Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Trening
Autor Wiadomość
Chlebo 

Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   Trening

Hej

Zaczynam trening mojego przyjaciela. Z tego powodu aby zmotywować się tym bardziej, stworzyłem ten temat. Opisze tu w rzetelnie ćwiczenia i metody powiększania penisa jakich się podjąłem i pochwale się efektami o ile takowe zaobserwuję. Wszystko co tutaj piszę przynajmniej w tej chwili są jedynie przypuszczeniami.
1Stopa
Moją dewizą życiową jest motto "Rób w życiu tylko to co Ci będzie sprawiało przyjemność" dlatego uważam, że do ćwiczeń niezbędna jest wiara. Kierując się tym dodałem do mojego planu treningowego wizualizacje. Następnym pomysłem na jaki wpadłem jest ćwiczenie jogi, która jak wiadomo wydłużaja sylwetkę poprawiają ogólne funkcjonowanie ciała człowieka. Kobiety lubią facetów z dużym poziomem testosteronu, oczywiście tylko w dni płodne. Przyczyną tego jest ewolucja, facet z dużą fujarą to facet który się nie boi zresztą taka fujara wymaga sprawniejszego ciała żeby ją napełnić (hehe). Grunt że duża fujara równa się przetrwanie, a z ewolucyjnego punktu widzenia więcej testosteronu równa się zdrowszy facet równa się zdrowsze potomstwo. Testosteron to z pewnością zadziała, zamówiłem naturalne środki zwiększające poziom produkcji przez organizm tego hormonu oraz przeszedłem na zdrową dietę. Byłem kiedyś zapalonym sportowcem dokładnie 2 lata temu i faktem jest, że nie potrafiłem wytrzymać dnia bez seksu lub mastrubacji. Od paru tygodni zacząłem znowu biegać i grać w piłkę w amatorskiej lidze. Czuję znaczny przyrost popędu to nie wymaga wyjaśnień... Uważam że ćwiczenia fizyczne szczególnie te ogólnorozwojowe takie jak przysiady (szczególnie), pompki, brzuszki ,ćwiczenia z hantlami, skakanka potrafią w znaczący stopniu podwyższyć poziom testosteronu. Ważne dla poziomu testosteronu jest również niski poziom kortyzolu czyli hormonu stresu dlatego im mniej stresu tym więcej testosteronu czyli większy penis.Ważne jest żeby wierzyć i czerpać przyjemność z ćwiczeń
Mój penis ma 15.5 cm długości i aż 14 cm obwodu co z pewnością jest wynikiem onanizowania się od ponad 5 lat (Z przerwami nie dłuższymi niż tydzień) od 2 lat rękę zastąpiła kobieta i narzeka że jestem uzależniony :) ) Chcę zaznaczyć że jest on gęsto pokryty widocznymi przez skórę i grubymi żyłami
2Ćwiczenia
a
Pierwszym ważnym ćwiczeniem jest napinanie mięśnia kegla. Aby kontrolować dokładnie skurcz mięśnia i poprawić rezultaty trzeba być skoncentrowanym. Uważam, że długie napięcia ćwiczące wytrzymałość oraz serie krótkich napięć ćwiczące szybkość są jedynymi rodzajami ćwiczeń. Popieram w 100% i będę stosował
b
Drugim ważnym ćwiczeniem jest rozciąganie jeśli widziałeś kobiety z plemion afrykańskich wydłużające sobie szyje za pomocą pierścieni do niebotycznej długości z pewnością uwierzysz w to ćwiczenie. Zaznaczam że szyja zawiera w sobie rdzeń kręgowy. Ćwiczenie wykonujemy w stanie spoczynku (fiuta) Można go rozciągać we wszystkie strony świata prócz tego gdzie mamy zad. To pozostawiam inwencji. Istotny jest chwyt i uczucie rwania. Penisa należy chwytać jak najniżej tak żeby czuć rwanie jak najbliżej nasady i siła rzeczy przy żołędziu. Ważne jest wolne tempo tego ćwiczenia.
c
Trzecim ćwiczeniem jest zwiększanie ciśnienia krwi i naprężenia penisa poprzez naciskanie u podstawy i ciągniecie zaciśniętej dłoni aż do nasady żołędzia. Ważne jest powolne tempo wykonywanego ćwiczenia !

Przed ćwiczeniami warto rozgrzać penisa, a w trakcie umilić sobie czas muzyką, która ułatwi nam ćwiczenie pozytywnej wizualizacji. Wiara czyni cuda ale nie w Boga lecz w siebie.
Wyniki będę przedstawiał w odstępach mniej więcej tygodniowych. Z ćwiczeń zrezygnuje tylko wtedy gdy nie zaobserwuję przyrostu bądz stosunek czasu włożonego w ćwiczenia będzie zbyt duży do przyrostu.
 
