Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienie w dół
Autor Wiadomość
marshall7 

Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: inąd
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   Skrzywienie w dół

To mój pierwszy post i od razu proszę o radę... Jak oceniacie zdjęcie niżej? Czy takie zagięcie przeszkadzałoby w seksie? Sory za słabe zdjęcie...

http://www.fotosik.pl/pok...d8bf0ed05e.html
 
 
Wirr 

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro 19 Lis, 2008   

Witam

Moim zdaniem w seksie można się dopasować. Ale ze zdjęcia widzę że zagięcie jest dość spore i radziłbym Ci się poradzić lekarza. Ja miałem zagięcie w dół ok 45 stopni, zdecydowałem się na operacje w AMG w Gdańsku, operował mnie prof. Kazimierz Krajka ale są tam też inni dobrzy lekarze, jednym słowem polecił bym Ci skonsultować się z tamtym szpitalem, z którymś z lekarzy. Wiem że prof. Krajka przyjmuje też na wizyty prywatnie. Chyba że masz daleko do Gdańska to poszukaj na forum o temacie zagięcia, tam trochę ludzi się wypowiadało na temat też innych lekarzy. Ja ogólnie jestem nie do końca zadowolony, bo miałem małe powikłania a że do Gdanska mam daleko żeby jechać drugi raz to troche mi blizn porobił inny lekarz. Ale pen jest prawie prosty, ma minimalne zagięcia.
Życzę powodzenia.
Pozdr.
 
 
pimpirimpi 

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Stary ja mialem podobny problem ze skrzywieniem tylko moj wygląda dosłownie jak banan i to w dodatku w dół, nie przeszkadza to wogole w seksie wiec wyluzuj. Poszedłem do lekarza. I tutaj uwaga, uwaga...koleś mi powiedział ze on moze zoperować tylko niech sie dobrze zastanowię bo mało takich po ziemi chula i ze powinienem to zamienić w atut :D i wiesz co? z mojego kompleksu zrobila sie moja duma :D Powaznie...jezeli znasz anatomie pochwy i masz troche wyobrazni to znajdziesz odpowiedz :]
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group