Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     AAKG odżywka, a zarazem pomaga w sprawności sexualnej
Autor Wiadomość
alann78
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   AAKG odżywka, a zarazem pomaga w sprawności sexualnej

Czy wie ktoś co na temat tej odżywki? Wszędzie piszę na necie że jest to extra rzecz , działa a nad ciśnienie i słabe ciśnienie, ale także pisze ze czlowiek może byc sprawniejszy na sex!
Czy to prawda? Kupiłem to wczoraj i zastosowałem to na treningu, fakt powiekszylo mi sie cisnienie i to bardzo, a za razem wystraszylem się ponieważ gałki oczne zrobiły się strasznie duże.

OPIS tego brzmi tak:
"AAKG Mega Hardcore to nie jest zwykły preparat zawierający Argininę. To precyzyjnie dobrana kompozycja alfa ketoglutaran argininy (AAKG) połączona z niezwykle drogim, ale bardzo skutecznym w działaniu jabłczanem cytruliny (citruline malate). Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu. Prowadzi on do zwiększenia wydolności pracujących mięśni co w czasie treningu co objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu - czego efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni. "

Moze ktoś wie więcej o tym preparacie, czy on naprawde pomaga w sexie, i czy nie szkodzi sercu?
[/b]
 
 
Cernunnos 


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 6
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

To jeszcze zalezy jaka masz budowe ciala, jezeli tluszczyk Ci sie nie przelewa, to proponuje kreatyne + hmb, nie jest droga a efekty po 3 miesiacach cwiczen 3 razy w tygodniu, sa zaskakujace.

Ogolnie po tym co opisales to ja bym tego nie bral, po co sie niepotrzebnie truc, pewnie to jakas nowosc a da takich produktow trzeba podchodzic z duzym dystanse. I jezeli podnosci cisnienie ( miales pewnie na mysli cisnienie krwi) to to razej nic dobrego, podczas samego wysilku podnosi sie cisnienie krwi, a jezeli te tabletki dodatkowo je podnosza to, za dobre to to nie jest, pewnie stad te oczy.
_________________
..........
 
 
ciabah 

Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: DOOOM
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

z tego co wiem zawarta w nim cytrulina czy jakos tak wspomaga przeplyw krwi w komorkach dzieki czemu pomaga w erekcji
 
 
penis.com.pl
andropenis
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

nie bierze się jakichś specyfików kupionych poza apteką...a tak w ogóle to na potencję zażywa się tabletki po konsultacji z lekarzem...
 
 
kermit14 

Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

lepiej nie kombinować lepiej puść do lekarza na pewno coś doradzi
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group