Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     (bardzo)maly penis
Autor Wiadomość
maciejc9 

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: krakow
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   (bardzo)maly penis

Witam.
Mam 15 lat i moj penis jest bardzo maly :cry: nie wiem czemu. Gdy spi ma 6 cm a jak stoi ma 7,5 cm :cry: Nie wiem co zrobic zeby go powiekszyc. A oprocz tego to nie ma zoledzia :cry: Czy jest jakas szansa zeby go powiekszyc? Prosze pomozcie.
Tu jest zdjecie:

 
 
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008   

gdzie to zdjecie?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008   Re: (bardzo)maly penis

maciejc9 napisał/a:
Witam.
Mam 15 lat i moj penis jest bardzo maly :cry: nie wiem czemu. Gdy spi ma 6 cm a jak stoi ma 7,5 cm :cry: Nie wiem co zrobic zeby go powiekszyc. A oprocz tego to nie ma zoledzia :cry: Czy jest jakas szansa zeby go powiekszyc? Prosze pomozcie.
Tu jest zdjecie:

Obrazek



Zajmij się szkołą dzieciaku.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ks94 

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: NOwA HuutA
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008   

BASF ,
Ty zawsze umiesz podnieść na duchu i doradzić :P :)
Pozdro :D
 
 
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 25 Paź, 2008   

o kurde co to jest :shock:
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 25 Paź, 2008   

ks94 napisał/a:
BASF ,
Ty zawsze umiesz podnieść na duchu i doradzić :P :)
Pozdro :D



Co tu doradzać innego jak nie zjąć się tym czym powienien w tym wieku.
_________________
PZDR BASF
 
 
nero697 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008   

BASF napisał/a:
ks94 napisał/a:
BASF ,
Ty zawsze umiesz podnieść na duchu i doradzić :P :)
Pozdro :D



Co tu doradzać innego jak nie zjąć się tym czym powienien w tym wieku.


Jesli masz pisac takie pierdolety to lepiej milcz!

Co cie obchodzi czym sie on ma zajmowac w tym wieku. Jakbys ty mial problem z penisem to wiedzial bys jak sie wtedy czlowiek czuje.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008   

nero697 napisał/a:
Jesli masz pisac takie pierdolety to lepiej milcz!



Za wąski jesteś aby mówić mi co mam robić a co nie.
_________________
PZDR BASF
 
 
Cernunnos 


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

BASF cy jak ci tam ? Czy ty masz jakis problem ze soba? czytalem troche postow na roznych tematach, i zauwazylem ze wszedzie wsadzasz swoje 5 groszy i to w wiekszosci przypadkow niepotrzebnie i tylko po to by komus dosrac.Nie wiem stary masz jakies kompleksy ze soba czy co? Chlopak ma naprawde powazny jak dla niego problem, nie ma z kim porozmawiac na ten temat, znalazl forum na ktorym moze sie zapytac wprost, a Ty stary bucu go gasisz.Czlowieku jak na swoj wiek to tok myslenia masz dosc plytki.Wiek wydaje mi sie jak najbardziej odpowiedni bo kazdy na jego miejscu by sie tym martwil.Radze udac sie z tym problemem do urologa,on bynajmniej doradzi Ci co z tym zrobic i czy faktycznie masz sie tym przejmowac, jezeli tak bardzo Cie to trapi.Fakt faktem rozwijasz sie jeszcze i roznie to bywa w roznych przypadkach,patrzac jednak po sobie od wieku 15lat penis nie powiekszyl mi sie.

Do BASF przemysl czasem swoje wypowiedzi 3 razy zanim napiszesz cos nie na temat, rozumiem ze kazdy moze sie tu wypowiadac, ale forum zostalo stworzone do tego by pomagac sobie na wzajem,no ale rozumiem ze jak na kazdym forum znajdzie sie osoba ktora roboi na przekor.
_________________
..........
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

Cernunnos, mam tylko jedną prośbę. Do mnie się nie przystawiaj.

