Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     PYTANIE DO KOBIETY
Autor Wiadomość
ON830915 

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: KATOWICE
Wysłany: Pon 02 Cze, 2008   PYTANIE DO KOBIETY

JAKI FACET WAM SIE PODOBA. MACIE JAKIES WYMOGI? POZDRAWIAM. CZY DLUGOSC PENISA I JAKI JEST TO TEZ JEST WAZNE BO JA MAM.....
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 02 Cze, 2008   

Nie pisz z włączonym Caps Lockiem. Nie wiesz co to oznacza??????????????????????????
_________________
PZDR BASF
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 05 Cze, 2008   

ON830915, ja nie lubię dużych penisów bo wtedy nie mogę sie kochać z facetem bo mnie boli a sex w związku jest ważny wiec nie mogę być z kolesiem z dużym nie lubię gdy jest zarośnięty bo to tak jakby koleś nie dbał o higienę poza tym przy zarośniętym sex oralny odpada a w końcu zabawa łóżkowa powinna sie rozwijać
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
groszQ 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: zzZzzzzzZzzz
Wysłany: Czw 26 Cze, 2008   

paulinka napisał/a:
ON830915, ja nie lubię dużych penisów bo wtedy nie mogę sie kochać z facetem bo mnie boli a sex w związku jest ważny wiec nie mogę być z kolesiem z dużym nie lubię gdy jest zarośnięty bo to tak jakby koleś nie dbał o higienę poza tym przy zarośniętym sex oralny odpada a w końcu zabawa łóżkowa powinna sie rozwijać



hmmm nasuwa mi się myśl, że wcale nie musisz czuć dyskomfortu, kiedy kochasz się z kimś kto ma dużego penisa, weźmy mój przykład , mam 18 cm w zwodzie ale to nie znaczy że pakuje go na siłę do środka podczas stosunku z moją kobietą , miałem w przeszłości dziewczynę , która miała bardzo płytką macicę a jednak umiałem się z nią kochać , cała sztuka tkwi w technice ...
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 26 Cze, 2008   

groszQ napisał/a:
która miała bardzo płytką macicę


Płytka macica nie ma tu nic do rzeczy. Chyba miała małą pochwę.??
_________________
PZDR BASF
 
 
groszQ 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: zzZzzzzzZzzz
Wysłany: Czw 26 Cze, 2008   

racja , kolega ma rację ,terminologia mi się pokiełbasiła, coż z biologii nigdy dobry nie byłem :P a na lekcjach też zbytnio nie uważałem
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 26 Cze, 2008   

groszQ napisał/a:
racja , kolega ma rację ,terminologia mi się pokiełbasiła, coż z biologii nigdy dobry nie byłem :P a na lekcjach też zbytnio nie uważałem


Spoko :)
Tak tylko napisałem, bo wydawało mi się właśnie, że się pomyliłeś.
_________________
PZDR BASF
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 27 Cze, 2008   

groszQ, to chyba w każdym temacie seksualnym napisane że technika najważniejsza
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
bjorkowa 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009   

hmmm wysoki chudy... taki jak moj narzeczony:P

hehe
a tak serio... jak poznaje faceta to licza sie oczy i glos.... jak poznalam mojego narzeczonego to dwa dni widzialam jego oczy wpatrzone we mnie (w mojej glowie oczywiscie) takie zrobily na mnie wrazenie, no i glos..
potem patrze na reszte... moj mezczyzna to rekin hehe....
po operacji ktora mial jako dzieciak.. jest troszke powyginany:P
ma wielkie blizny na brzuchu, jest chudzielcem hehe, ale kocham go i ubustwiam jego cialo... mimo wad mimo tego ze sam sie wstydzi... ze jak wchodzi to wody to ludzie uciekaja:p bo jak plywa grzbietowym to wolaja rekin heheheh

kocham go...poza tym ma wielka palke:P:P heheh
nie no zarcik..choc ma duza.. najwazniejsze ze dobrze nam w lozku, nawet jakby mial mala tez bym go kochala:)
 
 
Dita Von Teese 


Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: \m/
Wysłany: Pon 26 Gru, 2011   

A więc... mój ideał musi być albo ładnie urzeźbiony, albo chudy. Gruby odpada. Penis... nie za duży i nie za mały. Bardziej jestem za tymi małymi.

WIELKOŚĆ PENISA JEST WAŻNA!
Dlaczego? Bo ważne jest dopasowanie fizyczne w tych sprawach. Mała, chuda kobietka wiadomo, że nie wymaga od faceta nie wiadomo czego, bo duży penis będzie po prostu sprawiał jej ból. Z kolei znam dziewczyny, który nie biorą pod uwagę małych penisów i cały czas gadają o dużych. Trochę to irytujące, no ale co poradzić.

No i mój ideał na pewno powinien mieć tattoo i kolce <3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group