Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mały problem przez duże M
Autor Wiadomość
DziadekMikołaja 

Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Mars
Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   Mały problem przez duże M

Mam 15 lat, prawie 16 a moje narzędzie ma tylko 9-10 cm w wzwodzie. Czy jeszcze urośnie czy już taki pozostanie? Powoli zaczynam tracić nadzieję. Załamka totalna, jeszcze nie spotkałem w nacie osoby, która miałaby tak małego penisa. :cry: Wstydzę się nawet pokazać gdziekolwiek w kąpielówkach. :cry: Na dodatek nie mam nawet wytrysku.
 
 
Cross52 

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

Myślę, że jak na Twój wiek to zdecydowanie za mało. Jeśli chodzi o to czy urośnie to pewnie tak. A co do wytrysk to musisz jeszcze poczekać. Inni rozwijają się szybciej inni wolniej, chociaż też jest to zastanawiające. Jeśli nic się nie polepszy, to warto będzie odwiedzić urologa.
 
 
HOTEST 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

Jesteś jeszcze bardzo młody, więc uważam, iż sprzęt jeszcze Ci urośnie. Jedni rozwijają się szybciej a inni troszkę wolniej. Będzie dobrze :)
Pozdro
_________________
Hotest
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

Jeśli przy tak małych rozmiarach nie masz także wytrysku to znaczy że ten etap dojrzewania w którym twoje narzędzie urośnie i będzie "w pełni sprawne" jest jeszcze przed tobą, więc na razie nie masz się czym martwić.
Ewentualnie przy okazji jakiegoś bilansu możesz spytać lekarza, lub za jakiś czas jak nie będzie zmian /pół roku lub coś takiego/ wybrać się do urologa.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group