Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zabawy analne (mezczyzna na dole:))
Autor Wiadomość
Beata1988 

Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Z daleka
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2008   Zabawy analne (mezczyzna na dole:))

Witam.
Chcialam sprobowac chlopakiem czegos nowego, i ogolem bardzo mnie to podnieca. Lubie gdy on mi wklada tam palec i to jest swietne uczucie. Chodzi o to ze chcialabym mu wsadzic cos do pupy przy sexie albo grze wstepnej, tylko nie wiem jak go do tego przekonac i co zrobic zeby sprobowal tego.
Dziekuje z gory
  
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   

proponuje pieścić jego penisa i drugą ręką z zaskoczenia zacząć pieścić jego dziurkę ;)
Nawilżyć paluszki i delikatnie zacząć wkładać:)
Albo skrępuj go, tak by nie mógł nic zrobić.
Zacznij mu robić dobrze i wtedy z zaskoczenia to zrób. I gwarantuje ci że jak zrobisz mu dobrze oralnie lub "Zwalisz mu konia" i przy okazji będziesz pieściła jego dziurkę to przeżyje taki orgazm że sam będzie chciał więcej :)
Wiem bo moja żona mi tak zrobiła :)
Ale zamiast palców możesz użyć analnego dilda(nie są drogie) tylko użyj jakiegoś żelu ułatwiającego poślizg ;)
Jak masz więcej pytań to zapraszam na priv.
Pozdrawiam
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
analman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Ja mam troszku inny problem. Chodzi o to ze dziewczyna nie chce a ja bardzo tego pragne. Probowalem ja namawiac, czytalismy forum o higienie technikach bezpieczenstwie (czyli wszystko o stymulacji analnej dla mezczyzn) ale ona dlaej jest na nie w jaki sposob moglbym ja przekonac albo dac jej na ten temat do myslenia
 
 
penis.com.pl
masturbator
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

to niech ona ci w dupsko wsadzi jak tak bardzo chcesz ;/

[ Dodano: Wto 23 Wrz, 2008 ]
pupa jest do srania a nie do ruchania, takie me skromne zdanie.
_________________
szukam sponspora
 
 
analman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

kapcius napisał/a:
to niech ona ci w dupsko wsadzi jak tak bardzo chcesz ;/

[ Dodano: Wto 23 Wrz, 2008 ]
d.... jest do srania a nie do ruchania, takie me skromne zdanie.


skoro jest do srania to sie nie udzielaj. i czytaj ze zrozumieniem, o to chodzi ze ja chce zeby ona mi wsadzila a nie ja jej:D
 
 
student24 

Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 01 Gru, 2008   

Ja ze swoją dziewczyną też mam tek problem. Ja bardzo bym chciał żeby ona się bawiła moją dziurką ale ona nie chce :(
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   

no i dobrze, o jednego syfa mniej :p
_________________
szukam sponspora
 
 
radi 

Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

Fajny temat, przynajmniej obala homofobiczne stereotypy, że "tylko pedały kopią sobie w dupach". Tymczasem mężczyźni hetero również mają prostatę. :wink:
 
 
guciozal 

Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 75
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

Znaczy jakby nie patrzeć... WSZYSCY MAJĄ PROSTATĘ. To jakbym powiedział, że mężczyźni homo nie mają wątroby.
 
 
radi 

Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009   

Ech, nie załapałeś. :P Chyba nie sądzisz, że nie wiem, że wszyscy mężczyźni mają prostatę :?: :P
 
 
Kamillo20 

Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 104
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

masturbacja analna jest powszechnie stosowana i popularna na swiecie, kiedys widzialem o tym program i mowiono tam, ze mezczyzni odczuwają przyjemność w seksie analnym, czy tez masturbacji analnej, jesli chodzi o kobiety to praktycznie nie odczuwają zadnej przyjemnosci:)

ja bedac mlodszym kilka razy sie w ten sposob pobawilem i jakos mi sie nie spodobalo:D
_________________
Jak chcesz to zagadaj na GG:)
Pogadać zawsze można:D,
Może jakas znajomosc wirtualna?
 
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 13 Lip, 2009   

nie rozumiem ludzi, którzy wypowiadają się co jest dobre, a co złe dla wszystkich a sami tego nie spróbowali.

kamillo20 postąpił wg mnie prawidłowo - spróbował i teraz może ocenić czy mu się to podoba czy nie, a nie jak kapcius, który wie co najlepsze dla wszystkich nie wiedząc jak to w zasadzie jest.
 
 
Kamillo20 

Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 104
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 14 Lip, 2009   

kocurek napisał/a:
nie rozumiem ludzi, którzy wypowiadają się co jest dobre, a co złe dla wszystkich a sami tego nie spróbowali.

.


Ja też tego nie rozumiem. Niektórzy chcą zablysnąć swoim intelektem, ale zawyczaj wychodzi odwrotnie.
Są tacy, co piszą tylko po to , by wogole coś napisac. I nie zważają na to, że robią z siebie kretynów. Co zrobić.
_________________
Jak chcesz to zagadaj na GG:)
Pogadać zawsze można:D,
Może jakas znajomosc wirtualna?
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010   

Ja kiedyś sobie wsadzałem taki "sztyft do nosa - Rhin Bac Fresh". Bylo to bardzo przyjemne. Jak tak kręciłem nim na wszystkie strony. Nieprzyjemne było tylko te wyjmowanie go.
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

no bo do wszystkiego trzeba mięśnie przyzwyczaić , jednak po paru minutach nie jest już tak tagicznie . A smyrać sobie prostatę to jest meeeeeeega przyjemność :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group