Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     (bardzo)maly penis
Autor Wiadomość
Cernunnos 


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sro 29 Paź, 2008   

ks94 napisał/a:
jakbyscie nie zauwazyli leszcze to BASF jest jedną z osób które się najbardziej udzielają na tym forum więc weźcie sie odpierdolcie od niego!! :!: :!: :!:


Udzielanie sie nie jest odpowiedzia typu, nabijanie sie z osoby zadajacej pytanie, lub odpowiedz idz do urologa, bo tak udzielic sie kazdy potrafi.

Ogolnie to nie mam nic do Basfa, tylko po co odpowiadac na pytanie jezeli nie ma sie nic madrego do napisania? Z reguly czasem blache problemy dla innych moga sie przeistoczyc w cos gorszego, co moze za soba pociagnac konsekwencje, wiec lepiej zapytac i miec pewnosc, niz problemy.Ludzie po to jest forum, do czegos ono w koncu sluzy co nie? A gdyby wszyscy udzielali takiCH odpowiedzi jak Basf (nie we wszystkich przypadkach) to kto na jakiekolwiek forum by napisal?

cyt co Basf napisal.

Co mam rozpaczać nad niedouczonym 15latkiem, który podobno nie ma żołędzi i którego penis śpi?????????

Pewnie ze rozpaczac nie bedziesz bo to nie twoj problem, ale bynajmniej wstrzymaj sie od odpowiedzi.
_________________
..........
 
 
ks94 

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: NOwA HuutA
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

k... jestes znawca bo przyłaczyles do forum 3 dni temu i napisales 3 kopane posty...
 
 
Cernunnos 


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

ks94 napisał/a:
k... jestes znawca bo przyłaczyles do forum 3 dni temu i napisales 3 kopane posty...


Ja jestem znawca bua ha ha nie rozsmieszaj mnie :shock:

A to, to zalezy wszystko od ilosci postow? he he, takie klocki :D

Rozwaliles mnie,az mnie zatklao.
_________________
..........
 
 
penis.com.pl
masturbator
ks94 

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: NOwA HuutA
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

zanim zaczniesz sie wypowiadac to przeczytaj posty BASF-a ja poswiecilem na to swoje cenne 15 min i dochodze do wniosku ze 80% postów jest pomocna dla uzytkownikow ktorzy o pomoc prosili ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group