Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pomocy pls..
Autor Wiadomość
NaroPL 

Wiek: 27
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Starachowice
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   pomocy pls..

witam wszystkich mam 12 lat (wiem ze to za malo na forum)i mam malego penisa jak odpoczywa to okolo 3-4 cm a jak w zwodzie jescze nie sprawdzalem czy to za maly rozmiar jak na moj wiek?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

NaroPL napisał/a:
(wiem ze to za malo na forum)
jeśli wiesz, że to za mało na to forum to dlaczego nie robisz nic w tym kierunku?
_________________
PZDR BASF
 
 
NaroPL 

Wiek: 27
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Starachowice
Wysłany: Pon 01 Gru, 2008   

moglbys odpowiedziec na to pytanie..?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

Penis w spoczynku służy do oddawania moczu i rozmiar nie ma tu istotnego znaczenia. Poza tym kolego piszesz, że masz 12 lat, więc dopiero zaczynasz się rozwijać i twój penis na pewno jeszcze urośnie. Dlatego jest trochę za wcześnie, aby martwić się jego wielkością.

No ale jak już zapytałeś to tutaj masz link do zestawienia wielkości penisów. Jest tam napisane, że w wieku 12 lat przeciętna (nie znaczy to, że musisz mieć dokładnie tyle) długość penisa to 10 cm. W spoczynku należy odjąć 5-7 cm. A więc u Ciebie jest wszystko w normie.

Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości. A tak na przyszłość, to zadaj sobie kolego odrobinę trudu i zanim zadasz jakieś pytanie to trochę poczytaj, bo o wielkości to tu było już tematów od groma i dlatego niewiele osób chce na takie pytania odpowiadać :!:

Pozdrawiam!
 
 
NaroPL 

Wiek: 27
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Starachowice
Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

tak bardzo dziekuje :) i jescze jedno pytanko dzis jak waliłem konia (sorry za wyrazenie ale nie wiedzialem jak to ująć) to mi wylecialo cos przezroczystego (troszke bialego) czy to sperma i czy dobrze czy zle ze przezroczysta?
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

Ah nawet podaje sie w postach link do mojego tematu, jestem dumny :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group