Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nadmierny popęd
Autor Wiadomość
Zombie


Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5
Wysłany: Sro 06 Lip, 2005   Nadmierny popęd

Tak sie czasem zastanawiam nad swoim popedem seksualnym... Prawde mowiac od dziecka lubilem sie masturbowac, w koncu doroslem i zaczalem uprawiac seks. Jednak jestem na tyle niewyzyty, ze moglbym to robic stale, po kilka razy dziennie, najchetniej w kilkugodzinnych sesjach. Moja kobieta ma mnie juz dosc przez to, jej potrzeby w miedzyczasie bardzo zmalaly, a ja mialem je chyba coraz wieksze.
Jak jest z wami? Czy jeden seks na kilka dni wam starcza, czy raczej wolicie codziennie, a nawet po kilka razy dziennie?
Poza tym, ponoc potencja z wiekiem spada. Prawda to?
 
 
garret


Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 08 Lip, 2005   

:? Prawda nie prawda .... ja obseruję to samo tzn. mi rośnie a mojej żonce spada :(
 
 
damian1868

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 15 Lip, 2005   

moze sie za slabo starasz zeby jej dogodzic ;)
 
 
penis.com.pl
andropenis
Gość

Wysłany: Pią 15 Lip, 2005   

U mnie jest tak, że bardzo lubię seks, a zaczynam nie wytrzymac kondycji mojej partnerki... :lol: :lol:
 
 
Julian

Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 2
Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   

Spróbujcie doprowadzić partnerki do 3-4 orgazmów w czasie jednego stosunku a ochota na sex im wróci. Po prostu należy się starać by nasze partnerki były też zadowolone albo nawet bardzo zadowolone. Gdzieś słyszałem, że w Japonii uważają, że kobieta dopiero po 7 szczytowaniu pozbywa się wszelkich oporów i wstydu i zaczyna robić wszystko, na co ma ochotę. :wink:
 
 
raphel

Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 1
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2005   popęd??? a co to takiego????

JA WAM CHŁOPAKI TROCHĘ ZAZDROSZCZĘ BO JA NIE MAM GO WCALE I NAJGORSZE JEST TO ZE NIE JEST MI Z TYM ŹLE!! CHYBA JESTEM JAKIS NIENORMALNY !!!!
 
 
Bruner

Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 21
Skąd: Szczecin/Gorzów
Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   

No moja poprzednia dziewczyna była nimfomanką :shock: potrafiliśmy to robić kilka razy dziennie a ja już odpadałem. Przez to mogłem 2 godziny i żadnego orgazmu a moja partnerka 6 razy i ciągle jej mało :? Eh te kobiety.

Moja obecna robi to raz w miesiącu (spotykamy się co dwa tygodnie niestety tak wyszło) to jej wystarcza całkowicie i nie odczuwa popędu (może dlatego że jest jeszcze młoda) potrafi również po 6 razy a ja wcale :/ coś jest ze mnąnie tak ale narazie nie sprawia mi to aż takich problemów. w każdym bądź razie popęd mam taki na codzien bym chętnie to robił ale sytuacja jest taka że daleko mam do dziewczyny a wierny jestem :)
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 06 Lis, 2005   

To wszystko zależy nie tylko od predyspozycji, ale i od partnera (-ki) :) Nie zawsze partner (-ka) jest w stanie nas zapokoić.
Ja na szczęście tegoż problemu nie mam :D
 
 
airboy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lis, 2005   Kurcze...

Ludzie...weźcie mi powiedzcie co się ze mną dzieje! :cry: Mam 17 lat, zawsze miałęm popęd do panienek jak diabli!!! Nie musiałem wiele widzieć żeby mi stawał mały na maxa, nawet wystarczałą wyobraźnia. A teraz - od kilku dni normalnie nie czaje...nic charakterystycznego się nie wydarzyło, a mi nie chce stawać jakoś! :( Oglądam panienki...próbuję się pobudzać...a to mnie wcale nie podnieca! Do cholery! BOJĘ SIĘ! Co jest???!!! Niech mi ktoś powie....tak szczerze, czy to normalne? Zwłąszcza w tym wieku? :cry:
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 13 Lis, 2005   

Może to być spowodowane stresem. Szczerze mówiąc, nie jestem w stanie postawić diagnozy nie rozmawiając bezpośrednio :/
 
 
k0wall

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 28 Lis, 2005   

No to i ja odrazu zadam pytanie (licze na jakąś odpowiedź więc nie zaśmiecam forum nowym tematem :]) otóż..
podczas jakiejś podniecającej sytuacji z dziewczyną(masaże, rozbieranie sie, dotykanie itp) stoji mi normalnie (może jak zwykle jest zakrzywiony lekko w dół ale nad tym popracuje ;]) podczas gdy zaczynam stosunek jest jeszcze wmiare ok chociaż już powoli jest mniej twardy.. a gdy przerwe stosunek na chwile (np.2minuty) to on wiotczeje i nie chce stanąć ;/ Gdy np zaczne całą zabawe od początku (rozbieranie itp) to zaczyna ponownie stawać.. o co chodzi? czy to ma podłoże psychologiczne? czy może poprostu masturbowałem się zbyt często i mój penis przyzwyczaił się bardziej do ręki i ciągłych ruchów? z masturbowaniem jest podobnie jak przerwe na jakiś czas (też ok 1-2 minuty) to on wiotczneje.. ale to mnie tak nie martwi jak podczas seksu z dziewczyną. Prosze o jakieś porady.. ps. mam 18,5 lat Z góry dziękuje
 
 
koleś500

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 2
Wysłany: Wto 06 Gru, 2005   

Witam
mam też wlaśnie podobny problem, że jak jade na sucho to jest ok , ale jak z dziewczyną chce się pobawić to jest gorzej.... poprostu nie chce uwolnić całej pary jaką ma do zaoferowania i nie wiem co z tym zrobić.. jest jakaś rada??
 
 
k0wall

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005   

Widze że to problem nie dotczy tylko pojedynczch jednostek.. No własnie czym to jest spowodowane? może ktoś zasięgał rady u seksuologa? albo wie jak można to wyeliminować ?
 
 
penis.com.pl
andropenis
basta

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon 02 Sty, 2006   

sory, ze odkopuje temat ale dodaje sie do pytania kowala i kolesia500 ... mam ten sam problem
 
 
koleś500

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 02 Sty, 2006   

ludziskaaa!!!! juz jest lepiej ale jeszcze nie to co chcialem.... poprostu na żądanie mi nie dryga:D a jak juz jestem w trakcie to moge nawet 2 - 3 razy (wiecej nie probowalem). Nie wiem czym jest to spowodowane ze takie cos sie z moim dzieje....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group