Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obrzezanie
Autor Wiadomość
Cedaxe 

Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: ...
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   Obrzezanie

Od dłuższego czasu zastanawiam sie na obrzezaniem. Wciąż nie mogę sie zdecydować. :? Przeczytałem już na ten temat wiele "za" i "przeciw", tzn. obrzezany mężczyzna może dłużej i kobiecie sprawia to większą przyjemność (jak mówią - kobiety "im dłużej tym lepiej"), nie wspomnę już o lepszym i bardziej higienicznym wyglądzie penisa, natomiast nie obrzezany mężczyzna ma bardziej czułego żołędzia przez co szybko dochodzi i tu jest minus tak mi sie zdaje. No i wygląd penisa jak już wcześniej wspomniałem jest wg. mnie gorszy.

Więc jak myślicie warto się obrzezać?
Jakiego kobieta woli? obrzezanego czy nie obrzezanego?

Najbardziej interesowałyby mnie podpowiedzi kobiet :wink:
lecz mile widziane także podpowiedzi mężczyzn obrzezanych jak i nie obrzezanych :)

(mam 20 lat - nie wiem czy to istotne)

z góry wielkie dzięki :D
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008   

Jestem nie obrzezany i nigdy tego nie zrobiłbym. Penis jest tak zbudowany aby wszystko współgrało razem. Żołądź chroni napletek. Pod napletkiem tworzy się mastka, która również zapopiega stanom zapalnym.
Obrzezanie porównuję zawsze z tym jakby mi np. usunięto powieki.
Powieka ma bardzo podobne zadanie do napletka. Chroni oko a gruczoł łzowy zapewnia wilgośc pod nią, która również chroni.
Więc ja osobiście odradzam.
Co do wyglądu, który penis wygląda lepiej to wg mnie problem chyba 15-16 latków.
Ja żyję ponad 32 lata i nigdy nie dawałem penisa na pokaz aby ocenianio czy wygląda ładnie czy nie.
I średnio mi zależy czy jest ładny czy nie. Ważne, że spełnia powierzone mu zadania bez problemu.
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group