Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z dojrzewaniem
Autor Wiadomość
grocik93 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: kielce
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008   Problem z dojrzewaniem

Wiem, że może nie powinienem pisać na tym forum z racji mojego wieku, ale mam problem. Mianowicie mam 15 lat i wydaje mi się że mam problem z dojrzewaniem. Inne chłopaki mają już obfite owłosienie na nogach, rękach, pod pachami. U mnie marnie z owłosieniem na nogach (wszak jest ale dosyć małe), na rękach. Owłosienie pod pachami jeszcze się nie pojawiło. A przy penisie pojawiły sie dopiero włosy długie proste przy jego nasadzie. Podczas masturbacji w czasie wytrysku wydziela i sie nie sperma ale przezroczysty śluz.
W iem że okres i czas dojrzewania jest bardzo zróżnicowany ale ja zaczynam się tym martwić . To staje sie trochę krępujące. Proszę o pomoc a właściwie o rady. Piszcie może wy też mieliście takie problemy i nie jest to nic groznego?

myślałem również że to może kłopot z hormonami juz sam nie wiem.
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008   

Z opisu Twego nie ma się czego martwić jesteś b.młody i nie musiśz mieć jeszcze spermy.Rada ,staraj się jeszcze nie masturbować ,jest ono narazie ci nie potrzebne .Ja wiem że dotyk penisa,jajeczek ,wnętrzy ud i podbrzusza jest bardzo przyjemny i ptaszek dostaje zwodu ale jesteś jeszcze za młody aby tryskać dojrzałą sperma połna plemników itp.
Owłosienie też za czasem sie pojawi.Bądź spokojny,moja dobra rada,Poza tym spróbój porozmawiać z ojcem to przecież po nim odziedziczyłes geny ,może on też wolniej dojrzewał.Ale ja tu nie widzę zadnych opóźnień.
 
 
cogito 

Wiek: 69
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 25 Lip, 2008   

Podobnie jak przedmówca zaleciłbym rozmowę z ojcem. Poza tym 15 lat to właściwie wiek w którym się dopiero rozpoczynają zmiany w organizmie młodego człowieka. Czasem jest to wcześniej, czasem później. Myślę, że na pełnowartościową, dojrzała spermę przyjdzie ci poczekać jeszcze parę miesięcy. Co do owłosienia, to jest to bardzo indywidualna sprawa.
_________________
cogito
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
grocik93 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: kielce
Wysłany: Wto 29 Lip, 2008   

Czy na to że mam trochę opóźniony okres dojrzewania mozę wpłynąć toże jestem wcześniakiem? urodziłem się o miesiąc za wcześnie.
 
 
HOTEST 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008   

grocik93 napisał/a:
Czy na to że mam trochę opóźniony okres dojrzewania mozę wpłynąć toże jestem wcześniakiem? urodziłem się o miesiąc za wcześnie.


Uważam na 90% że to nie ma wpływu...Ja też jestem wcześniakiem. Tak jak moi przedmówcy, zgadzam się z tym, że jesteś jeszcze w młodym wieku...zaczyna się dopiero proces dojrzewanie. Jedni mają to szybciej a inni troszkę wolniej. Ale to normalne prawa natury :) Zobaczysz, że będzie wszystko ok. Przychodzi to samo z wiekiem :) ) Głowa do góry. Wszystko przed Tobą :)
Pozdro
_________________
Hotest
 
 
KuszaxD 

Wiek: 31
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Daleko
Wysłany: Wto 19 Sie, 2008   

Znam Goscia Co Ma 19 Lat I Nie ma wogule wlosów pod pachami na penisie costam jest...a na nogach nic...Wiec niema sie czym martwic....Dziewczyny na Ta Patrza Ale Kumpel ma laske od 2 lat to wiecie...pzdr 8)
_________________
BRak Sexu BRak Zycia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group