Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     CHIRURGICZNE POWIĘKSZENIE,SZCZEGÓŁY , OPINIE , ETC.
Autor Wiadomość
Venthka 

Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: polska
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008   CHIRURGICZNE POWIĘKSZENIE,SZCZEGÓŁY , OPINIE , ETC.

Rozumiem Was ,ale co wtedy gdy nasz malego ch..ka) w porywach 12 cm w zwodzie i lecą na Ciebie rózniste laski , czujesz do nich to "zamiłowanie , chęć przeżycia wspólnych chwil( i nie chodzi mi tu tylko o seks ) a masz straszną blokade i niestety nie masz świadomość ,że nie "wyciągniesz " przed ta kobieta takiego sprzętu .Wiem ,że to kompleksy , ale rzeczywiste.Uwierzcie mi ,ze niestety spieprzylo mi już za dużo zycia .Chcialbym to nadrobic...nie wiem ,może nie bylo mi dane ,ale to strasznie przykre , dla kogos kto ma taki temperament,że nie może tego wykorzystać >nie przekonujcie mnie swoimi teoriami ,ze to nie o to chodzi , bo chyba nie wiecie co to zycie , albo poprostu nie potraficie sobie wyobrazic problemu.Dlatego chciałbym to radykalnie zmienić bo inaczej stane sie wariatem , oczywiscie maskując sie przy tym alkoholem i innymi uzywkami, albo palne sobie w łeb.Wiem co mówie , długo już się tak chowam , z przerwami ,ale uwierzcie mi ,ze to nie jest życie.Wiem ,że gdybym mial tą wartość, tą pewnosc siebie , bylbym innym czlowiekiem , nieczego wiecej nie potrzebuje.Myslalem w konsekwencji tego o chirurgicznym powiększeniu penisa, wiem ,że kazde inne sposoby to bzdura.Proszę zatem o pomoc , tych którzy mają jakąś wiedze w temacie "chirurgicznego powiększenia".Gdzie to można zrobić , ile to kosztuje i jakie rzeczywiste efekty , słyszałem o Kaliningradzie , klinika " Brazylia " , czy nie jest to tandeta wschodnia , czy cos porzadnego .Ewentualnie inne.Prosze Was o pomoc??
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008   

Venthka, powiem ci tak. Mieszkam w UK i chyba rok temu widziałem program o facecie który chirurgicznie chciał i powiększył sobie penisa. Nie będę pisał szczegółów bo szczerze mówiąc to nie pamiętam, ale na końcu tego dokumentu było podsumowanie i ten gościu powiedział że powiększenie jego penisa nic nie zmieniło na lepsze i w cale się lepiej nie poczuł. I gdyby miał jeszcze raz stanąć przed tą decyzją to by nie powtórzył tej operacji.
Pozdrawiam
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group