Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ***NOWOŚĆ*** PRZEŁOM W MEDYCYNIE!!!!!MOŻNA JUZ TO ZROBIĆ!!!!
Autor Wiadomość
karol2ka 

Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   ***NOWOŚĆ*** PRZEŁOM W MEDYCYNIE!!!!!MOŻNA JUZ TO ZROBIĆ!!!!

Słuchajcie na rynek Polski weszla NOWOC powiekszanie penisa metoda Macrolane. :D Zabieg ten jest bardzo popularny w Europie. Czytalem o tym na jakims portalu. Jest to jakis prosty zabieg chirurgiczny, cena tez jest przyzwoita. Kurcze musze znalesc koniecznie gdzie to robia w Polsce. Kto cos wie o tym??? :?: :!:

[ Dodano: Nie 19 Paź, 2008 ]
Znalazłem :D Zabieg wykonuja w Otwocku www.kriocentrum.com Zadzwonilem do nich, rozmawialem z lekarzem zabieg wykonuje sie w jakies 40minut w znieczuleniu mniejscowym. Nie jest to operacja tylko zabieg. Polega na wstrzyknieciu jakiegos zelu. Podobno sa super efekty a po zabiegu mozna isc normalnie do domu. Mówie Wam to jest jakas naprawde NOWOSC, zupelnie co innego niz wczesniej. Ja probowalem juz wszystkiego teraz bede chcial sprobowac tego
 
 
wassis 

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   ..

jeśli efekty faktycznie są widoczne to ciekawe na jak długo..
wydaje mi sie ze roznice widac w pierwszych miesiacach po czym chcesz udac sie po raz kolejny.nastepne 4 tys zl.
 
 
arczi82 

Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: płock
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

etam lipa efekty tylko do 1.5 roku sie utrzymuja
_________________
arczi:))
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
rotciv 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: katowice
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Czy moglby sie ktos wypowiedziec kto sie poddal temu zabiegowi? mam termin na 6 lutego ale chetnie bym sie dowiedzial od ludzi ktorzy sie na to zdecydowali czy sa zadowoleni? Troche mam pietra bo nigdzie nie znalazlem opini od ludzi ktorzy sie na to zdecydowali i troche w ciemno funduje sobie owy zabieg
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Cytat:
Czy moglby sie ktos wypowiedziec kto sie poddal temu zabiegowi? mam termin na 6 lutego ale chetnie bym sie dowiedzial od ludzi ktorzy sie na to zdecydowali czy sa zadowoleni? Troche mam pietra bo nigdzie nie znalazlem opini od ludzi ktorzy sie na to zdecydowali i troche w ciemno funduje sobie owy zabieg


A jakie masz gabaryty, że chcesz iść na taki zabieg ?
 
 
arczi82 

Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: płock
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

ja stosuje extander juz 4 miesiac i jak narazie to idzie jak krew z nosa ale idzie moze w to zainwestuj i to jest tansze,niby wszyscy pisza ze nie dziala a jednak cos tam daje pomysl o tym.
_________________
arczi:))
 
 
rotciv 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: katowice
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Wymiary ok 14 cm w obwodzie 12. Mam tez penimaster(...) zgadza sie idzie jak krew z nosa. Fakt poprawilo sie ukrwienie po extenderze.- 14 cm to jest wartosc usredniona bo przy mocnym wzwodzie 14,5 a przy srednim jest to 13,5( przed stosowaniem penimaster z reguly było 13,5). Dlaczego chce sie poddac zabiegowi? odpowiedz jest ta sama dla wszystkich ktorzy zagladaja na to forum. Wychodze z zalozenia ze jezeli mozna cos poprawic, pozwala na to technika i sa srodki. To trzeba sprobowac zeby mieć chociazby świadomość zrobilem wszystko co moglem. Pomoze w akceptacji problemu. Wiadomo ze mowimu tutaj o kompleksie :oops: ktory jest poruszany caly czas. Poza tym a noz widelec sie uda :wink:
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Cytat:
Pomoze w akceptacji problemu. Wiadomo ze mowimu tutaj o kompleksie ktory jest poruszany caly czas. Poza tym a noz widelec sie uda


