Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kilka pytan dla fachowcow ?
Autor Wiadomość
spyra 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: google
Wysłany: Pią 27 Cze, 2008   Kilka pytan dla fachowcow ?

Siemanko wszystkim jestem tu nowy wiec toszke o sobie powiem a wiec tak mam 18lat 173cm a moj członek w stanie wiotkim 9,5cm długosci i 9,5 grobosci. A w stanie erekcji dochodzi do 16,6dłogosci i 11 grobosci. :cry:
Mam wiec kilka pytan dotyczacych tabletek tanich by zgrobł troszke jeszcze do 14chociaz i urosł do 18-19. :D nazwy i ceny mnie interesuja a takze czy nie wywołuja zadnych skotkow ubocznych? :idea:
Stosuje od tygodnia cwiczenia powiekczajace tzn.dojenie z cwiczeniami rosciagajacymi i ciepłym okładem ale na razie nie widze zadnych efektow.
Z gory dzienki chłopaki i pozdro :mrgreen:
 
 
groszQ 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: zzZzzzzzZzzz
Wysłany: Pią 27 Cze, 2008   

nie ma czegoś takiego, długość 16 to jest średnia o ile sie nie myle , więc czym się przejmujesz ,


po raz kolejny - nie ma czegos takiego jak pigułka po której zażyciu rośnie ci do 20 cm ....
 
 
spyra 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: google
Wysłany: Sob 28 Cze, 2008   

ja nie mowie o jednej pigołce tylko o tabletkach jakis ktore powiekrzaja go z czasem sa takie tylko jak sie one nazywaja i ile kosztuja?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 28 Cze, 2008   

spyra napisał/a:
ja nie mowie o jednej pigołce tylko o tabletkach jakis ktore powiekrzaja go z czasem sa takie tylko jak sie one nazywaja i ile kosztuja?


Nie ma niczego co na stałe powiększy Ci penisa prócz operacji.
_________________
PZDR BASF
 
 
michal666 

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Pon 25 Paź, 2010   

BASF ma racje, lecz nie do końca. Z wiadomych mi informacji wynika, że trwałe (raz na całe życie) powiększenie jest możliwe dzięki operacji, natomiast dla tych, którzy chcą widzieć efekty i liczą się z tym, że będą musieli powtarzać kurację co jakiś czas są dedykowane kremy lub pigułki. Z tymi specyfikami jak ze wszystkim - jak przestaniesz zażywać np. centrum, to prędzej czy później zabraknie Ci potrzebnych witamin i minerałów.
 
 
filip12 

Wiek: 50
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: ustka
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

witam, czytałem o tabletkach penilarge, myslicie że warto je kupic?? co lepsze extendery czy tabletki ??? prosze o pomoc ..
 
 
mareksykut 


Wiek: 53
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: chorzów
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

hej, ja osobiście zażywam peni large i twierdze ze są dobre, czytalem ze nie na kazdego działają jak to suplementy diety zreszta nawet z kawą jest podobnie jednych pobudza a innych nie, wiec polecam spróbowac, można przeciez kupic sobie jedno opakowanie na próbę i zobaczyc po miesiącu. pozdrawiam
 
 
mieszko1 

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012   

siema, zażywałem te tabletki i uważam że da się nimi powiększyć ja kupiłem jedno opakowanie i już się coś ruszyło po miesiącu, teraz zbieram się żeby dokupić tylko czekam na kase. Więc nie twierdzę że tylko operacja jest w stanie powiększyć penisa, totalna bzdura.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012   

Gwarantuję, że Ci się wydaje, że coś się ruszyło.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

zgadzam sie z andrzejem
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group