką, zważywszy chociażby na to iż pojawił się on w zasadzie od początku mego współżycia. Czytałem wcześniej że większość problemów z potencją rodzi się de facto, jakkolwiek kolokwialnie to ujmując, w głowie. Długo nad tym rozważałem i sądzę że tak nie jest choć oczywiście nie neguję tego co napisałeś i zasięgnę źródła.

W każdym razie dziękuję za odpowiedź i za wszelkie inne porady również będę wielce wdzięczny.

Pozdrawiam.
 
 
Fluff


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 10
Skąd: wafka
Wysłany: Czw 30 Lip, 2009   

Najlepiej będzie się jednak przejść do lekarza i zrobić odpowiednie badania. Może kuracja lekami będzie potrzebna. Trzeba wykluczyć inne przyczyny. Może masz zaburzenia hormonów, albo problemy z krążeniem... Mam nadzieję, że nic poważniejszego, bo wiele innych chorób może się objawiać zaburzeniami erekcji. Albo po prostu Maxigra pomoże :)
 
 
mikola 

Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: skierki
Wysłany: Sro 19 Sie, 2009   

wizyta u lekarza niemile widziana? no przestań, chyba chcesz żeby i Tobie i partnerce było dobrze, nie? idź do urologa albo seksuologa, porozmawiaj z nim co może być przyczyną Twojej dolegliwości. on na pewno pomoże. 3mam kciuki:)
 
 
qwertix 

Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

Matthieau napisał/a:
Witam ponownie,

Hmm szczerze rzecz ujmując to wydaje mi się iż niemal na pewno nie jest to problem związany z mą psychiką, zważywszy chociażby na to iż pojawił się on w zasadzie od początku mego współżycia. Czytałem wcześniej że większość problemów z potencją rodzi się de facto, jakkolwiek kolokwialnie to ujmując, w głowie. Długo nad tym rozważałem i sądzę że tak nie jest choć oczywiście nie neguję tego co napisałeś i zasięgnę źródła.

W każdym razie dziękuję za odpowiedź i za wszelkie inne porady również będę wielce wdzięczny.

Pozdrawiam.


wiekszość w głowie? nie do końca...zaburzenia mogą być spowodowane kompleksami, brakiem doświadczenia, znieczuleniem przez masturbacje, ale też problemami z krążeniem, sercem, innymi cięższymi chorobami...bardzo ważna jest wizyta u lekarza i poprawna diagnoza. Owszem maxigra może pomóc, ale nie zawsze jest potrzebna, czasami wystarczy nawet rozmowa z seksuologiem. Poza tym lek jest na recepte nie bez powodu...chodzi o to, by nie zaleczać bez diagnozy tylko leczyć skutecznie.
 
 
wacek888

Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 7
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

qwertix- wiesz coś moze wiecej o tym znieczuleniu przez masturbacje?? albo gdzieś gdzie mogło by o tym pisać.
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009   

qwertix napisał/a:
znieczuleniem przez masturbacje



:mrgreen: :lol: :roll: :mrgreen:

czy to jakaś nowa metoda zasłyszana na Światowym Zjeździe Domorosłych Anestezjologów?
 
 
wacek888

Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 7
Wysłany: Nie 23 Sie, 2009   

napewno sie to inaczej nazywa. ale chyba chodzi o to że przez długą i czesta masturbacje też nie staje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group