Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jestem po zabiegu przedłużenia wędzidełka, odp na pytania
Autor Wiadomość
psychotata 

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 6
Skąd: lublin
Wysłany: Nie 09 Lis, 2008   jestem po zabiegu przedłużenia wędzidełka, odp na pytania

Witam!
Jak w temacie, rok temu przeszedlem zabieg wydłużania wędzidełka! jesli macie jakies pytania to piszcie, chetnie podziele sioe swoim doswiadczeniem.
 
 
Makrono

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pon 10 Lis, 2008   

wypowiedz sie prosze w moim temacie tutaj :

http://stulejka.com/phpBB/viewtopic.php?t=5371
 
 
ziomkier

Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Sro 17 Gru, 2008   

no ja mam pytanie, czy po zdjeciu szwow mozna odrazu urzywać armaty, czy trzeba poczekać na gojenie. Jeśli tak to ile. Generalnie chodzi mi o stan penisa po zdjeciu szwow
 
 
penis.com.pl
andropenis
wassis 

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Sro 17 Gru, 2008   

ZIOMKIER do miesiaca czasu nie strzelaj z armaty ;)

ja tez mam pytanie

smarowac miesjce szycia jakas mascia?
czy pryskać czyms?
co radzicie?
 
 
ziomkier

Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob 20 Gru, 2008   

to teraz ja ci odpowiem :P
Ja dostałem tylko jakieś piguły pomocnicze po których (prawdopodobnie po nich) zaczeła mi skora z wacka schodzić i teraz go maczam w rumianku żeby się wygoił.
Byłem dzisiaj u urologa i mi to właśnie zalecił, ale mówił ze nie muszę niczym psikać ani smarować ani nic :P
 
 
wassis 

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

dzieki ziomkier

miał ktos z was siniaka na wacku po znieczuleniu?
jestem tydzien po zabiegu a siniol ma 3cm srednicy i dopiero powoli zaczna schodzic
 
 
aztek1212 

Wiek: 114
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Zagranica
Wysłany: Pią 02 Sty, 2009   

Witam. Ja mam taki oto problem który mnie męczy strasznie.

Jestem 22 dni po zabiegu przedłużania wędzidełka. Dopiero mi zeszła 1/3 szwów. Problem jest ze zrastaniem się wędzidełka. Przy żołędziu gdzie nie ma już szwów wędzidełko jest tak poprzerywane, wygląda to jak takie bąble ze skóry. Nie wiem czy jest ok, czy coś nie tak. I tak to wygląda już od ok. tygodnia.

ZDJĘCIE:

http://img78.imageshack.us/img78/4959/1111wt3.jpg

Czerwone kółko - to właśnie to poprzerywane
Żółte kółko - tam to wędzidełko sie tak jakby rozgałęzia, i też nie wiem o co chodzi

Jeśli znacie ten problem i coś o tym wiecie to prosze piszcie. Bo może znacie "rozwiązanie" i nie bede musiał sie do lekarza udawać bo jest że tak powiem problem "z dojazdem" do niego.
 
 
rogal

Dołączył: 05 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

mam podobny problem- to wygląda jak zgrubiała skóra... wie ktoś może czy to przejdzie, no i jestem miesiąc po zabiegu i wciąż trzyma mi jedna szwa.... ona zejdzie samam, czy musze isc do lekarza?
 
 
JackTolo 

Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Cleethorpes
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Ja mam taki problem, a mianowicie...zabieg wydluzenia wedzidelka mialem 6 dni temu i dzis odpadl mi pierwszy szew...nie wyglada to na zagojone, niby jest to tylko niewielki kawalek, ale martwie sie...mieszkam za granica, a zabieg mialem wykonywany w Polsce...co robic??bardzo prosze o jakakolwiek pomoc
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

No jak nie jest zrośnięte do końca, możesz spróbować skleić przy pomocy steristrip (do kupienia w aptekach).
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group