Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     masturbacia
Autor Wiadomość
kulalgt

Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 1
Skąd: 424
Wysłany: Sro 21 Gru, 2005   masturbacia

witam mam 17 lat i mam takie pytanie czy masturbacia szkodzi jeśli masturbuje się 1 dziennie czy lepiei by był raz na tydzień proszeo odpowiedz admina dzięks z góry :wink: :wink: :D
 
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sro 21 Gru, 2005   

Jezusie Nazareński..... Niby dlaczego masturbacja ma być szkodliwa???
Chyba za często oglądasz TV trwam albo słuchasz zbyt często Radia Maryja .....
 
 
question1

Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 61
Wysłany: Sro 21 Gru, 2005   

tez takie wrazenie odnosze...
nie, masturbacja to tak jakbys sie kochal nie z panna a z wlasna reka. to jeszce tylko zalezy w jakiej pozycji dokonujesz rekodziela. jesli sluchasz radia ma-ryja - to tylko po misjonarsku.
ale zarty na bok.
masturbacja ma na celu samozadowolenie, nie ma znaczenia czy bedziesz walil konia raz czy piec razy dziennie. jednak jesli klepiesz wacka 15x na dien to bedzie on slabiutki jak mysz koscielna. a jesli marszczysz freda raz na tydzien lub - daj rydzyk - twoj wacek bedzie sie preżyl i szarzowal niczym koń czarnej masci, po prostu bedziesz mial wieksza satysfakcje, ze osiagnales orgazm...
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
aelzet
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2006   

http://onanistadoniczego.webpark.pl/
 
 
jerry west

Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 5
Wysłany: Wto 03 Sty, 2006   

hehehe to dobre!15razy w ciągu dnia to kobiety mogą a nie mężczyźni!
hehehe to dobre 15orgazmów w ciągu dnia!
 
 
Filipts

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 06 Sty, 2006   

ojtam ...ja pewnego zimowego dnia to naliczyłem 24 razy ;] i byłem bardzo zadowolony
 
 
matka

Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 1
Wysłany: Pią 06 Sty, 2006   

filiptis , lecz sie czlowieku.....
 
 
Filipts

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 07 Sty, 2006   

heh no całkiem możliwe że to uzaleznienie ale raz dziennie to musze sobie ulzyc... heh niedawno byłęm w zoo i widziałęm jak se gibon marszczył freda heh ...niezła polewka
 
 
oN^

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 10 Sty, 2006   

hmm.. a wedlug was 5 razy dziennie to duzo?:P zwykle 1-2 ale czasem... ;]
 
 
Blah

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 01 Lut, 2006   

www.onanizm.pl

polecam...
 
 
question1

Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 61
Wysłany: Sro 01 Lut, 2006   

a ja nie...
tam ludzie sie zachowuja tak, jakby walenie bylo nie wiem czym... walcza jak z szarancza. tylko po co? jak zaczna sie kochac z kobitami to co?
 
 
Blah

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 01 Lut, 2006   

poczytaj to sie dowiesz
 
 
Kloc

Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   lamerzy :D:PP

ja osiaglem 23 x w ciagu jednego dnia, a niewytrzymam bez 5-6 razy na dzien 8) :twisted: 8) :twisted: 8) :twisted:
 
 
penis.com.pl
andropenis
lukaslukas

Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   Też tak kiedyś myślałem, że masturbacja jest nie szkodliwa

Też tak kiedyś myślałem, że masturbacja jest wogóle nie szkodliwa, a teraz twierdze inaczej po własnych obserwacjach.
Chodzi o to że jeśli ktoś się masturbuje rzadko i robi to tylko wtedy kiedy osiąga wzwód nie dotykając penisa tylko podnieca się myśląc o czymś lub coś widząc to jest ok. Natomiast jeśli onanizujesz się często, kilka razy dziennie i robisz to nawet wtedy kiedy Ci nie stoi, a osiągasz wzwód dopiero w trakcie onanizowania to ma to duży wpływ na współżycie seksualne z drugą osobą. Jest tak dlatego że nasze ciało zwłaszcza nasza sfera seksualna przyzwyczaja się do pewnych reakcji. I może teraz to trochę głupio zabrzmi ale jeśli nasz penis przyzyczai się do tego, że nawet jak nie stoi to my go postawimy po przez pocieranie ręką to potem bedzie mu tak wygodnie i zobaczymy niemiłe tego konsekwencje podczas wpłóżycia seksualnego z drugą osobą. Pomimo tego że ta osoba będzie nas bardzo podniecała to będziemy mieli problemy w taki czy inny sposób z wzwodem, bo nie bedzie starczyło ze myślimy o niej i ją dotykamy tylko nasz penis będzie czekał na to żeby poruszac nim w charakterystyczny sposob. Moja wypowiedz nie ma charakteru naukowego ale pewnych obserwacji. Zauważyłem też że można sobie z taką sytuacją poradzić ja to zrobiłem już po pierwszym takim nie miłym doświadczeniu przy współżyciu z drugą osoba
 
 
Mhn

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 2
Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   

Lepiej jest sie masturbowac przed czy po cwiczeniach ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group