Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jaka by była reakcja kobiety na penisa ze spodziectwiem ?
Autor Wiadomość
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   jaka by była reakcja kobiety na penisa ze spodziectwiem ?

Mam problem, gdyż mam spodziectwo chyba tego najmniejszego stopnia, sikam na stojąco wszystko jest ok pod tym wzgledem. Penis nie jest za mały ma jakies 16 cm, ale jaka waszym zdaniem byla by reackja kobiety na widok "dziurki" troszeczke nizej niz powinna byc?? prosze o odpowiedz gdyz nie daje mi to spokoju...
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Każda normalna i inteligentna kobieta zareaguje kulturalnie.
_________________
PZDR BASF
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

czyli nie mam sie niczego obawiac ? wszystko jest w jak najwiekszym wporzadku ? dzieki za rade BASF wiedzialem ze moge na Ciebie liczyc ;)
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
penis.com.pl
masturbator
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 16 Gru, 2008   

raaphael napisał/a:
czyli nie mam sie niczego obawiac ? wszystko jest w jak najwiekszym wporzadku


Oczywiście, że nie. Oczywiście nie byłoby źle poinformować i wytłumaczyć partnerce, że ma się taką przypadłość i uspokoić, że nie jest to nic zaraźliwego i nadzwyczjanego. ;)
Wszystko będzie super. Nie martw się ;)
_________________
PZDR BASF
 
 
dd58 

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 23
Skąd: z\g
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

ja tak zrobiłem i wytłumaczyłem co i jak :) ... podczas seksu pierwszy raz zobaczyła co i jak i jej to nie przeszkadza już prawie rok :) ... trzeba szukać odpowiednich dziewczyn które to zaakceptują a jak którejś się to nie spodoba to trzeba ją olać i szukać dalej :) ...
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

noom racja dokladnie ;PP juz to rozumiem.. ;P danke za rade ;P
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Sro 29 Lip, 2009   

ja mam dziewczyne od 4 lat i jej reakcja byla...hm no coz, nie ukryje ze mnie to ucieszylo , ale strasznie jejsie spodobal , mimo rozmiarow co mnie mile zaskoczylo:D
Zgadzam sie z powzyszymi opiniami-trza szukac odpowiednich dziewczyn, dla ktorych facet jest wazny a nie cm.....a jesli chca wiekszego to dac im szczote do podlogi- kij ma nieziemski. powinno zadowolic :twisted:
 
 
menfis87 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010   

Czy wasze życie się jakoś szczególnie zmieniło maja-dz dziewczynę która wie o waszym problemie, bo ja akurat jestem sam jak na razie tez szukam swojej polówki, ale jest mi z tym ciesz ko po prostu i ze sie trochę w sobie zamoknąłem,nie mam podejścia do dziewczyn zęby jakaś poderwać albo po prostu nie jest odpowiedni czas by kogoś znaleźć sam nie wiem
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Nie 18 Kwi, 2010   

powiem Ci tak, ja nie powiedzialem mojej dziewczynie o tyn "problemie" i strasznie sie nerwowalem, bo nie wiedzialem jaka bedzie jej reakcja.. ale wychodzi na to ze nic nie zauwazyla, tak chocby wszystok bylo ok .. ale w sumie czuje sie tak chocby ta wada mnie troche ograniczala, nei wiem czemu..
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
menfis87 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Chorzów
Wysłany: Wto 04 Maj, 2010   

raaphael-ja się tez tak czuje zęby ta wada mnie ograniczała , ciesz ko mi z tym jak na razie
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010   

ja w sumie jestem baradzo ograniczony.. np musze ignorowac jednorazowe numerki gdyz hmm no niewiadomo co sobie pomysli takie dziewczyna na raz ;d .. moja byla nic nie zauwazyla ale moze dllatego ze bylo ciemno, a w ciemnosci tego tak nei widac.. ach sam nei weim .. w sumie to nci takiego przeciez jest tyle rodzaji penisow ze moze kobiety sie nie umia skapnac ze penis ze spodziectwem to jest jakis inny penis .. penis z wada.. ?
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
menfis87 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pią 21 Maj, 2010   

A wiec po długim czasie nie obecności na forum poznałem dziewczynę która za akceptowała mego małego ptaszka,bo stwierdziła ze się w nim tez zakochała ze jest taki fajny,sam się dziwiłem ale szybki numerek już był no i planujemy dalsze podboje, chociaż to koleżanka do przyjaźni i miłości wiec zobaczymy co będzie dalej, myślałem ze nigdy w życiu takiej osoby nie znajdę :)
 
 
raaphael 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 49
Skąd: Tarnowitz
Wysłany: Pon 24 Maj, 2010   

czyli taki seks bez zobowiazan ?:P a powiedziales jej o tym co masz? czy sama widziala ?
_________________
Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie....
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group