Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pierwszy raz ale zostaje ..
Autor Wiadomość
sgaa 

Wiek: 32
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   Pierwszy raz ale zostaje ..

Witam Panowie i Panie .. : ] Bardzo podoba mi sie atmosfera na tym forum i postanowiłem z góry tutaj zostać i pomagać mimo iż mam 17 lat i możecie mnie nazwać " srakulcem " :p
Ale też bym się zgłosił z kilkoma pytankami : ] Bo coz jestem strasznie dociekliwy ..

Wiec tak . Czy te pompki dzialaja ? .. Bo widze ze duzo na ich temat tutaj piszecie lecz malo osob napisalo jasno ze tak sprawiaja iz moj czlonek jest wiekszy ; p
Drugie . Czy majac 17 lat ( skonczylem 6 dni temu :D ) Przy wzroscie 173 i wadze okolo 60 .. moj penis chyba nie jest za duzy .. a mianowicie 14cm . :] Czy pompki pomogly by w powiekszeniu go ? ..
No i trzecie . Czy dam rade bedac z moja dziewczyna w wyrku ? jest podobnego wzrostu do mnie 170 : ]
I najbardziej intrygujace mnie pytanie . Czy te smieszne operacje .. sa one wykonywane w polsce ? .. Ile kosztuja .. ? I czy pomagaja naprawde ? : >
Hehe .. I przypomnialo mi sie jeszce .. :p Czy urosnie jeszcze .. dodam ze zaczalem rosnac gwaltownie w okolo 16 roku zycia : ] czekam na odpowiedzi i dziekuje z gory .. Naprawde spoko atmosfera panuje na tym forum . : )
 
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

Nie masz się czego martwić rozmiar masz w samraz,w Twojm wieku może jeszcze 1-1,5cm dorosnąć i nie potrzebne są pąpki czy operacje.Napewno dasz sobie radę z dziewczyna :D
 
 
nooowy 

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 4
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

Nie bardzo wiem, czemu miałbyś nie dać rady...
Pompki działają na krótką metę, więc sobie podaruj. Masz paniesa OK i przestań się zamartwiać :)
_________________
Wejdź na nowe forum, gdzie pogadasz nie tylko o seksie, ale o innych ciekawych rzeczach również! eFacet.eu
 
 
penis.com.pl
bathmate
sgaa 

Wiek: 32
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

hehe .. :D No tak .. ale wiecie .. jeszcze tyle pytanek zadalem .. ;d Czekam na odpowiedzi ;p
 
 
 
ziomo87 

Wiek: 37
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   

Po pierwsze radę dasz, tylko nie pozwól, żeby cię nerwy zeżarły :wink:

A co do wielkości, to naprawdę nie masz się czym martwić... W twoim wieku miałem podobne pytania, więc widać, że wszystko z Tobą OK :) (No chyba, że ze mną nie było)

A więc nie zaprzątaj sobie głowy pompkami, ani niczym takim, skup się na dziewczynie.

I powodzenia :wink:

[ Dodano: Pią 19 Wrz, 2008 ]
Aha, zapomniałem dodać...
Nie ma sensu teraz myśleć o operacji żadnej (BTW, uważam, że nigdy nie ma), bo teraz nikt i tak Ci jej nie zrobi bo rośniesz. A zanim dorośniesz, to Ci ten pomysł już wyjdzie z głowy :P
 
 
sgaa 

Wiek: 32
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   

Nie mysle o tym : D .. Ale wiesz chce wiedziec to i owo ;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group