Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wędzidełko - gdzie pójść?
Autor Wiadomość
Swarek 

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 19
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   Wędzidełko - gdzie pójść?

Cześć, od jakiegoś czasu przeglądam to forum (dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować). Jakieś trzy dni temu uświadomiłem sobie, że problem krótkiego wędzidełka dotyczy też mnie (jestem na 100% pewny).

Mój problem nie tkwi w tym, że jakoś się tego specjalnie boje tylko nie wiem, gdzie mam się zgłosić, odrazu do urologa?? czy może do lekarza rodzinnego (mam 17 lat)?? a może do prywatnej kliniki?? albo do zwykłej przychodni lekarskiej?? Po drugie, czy jak już urolog mnie przebada (i stwierdzi, że to mam) to, to on będzie wykonywał zabieg czy jeszcze jakaś inna osoba?? kompletnie nie wiem, jak to ma wyglądać od tej strony, bo jak będzie przebiegał zabieg to mi zwisa, bo raczej nie można tego zepsuć :D

Pozdrawiam.
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   

NIe wiem dokladnie jak to jest ze skierowaniami do urologow ale jak sa potrzebae to musisz isc do rodzinnego i powiedzec mu co i jak. Jak mu powiesz to pewnie nawet nie bedzie sprawdzal tylko ci da skierowanie. Mozesz tez sprobowac pojsc prosto do urologa i tam sie dowiedziec czy ci bedzie potrzebne skierowanie.
Jak chcesz wszystko zalatwic szybko i zwinnie to polecam isc prywatnie. Idziesz do takiego urologa on cie diagnozuje i odrazu umawia na zabieg i on ten zabieg pewnie wykona. Przynajmniej w moim przypadku tak bylo.
 
 
teaser 

Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   

ja ze swojego doswiadczenia moge powiedziec ze najpierw bylem u lekarza pierwszego kontaktu ktory dal mi skierowanie do urologa, pozniej urolog do szpitala... u mnie pani urolog prowadzila zabieg bo poszedlem do szpitala w ktorym tez przyjmowala ludzi :) jesli chcesz za darmoszke zrob tak jak ja... ogolnie z 3 - 4 tyg caly okres oczekiwania ale za darmoszke i jestem zadowolony :D
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
maniac 

Wiek: 35
Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 53
Skąd: Birmingham
Wysłany: Sob 17 Maj, 2008   

Z tego co wyczytalem z tym wedzidelkiem to czeba go upierdzielic ;D, ide do lekarza bo tez mam z tym problem, siusior sie zawija jak sie go naciaga a wtedy sex jest inny :|
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

witam, na ja necie znalalzem wysztko gdzie co i jak.Wkoncu zdecydowalem sie pojsc.Bylem kilka dni temu a dzisiaj juz mam zabieg.Lekarz chce 200 zl wiec mysle ze to calkiem atrakcyjna cena tym bardziej ze wiedzialem iz inny plaiclii nawet po 500 zl.pozdrawiam :)
_________________
jordan23
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

Dobra cena. Ale te 500 to chyb juz za stulejke? Ile placiles za wizyte?
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

wizyta 60 zl.Juz jestem po i jestem zadowolony.Tylko z tego wszytkigo zpaomnialem spyta czy dlugo mam chodzic w oopatrunku,Wiec wie ktos ile trzeba ? czy to zalezy od tego kiedy krawienie ustapi ? .Dal mi masc i zeby go myl rumiankiem.Tylko zrazilem sie ze az do miesiaca to ma sie wysztko zgoic .Ale lepiej poczekac i pozniej uzywac do woli ;) pozdrawiam.
_________________
jordan23
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

Jeslo omnie chodzi to opatrunek nosilem okolo 1,5-2tygodni, potem tylko zakladalem opatrunek ponownie jak gdzies wychodzilem. Maly ma byc skierowany ku gorze... najlepiej zaloz jakies slipy. Ja przemywalem w rumianku i szalwi 2-3x dziennie no i smarowalem tez ta mascia. Umnie wszystko sie szybko i pieknie wygoilo.
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

Rozumiem>dzieki.Jesli mozesz jeszce to jak go myles ? sciagales skore czy tylko tak z wierzchu.Bo ja jak narazie jesli troche za mocno sciagne to jeszce krew leci...
_________________
jordan23
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008   

Ja sciagalem do polowy, zeby odkryc te miejsce po operacji nastepnie wkladalem malego do naczynia z rumiankiem i salwia i moczylem okolo 5minut. Na konec lekko go przemywalem namoczona gaza. Maly Ci juz nie krwawi tylko tam zostaly pewnie resztki krwi i one ci wyciekaja. U mnie tak bylo.
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 31 Maj, 2008   

Dzieki.Jeszce jak mozesz doradzic.Bo opatrunek to chyba jest tylko po to ze jakby krwawil to lepiej w tym chodzic czy to nie ma zwiazku ? ja go tylko po zalatwianiu sie polewalem rumiankiem i to wysztko.pozdrawiam
_________________
jordan23
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Nie 01 Cze, 2008   

No opatrunek tez zabezpiecza miejsce po swiezej operacji przed bakteriami i jakims nie potrzebnym urazem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group