Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wielkość penisa u dziecka (12 lat)
Autor Wiadomość
STx89 

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Dębica
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   Wielkość penisa u dziecka (12 lat)

Moj brat wchodzi powolnymi krokami w stan dojrzewania. Problem w tym, że oboje z mamą obawiamy się o niego. Nie pojawiły się u niego jeszcze włosy pod pachami, w miejscach intymnych wyroslo pare wloskow, ale co najbardziej niepokojące, wydaje się że chlopak ma strasznie malego penisa. Jaka powinna byc wielkosc penisa w wieku 12 lat? Ja sam juz zapomnialem jak bylo to ze mna, ale wydaje mi sie ze w tym okresie juz bylem dosc dobrze owlosiony a moj penis byl odpowiednio duzy. Prosze o dorade w tej kwestii, czy isc z nim do lekarza?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

A czy Ty Drogi Użytkowniku i Twoja mama chodziliscie kiedyś do szkoły na lekcje biologii????
Jeśli nie to powiem Ci, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i nie ma na to reguły. Każdy rozwija się swoim tempem.
A tak po za tym nie wydaje mi się aby prawda było to co napisałeś wyżej. Konkretnie chodzi mi o zastanawianie się z mamą nad wielkościa penisa brata/syna.

A może tym "bratem" jesteś Ty sam.
_________________
PZDR BASF
 
 
STx89 

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Dębica
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Niestety Drogi Kolego rozczaruje cie :) ja swoje problemy mam juz za soba, ale dzieki za przypomnienie lekcji biologii. Uspokoilo mnie to - a tak nawiasem mowiac sam miewalem inne problemy - stulejka i obrzezanie. Wybacz ze nie kazdy pamieta co sie do nich mowi w szkole ale moglbys spuscic troche z tonu...

Tak czy inaczej dzieki.
 
 
penis.com.pl
viamax
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Cieszę, że mogłem w jakiś sposób Ci pomóc ;)
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group