 
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

Ani milimetra trwale nie osiagniesz...
 
 
lamisilat 

Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Racławice
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

Wielki Penis powiem Ci tak, przychodzisz na forum obrazasz ludzi, i niszczysz im nadzieje na to ze ich penis bedzie wiekszy, niewiem czy bedzie nigdy nie cwiczyłem nie uzywalem zadnych kremow, pompek, urzadzen ani innych tego typu rzeczach, ale wiem ze mózg ma nie wyobrazalna sile, takze nie zabieraj tym ludzia nadzieji a z tego co czytam to masz jakis kompleks idz do lekarza moze Ci pomoze, a wy ludzie cwiczcie wierz Cie ze daje to efekty, a do mozgu wysylane beda odpowiednie impulsy co zaskutkuje pozniej w wiekszych ilosciach endorfiny :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

lamisylat... po pierwsze nikogo nie obrażam, po drugie to nie ja tu mam kompleksy, po trzecie jak chcesz to możesz penisa namaczać nawet w krowim łajnie - gwarantuje że nie zacznie rosnąc nawet jak będziesz tego bardzo chciał i medytował po 24 godziny na dobę. Obalam mity.

PS. Dziwne, że się zarejestrowałeś tylko po to, aby mi to napisać. :lol:
 
 
Chlebo 

Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

Witaj wielkipenis! Obalać mity to można jedynie drogą doświadczalną... Coś Ci powiem kiedy miałem 17 lat wybrałem się do lekarza w sprawie krzywych nóg. Przeciążałem je od 4 lat i w efekcie wykrzywiały mi się stopniowo na zewnątrz. Lekarz dał mi jakieś leki na stawy i opuścił swe pewnoć zmęczone graby wymownie dając mi do zrozumienia o co kama ale dodał na koniec że w wieku 10 jest możliwość wyprostowania poprzez ćwiczenia. Komiczne... Ale oczywiście ja nie zrezygnowałem przecież żyjemy w wieku lotów kosmicznych. Uwierzyłem że się jest t o możliwe i ćwiczyłem ściąganie nóg do środka, nieraz to musiało wyglądać np na przystanku. Facet 186 cm a ma nogi ustawione jak młoda panna :mrgreen:
Wiara czyni cuda, wiara we własne siły.
 
 
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

Życzę więc powodzenia. Zobacza w jakiej odleglosci od pempka masz stojacego penisa... Potem porównaj po jakimś czasie ćwiczeń i się pochwal.
Pozdrawiam.
 
 
gor-27 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Nowy targ
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

mam 16 lat i mam penisa gdzieś około 15-16 cm i obw ok. 14.5 zacząłem ćwiczyć 5 dni temu ... ćwicze kilka m inut dziennie i wydaje mi się że penis urusł mi ok. 0.3 do 0.5 cm
 
 
małyperes 

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 98
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

o kilometr Ci urósł!Po co powiększać 15-16cm?!By sprawiać ból partnerce?Kolejna prowokacja, nastolatka, który chciał się pochwalić penisem.Od razu mówię, że nie zazdroszczę.
PS.Czy nie widziałeś, gdy pisałeś "urusł", że słowo zostało podkreślone na czerwono?
  
 
 
morg 

Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: wrocław
Wysłany: Pią 01 Sie, 2008   

Cytat:
Czy nie widziałeś, gdy pisałeś "urusł", że słowo zostało podkreślone na czerwono?



Nie dziw się,dopiero dostał kompa na komunię...
 
 
groszQ 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: zzZzzzzzZzzz
Wysłany: Sob 02 Sie, 2008   

małyperes napisał/a:
o kilometr Ci urósł!Po co powiększać 15-16cm?!By sprawiać ból partnerce?Kolejna prowokacja, nastolatka, który chciał się pochwalić penisem.Od razu mówię, że nie zazdroszczę.
PS.Czy nie widziałeś, gdy pisałeś "urusł", że słowo zostało podkreślone na czerwono?



a co to jak się ma 18 cm to sprawia się ból partnerce ? co za głupoty wypisujesz tutaj
 
 
gor-27 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Nowy targ
Wysłany: Sob 02 Sie, 2008   

sorry za błędy ale pisałem bardzo szybko bo mi się śpieszyło... i nie chce nikogo prowokować tylko chce pokazać że ćwiczenia napewno coś dadzą... napewno jak przez kilka miesięcy będziesz ćwiczył to później napewno któryś centymetr zostanie
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Sie, 2008   

Popieram przedmówcę i zachęcam do treningu! Sam od jakiegoś czasu prowadzę taki trening, zapraszam tutaj http://www.penis.com.pl/f...p?p=37703#37703
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group