Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak skończyć z onanizmem.
Autor Wiadomość
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

moze troche tak, ale co mam mu powiedziec. Inaczej ciezko jest skonczyc z onanizmem, bez motywacji to nawet silna wola nic tu nie pomorze, chyba ze Pudzianowska ;p
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

kazdy sam dojdzie do tego ze ma juz dosc .. a Ty, tak szczerze, nie mozesz zmienic nic :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

cobi79 napisał/a:
Dlaczego przestawać sie masturbowac???
Skoro cos nie robi nikomu krzywdy jest miłe i nie szkodzi zdrowiu to w czym rzecz?
Po co sie katowac?

ZGADZAM SIE!!!!! :)
Po co przestawac???
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

80 % mezczyzn, ma poczucie winy z powodu zbyt czestej masturbacjii, moze on jest w tej wiekszosci i moze po to chce z tym skonczyc...
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
patrycja_mary


Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 46
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   Re: Jak skończyć z onanizmem.

jołajoł napisał/a:
Jak się z tego "wyleczyć"? Mam 21 lat i robię to od ok. dziesięciu. Chcę zerwać z nałogiem. :D

czy uwazasz,ze to jest az taki wielki problem??!!??ze jestes w "nalogu"mysle,ze to jest lekka przesada zeby okreslac to takim mianem.wiesz,ze to jest przyjemnosc...ale spoko
_________________
Już nic nie będzie takie samo...
 
 
patrycja_mary


Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 46
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   

paulinka napisał/a:
cobi79 napisał/a:
Dlaczego przestawać sie masturbowac???
Skoro cos nie robi nikomu krzywdy jest miłe i nie szkodzi zdrowiu to w czym rzecz?
Po co sie katowac?

ZGADZAM SIE!!!!! :)
Po co przestawac???

tez tak mysle ;) to wszystko jest dla ludzi :P
_________________
Już nic nie będzie takie samo...
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   

Bedziecie kiedys miec "zmeczenie materiału", nie bedzie wam dawal przyjemnosci seks, a jedynie milosc na wlasna reke - wtedy podziekujcie sami sobie i takim jak Patrycja i Paulina.

Ja od chyba 3 tyg. nic i mowie wam. Najtrudniej na poczatku. Czlowiek czuje sie dumny z siebie. "To ja rzadze soba, a nie moje zadze".
Na poczatek proponuje - sytuacja jakas, przy ktorej zawsze to bylo - a teraz sami powiedzcie sobie - Nie.
Jak z nalogiem palacza. To nie sztuka nie palic jak sie nie ma. Sztuka jest nie palic, gdy ma sie papierosy przy sobie.
Zrobcie tak samo. Bedzie cholernie trudno za pierwszym drugim razem. A potem coraz lepiej. Wedlug mnie to jedyna droga. I nie sluchajcie dziewczyn - one maja inna sytuacje.

A Wy dziewczyny nie podjudzajcie ich jak chcą przestac. Robicie im tylko szkode nie wiedzac o tym
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   

szczerze pierwszy raz słysze że to może byc szkodliwe!!!
moim zdaniem nie powinno to zastepowac całkiem sexu ale nieraz jest tak że partnera nie ma a trzeba sie zaspokoic moim zdaniem wszstko jest dla ludzi(prucz narkotyków) ale trzeba umniec z tego kożystac w okreslonych dawkach żeby nie popasc w nałog
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   

Tylko czekam, aż przeczytam post osoby, która chciałaby skończyć z nałogiem wydalania moczu :wink:
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Nie 28 Sty, 2007   

Cytat:
Tylko czekam, aż przeczytam post osoby, która chciałaby skończyć z nałogiem wydalania moczu


to miało być smieszne?
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007   

Tak 8)

Masturbacja jest normalną potrzebą fizjologiczną każdego człowieka. Kształtowała się ona w naszych organizmach przez miliony lat i na tyle dobrze przystosowała wszelkie organy w tym uczestniczące, że żadne "zmęczenie materiału" im nie grozi. Na tej samej zasadzie oczy się od ich używania nie wypatrzą, ani anus od wydalania kału nie poluzuje :wink:

Jest także wiadome, że szkodliwy jest całkowity brak masturbacji - prowadzi do degeneracji ciał jamistych, problemów z erekcją oraz obniżenia płodności. Na tej samej zasadzie co nieruchome leżenie przez rok w łóżku prowadzi do zaniku mięśni czy tygodniowe przebywanie w całkowitej ciemni do ślepoty.
 
 
mutek 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: B-c
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

Wiecie ja sobie z tym nigdy nie poradziłem :oops: ale nie robie tego już oczywiście! najlepiej unikać niepotrzebnego podniecenia! ustalić sobie wartości itp. u mnie głównie polegało to na tym że każdą ładną dziewczynę/kobietę brałem sobie do moich fantazji :oops: Teraz naprawdę żałuję! szkoda! przecież tego uczucia nie ma wiele? wszystko się kończy! zastanówcie się, macie wszystkiego na jedno życie, a nie nieskończone możliwości.. co potem będziecie mówić swojej dziewczynie? że się zużył :lol: :roll:

pozdr.
mutek
_________________
mutek is gutek :)
 
 
ruchaczows 

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: Warmia
Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

Ja mam następujące obserwacje:
Nie masturbowałem się przez tydzień a potem przez dwa i po tym okresie stałem się przymulony seksualnie,nie mogłem osiągnąć pełnej twardości.Potem zaczęłem walić codziennie i stał się twardy jak świeca.Wychodzę z założenia że nieużywany organ zanika lub ulega jakiejś patologii,dlatego trzeba podtrzymywać kondycję dla własnego zdrowia ,a jak się nie ma partnera seksualnego to walić .Poza tym jest to profilaktyka raka prostaty.
 
 
penis.com.pl
bathmate
mutek 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: B-c
Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

..myślę że się jednak mylisz! gdyż co cię "jara" w tym masturbowaniu? przecież podniecasz się chyba samym sobą? jak będziesz miał dziewczyne to będzie zupełnie co innego.. a tak jest to tylko zimne bezsensowne walenie konia :lol: to moje zdanie! a to że twardy.. ma być twardy przy kobiecie.. a z tym może być problem :cry: przecież przed aktem nie bedziesz sobie stawiał/masturbował się?
może się nie znam? (na 100% nie znam się!!!) ale piszę co mi doświadczenie podpowiada!

pozdr.
mutek
_________________
mutek is gutek :)
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

ruchaczows napisał/a:
Ja mam następujące obserwacje:
Nie masturbowałem się przez tydzień a potem przez dwa i po tym okresie stałem się przymulony seksualnie,nie mogłem osiągnąć pełnej twardości.Potem zaczęłem walić codziennie i stał się twardy jak świeca.

U siebie zauważyłem dokładnie to samo.

ruchaczows napisał/a:
Wychodzę z założenia że nieużywany organ zanika lub ulega jakiejś patologii,dlatego trzeba podtrzymywać kondycję dla własnego zdrowia ,a jak się nie ma partnera seksualnego to walić .Poza tym jest to profilaktyka raka prostaty.

Też tak uważam 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group