Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z nasieniem
Autor Wiadomość
coco0n_16 

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   Problem z nasieniem

Witam wszystkich.

Moj problem polega na roznicy konsystencji i "bialosci" mojego nasienia. Otoz podczas zwyklej, paru- do parunasto minutowej masturbacji jest ona dosyc gesta i bardzo biala, problem natomiast pojawia się po dosyc dlugich (czasem nawet ponad godzinnych) pieszczotach z moja dziewczyna. Otoz gdy pozniej dochodze reka, wtedy nasienie jest bardzo rzadkie, niezbyt biale i o wiele bardziej "strzela" :P Gdy w czasie tych pieszczot odczuwam podniecienie, podczas dotykania jader czuje delikatny bol, dokladnie taki sam jak gdybym mial "zbyt duzy ladunek" w jadrach :P . Dodam ze masturbuje sie srednio raz na dzien, czasem raz na dwa.

Czy to normalne?

Pozdrawiam :)
 
 
paolo27 

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 19 Gru, 2008   

Zupełnie naturalne jest to że ejakulatu jest wieceji jest bardziej rozzedzony gdy przez dłuższy czas trwa gra wstępna(podniecenie) lub gdy sie dłużej masturbujesz. Co do bólu jąder po długotrwałych pieszczotach to też naturalna sprawa. Jeżeli pieszczoty z dziewczyną trwają godzinę czy dwie i niemal ciągle masz erekcję, taki ból będzie występował. Niestety trzeba potem pomóc sobie ręcznie. Problem jeżeli po masturbacji nie ustępuje, twedy coś jest nie tak. Jeżeli do godziny po masturbacji jądra nie bolą to nic ci nie będzie.

Rada jest jedna żebyś nie cierpiał:Dziewczyna może pomóc Ci dojść unikniesz w bólu samotnego rękoczynu:)
 
 
coco0n_16 

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

A mam jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczace wzwodu... Otoz czy to normalne ze moj penis nie osiaga pelnego wzwodu, raczej taki "polowiczny" gdy dziewczyna ledwo go dotyka w slipkach, nie wyciagajac nawet ze spodni? Bo wielu moich znajomych mowi ze od razu maja twardego (nie zebym ich pytał, ale tak z ciekawosci :P )?

Wiem ze pytania sa glupie :P Ale to juz ostatnie :)
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group