Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rozmiar w danym wielku!
Autor Wiadomość
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   Rozmiar w danym wielku!

EDIT
  
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

Lekcje biologii się kłaniają
_________________
PZDR BASF
 
 
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

BASF, mialem dokladnie ten temat w tym miesiacu i uwierz te twoje teksty o biologi nic nie daja. Z tego tematu mam 4 i jakos sobie nie przypominam lekcji o rozroscie i dojrzewaniu penisa. Wiec spusc troche z tonu.

Pozatym BASF nie sadze zeby moja nauczycielka odpowiedziala mi na pytanie w jakim wieku przestal jej penis rosnac. ^^

Wiec jak to bylo u was? Kiedy zaobserwowaliscie ostateczna wielkosc swojego "kumpla"?
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Aries masz racie na biologii tak szczegółowo nie mówią o rośnięciu penisa,Każdy inaczej rośnie i jemu też ale i te 12 cm Ci starczy. Choć przy pełnym podnieceniu,przy kobiecie napewno 2 cm wydłuży Ci się.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Cytat:
Pozatym BASF nie sadze zeby moja nauczycielka odpowiedziala mi na pytanie w jakim wieku przestal jej penis rosnac


Cytat:
Wiele osob z forum powiada ze penis rosnie do 21 lat. Z mojego punktu widzenia to bujda


Oj i tu wychodzą Twoje braki.
Z lekcji biologi można się dowiedzieć, że każdy organizm żywy ma inną genetykę i rozwija się indywidualnie. Nawet tego samego gatunku.
Zależne jest to od wielu czynników takie jak: genetyka, dziedziczenie, środowisko w którym sie rozwija czy też od pokarmu. Tyczy się to wszystkich organizmów żywych z Homo Sapiens włącznie.
By posiąść taką wiedze wcale nie trzeba w szkole przerabiać działu o dojrzewaniu człowieka.

Cytat:
Kiedy zaobserwowaliscie ostateczna wielkosc swojego "kumpla"?


Czy Ty uważasz, że ogół rodzaju męskiego od ok. 11 roku życia prowadzi pomiary np. co roku swojego penisa aż do momentu w, którym stwierdzą, że przestał rosnąć??
No chyba nie bardzo.
Jak już pisałem powyżej u jednego rozwój członka zakończy się w wieku 17 lat a u innego w wieku 21 lat.


Cytat:
Wiec spusc troche z tonu



Tu to Cię chyba fantazja ułańska poniosła :roll:
_________________
PZDR BASF
 
 
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   

Cytat:
Tu to Cię chyba fantazja ułańska poniosła

A Cię grzybki halucynki.

Cytat:
Czy Ty uważasz, że ogół rodzaju męskiego od ok. 11 roku życia prowadzi pomiary np. co roku swojego penisa aż do momentu w, którym stwierdzą, że przestał rosnąć??

Trafilem sie ja, moga sie trafi jeszcze 2-3 osoby.
Cytat:
Z lekcji biologi można się dowiedzieć, że każdy organizm żywy ma inną genetykę i rozwija się indywidualnie. Nawet tego samego gatunku.

Jakos nigdy mnie czegos takiego na biologi nie uczono. Za to bylo to na przygotowaniu do zycia w rodzinie.

Cytat:
By posiąść taką wiedze wcale nie trzeba w szkole przerabiać działu o dojrzewaniu człowieka.

Masz racje, bo nie ma takiego dzialu.
 
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   

Aries napisał/a:
A Cię grzybki halucynki.


Po tym tekscie wydało się, że do czynienia mam z dzieciakiem.

A tak po za konkursem to powinno być Ciebie a nie Cię. Widać, że z języka polskiego też masz nie małe braki.
_________________
PZDR BASF
 
 
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią 16 Maj, 2008   

Cytat:
Po tym tekscie wydało się, że do czynienia mam z dzieciakiem.

Mow o sobie, ja gdy nie mam nic madrego do przekazania, nie robie tego. Ty robisz to nagminnie.

Cytat:
A tak po za konkursem to powinno być Ciebie a nie Cię. Widać, że z języka polskiego też masz nie małe braki.

Lekcje polskiego się kłaniaja. Obydwie formy są poprawne.

Ale off-top sie zrobil ;] BASF gratuluje umiejetnosci zasmiecania forum.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group