Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Moje przemyslenia...
Autor Wiadomość
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008   Moje przemyslenia...

Nie wiedzialem, czy zalozyc ten temat tutaj, czy moze w Luznych sprawach... ale doszedlem do wniosku, ze to ni jest wcale dla mnie luzna sprawa...

no wiec, jestem gejem, probuje chociaz sobie wmawiac, ze jestem bi, ale to na nic. coraz czesciej mam z tego powodu rozterki i doly... zaczynam zauwazac, ze podoba mi sie dobry kumpel i inne takie...
juz nie moge, nie wiem, co robic, nawet staralem sie go unikac... chociaz bardzo go lubie jako swietnego kumpla, wiec to bylaby trudna decyzja zerwac kontakt... (on jest total hetero, wiec wiecie)

na dodatek nikt z mojego otoczenia nie wie, ze jestem gejem, nikt, ostatnio nachodza mnie mysli, zeby porozmawiac o tym z kims... myslalem o ksiedzu, ktory mnie uczy, bo jest swietna osoba i na pewno by mi cos powiedzial... sam juz nie wiem

mam bardzo wielu przyjaciol i nawet nie wiem, do ktorego moge sie tak naprawde zwierzyc... nawet mam cos takiego, ze zaczynam ich testowac pod katem zaufania. chyba jakiejs paranoi dostaje nie wiem sam co robic

czuje tez ogromny lek, jak pomysle, zeby spotkac sie z jakims chlopakiem, umowic przez internet, cokolwiek... poprostu czuje jakis dziwny lek i pewnego rodzaju... obrzydzenie? nie wiem, jak to okreslic, to bardzo dziwne...

Moze ktos z Was znalazl sie w podobnej sytuacji i powie, jak sie z tym zmierzyl, bo jestem z natury bardzo rozrywkowa osoba, a powoli znajomi zauwazaja, ze czesciej mam doly... i juz mam dosc odpowiadania: NIC sie nie stalo, bo owszem, stalo sie...
czemu to moze byc takie tragiczne... czym sobie zasluzylem? co chwile zadaje takie glupie pytania, chociaz nie oczekuje odpowiedzi, porpostu musialem tutaj napisac i sie do tego zmusic, chociaz troche lzej mi bedzie :]

Pozdrawiam!
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

bad ziom, doskonale cie rozumiem, sam przechodziłem przez takie rozterki, jak chcesz o tym pogadać wal na PW.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

moze jemu tez sie odwidzi i stworzycie piekny zwiazek

ps. to nie ten kraj.
_________________
szukam sponspora
 
 
penis.com.pl
masturbator
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008   

nie wiem, czy Twoja wypowiedz miala byc ironiczna czy nie... no niewazne

w kazdym razie sie zgodze, ze to nie ten kraj.
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008   

bad ziom, wal na GG, chętnie pogadam
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group