No to rzeczywiście masz chłopie problemy... kompleks przy 14 cm penisie ? czyś Ty z konia spadł ?
Niektórym to chyba z braku poważniejszych problemów przewraca się w głowach
 
 
rotciv 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: katowice
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Wydaje mi że "kompleks" to bardzo indywidualna sprawa. 14 to dla jednych jest ok, drugich mało a jeszcze innych nienajgorzej...Ale nigdy nie bedzie to duuuzo!
I tak podjecie decyzji o pogrubieniu jest moja indywidualna decyzja
1) 14 cm dlugosci- pisze o zabiegu pogrubiania a nie wydłuzania- czytaj tekst ze zrozumieniem
2)"czyś Ty z konia spadł ? " napisalem tutaj z prośba zeby wypowidzial sie ktos kto poddal sie takiemu zabiegowi i podzielil się swoimi spostrzezeniami A nie po to zeby czytac prostackie wypowiedzi.
 
 
Staszkoff89 

Wiek: 41
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

Lepiej inwestowac w Largo krem i cwiczenia! (Ale jakby to było realne i możliwe na stałe do końca życia! To mozna było by się zastanowic na dtymi 4 klockami) A na 1,5 roku to bezsensu!!!
_________________
Free man
 
 
rotciv 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: katowice
Wysłany: Sob 30 Sty, 2010   

2,5 klocka :wink: i niekoniecznie na 1,5 roku to juz zalezy od konkretnego organizmu jak szybko "żel się wchlonie". Kupilem ten krem largo ale niestety zadnych rezulatow nie :? zauwazyłem :?
 
 
Staszkoff89 

Wiek: 41
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Lut, 2010   

Kup 4-5 tubek i złużyj do końca ( 2 razy dziennie) Musi chodź 1 cm dac wynik!!! Spokojnie
_________________
Free man
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

rotciv - a chociaż wypróbowałeś te swoje ok.14/12 w boju? Coś wydaje mi się że nie. I dowiadywałeś się ile ci tego żelu zaaplikują? W którym miejscu oni go wstrzykną? Na całej powierzchni czy tylko na żołądz, czy na ciała gąbczaste czy jamiste? Ile się spodziewasz cm w obwodzie, ile ci obiecali? To jak na 1,5 roku to musisz sie śpieszyć, żeby zamoczyć knota, bo to tylko ok 540 dni i żel się wchłonie i czar pryśnie. A może i szybciej...
A co do długości - średnia światowa, wiec nie wpadaj w panike, co by bylo gdybys miał 10cm?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
balic87 

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: gdansk
Wysłany: Sob 11 Wrz, 2010   

na tej stronie www.kriocentrum.com nie ma praktycznie zadnych informacji o tym zabiegu ... jedyne informacje jakie istnieja to:
"Preparat Macrolane™ stosuje się również do:
modelowania, korekcji narządów płciowych"
To chyba troszke za malo informacji ...
 
 
Tabakiejro 

Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

nie wiem ja bym sie załamał jak bym miał 14cm mam 19 i nie jestem zadowolony ponieważ trafiłem na jedną taką co by potrzebowała 24 żeby jej było konkretnie dobrze bynajmniej tak myślę;) lepiej mieć za dużego niż za małego z takiego wychodzę założenie więc już się zastanawiam żeby sobie powiększyć ..z tą panną już nie jestem alee może kiedyś jeszcze trafie na taką głęboką ..miałem jedną taką ciasną że miała po 6 orgazmów podczas jednego więc chłopaki nie słuchajcie tych co im z 10 cm jest dobrze bo wcale nie jest 80 % polaków chciało by sobie powiększyć 19% się nie przyznaje a 1% jest zadowolonych to są statystyki które wymyśliłem przyznam się bez bicia ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group