Co mam rozpaczać nad niedouczonym 15latkiem, który podobno nie ma żołędzi i którego penis śpi?????????
Same określenia mówią same za siebie, że ma duże braki w postawach biologii ! Jak koleś w szkole zajmowałby się tym czym należy wiedziałby, do którego roku życia rozwija się mężczyzna i że żołądź ma każdy mężczyna.
Po drugie wystarczy poczytać troszkę to forum i znalazłby odpowiedź na to pytanie i wiele innych.
Przebywam troszkę na tym forum i wiem, że leniom nawet nie chce się poczytać tylko zadają głupkowate pytanie, na które padło już setki odpowiedzi wcześniej.
I nie mów mi tu nic o kompleksach tylko poprzebywaj na tym forum tyle ile ja i poczytaj tyle ile ja i zrozumiesz parę faktów. Życze miłej lektury i cierpliwości do takich pytań. Nadmienię też, że już nie jeden był już na tym forum "obrońca pseudo problemów" i przywykłem do tego. Więc jeśli mi chcesz dogadać czy umoralniać to lepiej poświęć te kilka chwil, które zajmie Ci pisanie postu swojej kobiecie. Z pewnością i ona i Ty na tym więcej skorzystacie. Dziękuję.
_________________
PZDR BASF
 
 
Cernunnos 


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

PIszesz tak jak bys nigdy nie mial 15lat, i nie mial pytan co do swojego interesu.
Co do poswiecania czasu na posty to wzajemnie.
Co do przystawiania sie to... hmm zle okreslenie, i raczej przystawiac sie do Ciebie nie zamierzam.
Nie mowie ze nie pomagasz na tym forum bo przeczytalem juz duzo tematow zanim sie tu zalogowalem, co do cierpliwosci to jezeli jej nie mam to nie pisze bo to juz by byla zlosliwosc, i o to glownie mi chodzilo, poprostu na niektore pytania nie warto odpowiadac.
A co do zoledzi tego chlopaka to nie wieadomo ja nie widzialem i Ty tez nie ....
Poprostu czasem lepiej nic nie pisac.
_________________
..........
 
 
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

cernunnos masz racje ten koles mnie tez wk**** daje jakies bez sensu wywody nikomu nie pomagajac i smucac tylko. obserwuje go od jakiegos juz czasu i centralnie rozwalaja mnie jego moraly. do basf: stary nie wiem o co ci chodzi po co siedzisz na tym forum masz swoja stala gadke ze nic nie pomaga na powiekszanie mimo wielu pozytywnych opini na temat cwiczen. sam mam ten problem, zaczynam cwiczyc i mam nadzieje ze w zadnym moim poscie nie natkne sie na twoja glupia gadke badz zniechecajaca rade. gosciu ma racje ze pyta w tym wieku ja tego nie zrobilem a nie uroslo mi nic od 14 roku zycia i blad zrobilem bo moze dzisiaj machalbym wieksza palka a nie mial z tego powodu kompleksy. cernunnos jak bedziesz mial czas to looknij na moj post z napletkiem moze mi bedziesz umial pomoc.
 
 
ks94 

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: NOwA HuutA
Wysłany: Sro 29 Paź, 2008   

jakbyscie nie zauwazyli leszcze to BASF jest jedną z osób które się najbardziej udzielają na tym forum więc weźcie sie odpierdolcie od niego!! :!: :!: :!:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
maly86.86 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 29 Paź, 2008   

to forum jest nadzieja dla ludzi chcacych powiekszyc sobie ptaka i ludzie ktorzy wchodza tu i przeczyaja kilka rad pana basfa traca ta nadzieje wiec koles sie nie ekscytuj i nie bron go bo sie kompromitujesz
 
 
nero697 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 29 Paź, 2008   

maly86.86 napisalem ci wiadomosc na pw,ale jakos nie chce sie wyslac.
To moj adres:tom22_22@o2.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group