Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wyciecie przydawki
Autor Wiadomość
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   wyciecie przydawki

Obecnie mam 21 lat i ok 15 cm we wzwodzie. Niestety wynik ten nie satysfakcjonuje mnie, a nawet zawstydza(glownie ze wzgledu na niewielka grubosc).
W wieku 15 lat mailem operacje- wyciecie przydawki jadra ze wzgledu na jakie skomplikacje.
Zastanawiam sie czy mozliwe jest istnienie zwiazku miedzy operacja, a nieduzym rozmiarem, a tazke stosunkowo dziwnie rozwinietym organizmem. Pamietam, ze jak dorastalem moi koledzy przyrastali szybciej itp. Pomimo 21 lat mam nikły zarost, nie wykształciło mi się konkretne jablko Adama, jestem mniej umiescniony niz rowiesnicy (przyczyna nie jest brak cwiczen).
Prosze o odpowiedz osoby, ktore posiadaja wiedze na ten temat i o ewentualne porady. Szczerze mowiac to nawet nie wiem do jakiego lekarza zglosic sie z takim problemem...
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   Re: wyciecie przydawki

tehallas napisał/a:
Obecnie mam 21 lat i ok 15 cm we wzwodzie. Niestety wynik ten nie satysfakcjonuje mnie, a nawet zawstydza(glownie ze wzgledu na niewielka grubosc).
W wieku 15 lat mailem operacje- wyciecie przydawki jadra ze wzgledu na jakie skomplikacje.
Zastanawiam sie czy mozliwe jest istnienie zwiazku miedzy operacja, a nieduzym rozmiarem, a tazke stosunkowo dziwnie rozwinietym organizmem. Pamietam, ze jak dorastalem moi koledzy przyrastali szybciej itp. Pomimo 21 lat mam nikły zarost, nie wykształciło mi się konkretne jablko Adama, jestem mniej umiescniony niz rowiesnicy (przyczyna nie jest brak cwiczen).
Prosze o odpowiedz osoby, ktore posiadaja wiedze na ten temat i o ewentualne porady. Szczerze mowiac to nawet nie wiem do jakiego lekarza zglosic sie z takim problemem...


Radzę zdecydować się ile masz lat, bo w profilu napisałeś 25 w poście napisałeś, że masz 21 lat. Skąd ta rozbieżność?? Czyżby jakieś oszustwo. Sądzę, że tak.
I nie przydawki jądra tylko przydatku jądra.
Ja mam 32 i do dziś nie mam jabłka Adama. Jest to indywidualna sprawa jak szybkość rozwoju tudzież budowa ciała.
Mój ojciec ma 60 lat i się wogóle nie goli bo nie ma czego. Nie ma ani jednego włoska na klatce piersiowej. Normalnie dramat :)
Stary nie szukaj sobie problemów na siłę i idź do przodu z podniesioną głową. Co do muskulatury to zjamij się nią sam. Dieta, sport ( nie koniecznie siłownia) i odpoczynek. To trzy najważniejsze składowe rozwoju naturalnego tkanki mięśniowej.
Powodzenia.
_________________
PZDR BASF
 
 
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

Rozbieznosc wiekowa wynika z tego, ze za szybko chcialem sie zarejestrowac...
Widze, ze Ty potrafisz pogodzic sie ze wszystkimi problemami i przeciwnosciami, ja jednak chcialbym zrobic cos w kierunku chociaz minimalnej niwelacj...
W sumie dalej nie wiem czy usuniecie przydatku mialo/ma jakis wplyw.
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

tehallas napisał/a:
W sumie dalej nie wiem czy usuniecie przydatku mialo/ma jakis wplyw


Na to pytanie w 100% odpowie Ci lekarz specjalista. Zgłoś się do swojego rejonowego po skierowanie. Powodzienia :)
_________________
PZDR BASF
 
 
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

Dzieki :)
Jeszcze 1 glupie pytanie; rozumiem, ze mam zglosic sie do lekarza rodzinnego, ale o jakie skierowanie mam prosic, tzn. do jakiego specjalisty :) Moze uda mi sie uniknac opowiadania o wzystkich problemach tej przemilej pani :)
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 13 Maj, 2008   

Nawet jak powiesz że chcesz do urologa to i tak się Ciebie zapyta po co. Nie unikniesz teo pytania...
_________________
PZDR BASF
 
 
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Ok, w takim razie dziekuje bardzo i zycze powodzenia !
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Ja Tobie też życzę powodzenia :)
_________________
PZDR BASF
 
 
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

15 cm to powyżej średniej. Średnia europejska to 14,6 cm we wzwodzie. Są to dane zebrane przez lekarzy. Jeżeli spytasz kogoś ile ma to generalnie zawsze zawyży. Wszystko co wypisują na stronach o powiększaniu to manipulacja. Normalny penis mieści się w granicach 12-17 cm. Głębokość pochwy to jakieś 8-9 cm, więc 15 cm to i tak za dużo.

Co do jabłka adama, to może to być tarczyca... jeżeli masz nadczynność to spada mocno masa ciała, a gruczoł może się powiększać. Zrób badania TSH, T3 i T4.

Pozdrawiam.
 
 
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Moze miesci sie w sredniej, ale to mimo wszystko ta dolna granica. Poza tym, zalezy mi tez na obwodzie...
Co do tarczycy to raczej mam problemy ze zrzuceniem masy:), ale badania zrobie, dzieki!
 
 
 
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

To może niedoczynność... ;-) Nie szukajmy sobie chorób. ;-)
 
 
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Sprawdze to. Musze wiedziec na czym stoje :) pzdr
 
 
 
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Ja sobie dziś zrobiłem z ciekawości badania TSH, T3 i T4 i powiem szczerze, że idę do endokrynologa... :/ Wyszło mi coś co może być spowodowane guzem przysadki... Masakra.
 
 
penis.com.pl
bathmate
tehallas 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Skąd: xxx
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

lipa, ale moze to tylko podejrzenia, a w rzeczywistosci okaze sie, ze jest ok
te badania sa platne ?
 
 
 
wielkipenis 


Wiek: 25
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: z prochu
Wysłany: Pon 19 Maj, 2008   

Tak. Płaciłem.
TSH jest bezpłatne jak zleci lekarz pierwszego kontaktu. T3 i T4 po 17 zł.
Na razie się nie przejmuję wynikami. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group