Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z napletkiem przy cwiczeniach
Autor Wiadomość
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   problem z napletkiem przy cwiczeniach

witam, mam 22 lata. moj penis ma 6 cm w spoczynu i 12 w zwodzie. od 2 dni cwicze zgodnie z ebookiem i mam problemy. po pierwsze cwiczenia sa dla mnie b klopotliwe ze wzgledu na napletek ktory sie zsuwa ı czasami praktycznie uniemozliwia cwiczenia.jest na to jakas rada? i drugi ıstotny problem to jego zmiana po zaledwie 2och dniach cwiczen: rozciagnal sie tzn jak odkryje zoladz to widze ze sflaczal tzn jest go wiecej i nie wyglada to za fajnie. nie cwicze juz jakis tydzien a on dalej wyglada tak jak opisalem. jak mam cwiczyc zeby nie pogorszyc sytuacji a moze po prostu nie cwiczyc w ogole chociaz nie wyobrazam sobie chodzic dalej z niczym w gaciach..
 
 
Arek22 

Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 12
Skąd: Z daleka
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

Kolejny argument, żeby nie wykonywać ćwiczeń, bo może się napletek rozciągnąć :| Zauważ, że w ebooku model który tam występuje, jest obrzezany.
 
 
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

nikt nic nie odpisuje koledzy co wy wszyscy bez napletkow i nie macie problemow z cwiczeniami???? nie wierze..
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Kwestia wprawy. Ja od jakiegoś czasu ćwiczę nieregularnie i powoli coraz lepiej mi idzie. A na początku też miałem sporo problemów zarówno z napletkiem jak i z włosami łonowymi.
Włosy przyciąłem a skóry staram się nie rozciągać. Nawet się zastanawiałem jak by to było być obrzezanym. Czy ćwiczenia lepiej by szły.
Po dwóch dniach ćwiczeń to nie wiem co się mogło zmienić. Może go nadwyrężyłeś intensywnością? Na początku zacznij od prostych ćwiczeń i nie przesadzaj żeby twoje ciało mogło się przyzwyczaić do zmiany.
 
 
Arek22 

Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 12
Skąd: Z daleka
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

adonius, Masz jakieś osiągnięcia w ćwiczeniach ? Długo ćwiczysz ?
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Wielokrotnie już próbowałem ćwiczyć. Ale zwykle szybko przestaje i dopiero za parę miesięcy znowu zaczynam. Teraz znowu próbuję i tym razem jestem zdeterminowany by osiągnąć jakieś efekty.
Jak do tej pory penis się powiększył w spoczynku no i się wzmocnił. Nie ma jeszcze widocznych efektów w wzwodzie. Choć zmiany które zauważyłem nastąpiły na krótkiej przestrzeni czasu więc wszystko idzie w dobrym kierunku.
 
 
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

nadwyrezyc to go nie nadwyrezylem bo nie cwiczylem intensywnie(przez to ze cwicz mi sie zupelnie nie udawalo) ale rozciagnelem sobie napletek bo rozciagalem najprawdopodobniej skore i tego tu wlasnie nie czaje jak poprawnie wykonywac jelq. mowisz ze nie rozciagasz skory czyli jak cwiczysz? pozwalasz napletkowi wchodzic na zoladz jak juz dojezdzasz pierscieniem do zoledzia ? aha i slızgasz sie pierscieniem po skorze czy jedziesz razem z nia? pozdrawiam
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 05 Lis, 2008   

Jak dochodzę pierścieniem do żołędzia to mi trochę napletek zachodzi. Staram się też drugą ręką przy nasadzie przytrzymywać skórę. Ślizgam się pierścieniem po skórze.

Rzeczywiście jak szukam jakichś instruktaży to ci ludzie są obrzezani. Potrzebny jest filmik pokazujący jak to się powinno robić z nieobrzezanym penisem bo zgaduję ,że nie Ty jeden masz takie problemy.
 
 
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 05 Lis, 2008   

no i widzisz kazdy mowi inaczej. mailowalem ostatnio z kolega ktory jest w tej samej sytuacji co my(ma napl.) i on twierdzi ze nie powinno sie slizgac po skorze tylko zacisnac pierscien i jechac razem z nia bo slizgajac sie rozciagasz skore a nie palke. dzisiaj sprobuje obydwie opcje i zobacze co bedzie lepsze. powinni wlepisc jakas instrukcje na jelq dla osob z napletem bo chlopaki sobie je porozciagaja a to fajnie nie wyglada:/
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 08 Lis, 2008   

Są dwie główne metody jelq: na sucho albo używając nawilżenia. Sam się na tym dobrze nie znam ale metoda gdzie jedziesz razem ze skórą to chyba by było "na sucho". Więc wydaje mi się ,że jest to kwestia przyzwyczajenia i jak komu wygodniej. Trochę udało mi się znaleźć na ten temat niestety co do instruktaży to jest dość słabo.
 
 
1z2x3c 

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 26 Lis, 2008   

Więc podczas cwiczenia Jelq macie zsuniety napletek? czy normalnie na żołądziu?
 
 
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 30 Lis, 2008   

zsuniety ale te cwiczenie mi nie wychodzi:( i nie ma sie kogo poradzic sam widzisz jakie zainteresowanie w temacie:/..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group