Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Spróbuj, jeśli chcesz
Autor Wiadomość
Muzykant 

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   Spróbuj, jeśli chcesz

[edit]
  
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   

Moje jest dość wysokie i też nie rozumiem... :) DO USUNIĘCIA :P
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   

A ja w tym temacie nic zlego nie widze i nie powiedzialbym, ze to jest jakas celowa reklama jakiegos osrodka.
Sa o wiele durniejsze tematy na tym forum ktore juz dawno powinny byc zamikniete.
 
 
penis.com.pl
bathmate
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   

Nie ma nic złego, tylko nie wiem o co w nim chodzi? Zachęta do "terapii dla homo" czy co?

W sumie never mind, mnie to i tak nie tyczy :)
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
Muzykant 

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   

[edit]
  
 
 
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   

A ja powiem tyle że:

byłem u psychologa i powiedział, że orientacja to coś z czym człowiek się rodzi, a nie nabywa tego w żaden sposób.
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Mar, 2008   

no bo ówczesna psychologia taki dogmat lansuje, osobiście też się do niej przychylam, ale dowody na to są zbyt obszerne by tu pisać :)
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
Muzykant 

Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 31 Mar, 2008   

monik18 napisał/a:
ale rozumiem jedno ten portal spełnia rolę doradczą


:lol:
No i właśnie temu ma służyć mój post :wink:
 
 
tomas13 

Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 31 Mar, 2008   

Muzykant! Panowie od muzyki nie studiowali seksuologi, zatem daruj sobie i innym tę tandetną propagandę podszytą nutką fałszywego współczucia. Trzeba mieć mnóstwo tupetu by negować zdanie współczesnej światowej nauki, a do tego proponować pseudoośrodki typu Odwaga, które z niczego nie leczą, bo uleczyć nie mogą, które nie mają żadnej akceptacji ośrodków akademickich lub naukowych (Stowarzyszenia seksuologów lub psychologów). Do tego co warto dodać posługują się chochsztaplerką i działaniami typowi dla sekt. Może warto w tym miejscu wspomnieć o kompletnie niekompetetnej kadrze (sorrki, ale była pani od religii bez wykształcenia wespół z kilkoma panami o podejrzenej reputacji to nie jest to, czego można oczekiwać). Wszystkim zamierzającym skorzystać z porady Muzykanta lub wspomnianego ośrodka proponuję wcześniej rozmowę z osobami, które miały okazję w nim być. Włosy stana Wam dęba, a oczy wyjdą na wierzch. Równie dobrze zamiast do lekarza z przeziębieniem można udać się do czarownika - skuteczność i metody zbliżone.
Jest kilka miejsc, w których mozna poczytać opinie tych, którzy z Odwagą poromansowali.
Są artykuły na ten temat w prasie.
Warto posłuchać opinii specjalistów z zakresu seksuologii i ich zdania o tym ośrodku.
Po takiej dawce informacji nikt przy zdrowych zmysłach z Odwagą nic wspólnego chcieć mieć nie będzie. A przy okazji warto dodać, że właśnie w przygotowaniu są dokumenty zmierzające do zamknięcia owego ośrodka.
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Zrobię trochę off-Topic, ale:
czy Muzykancie jesteś rodziną z Giertychem? :) Jego ojciec też neguje teorię Darwina uznaną na całym świecie za pewnik :)
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Ja tez zbytnio nie rozumien tego tematu, ale ktos wyzej napisał ze homoseksualizm jest wrodzony...moim zdaniem to nieprawda, przecież wszystkie geny dziedziczym po rodzicach, a oni raczej nie sa homoseksualmi, moim zdaniem jest to sprawa wielu czynników wpływających na młodego człowieka. A co do tej niby terapi , to moim zdaniem powinni poddac sie jej osoby homoseksulane/BI ktore nie mają partnerów a tylko o takim marza, bo w ich wypadku to jest do wyleczenia i ta druga osoba nie bedzie cierpiała po rozłace.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

zola idąc twoją teorią "przecież wszystkie geny dziedziczym po rodzicach, a oni raczej nie sa homoseksualmi" wykluczamy przypadki, że dziecko ma np niebieskie oczy, a zarówno ojciec i matka mają np brązowe - genetyka jest ciut bardziej złożona pikny i to, że tatuś i mamusia są hetero, nie oznacza, że dziecko nie może być homo - z orientacją się rodzimy, anie ją kreujemy, co najwyżej możemy ją tłumić.
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sro 02 Kwi, 2008   

no moze coś w tym stylu, ale drugą częśc mojej wypowiedzi potwierdzam jeszcze raz
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
viamax
ruski 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 28
Skąd: Lublin / Wawa
Wysłany: Sob 19 Lip, 2008   

Sam se idź na terapię... dzisiaj jestem sam, jutro będę z kimś i dobrze mi być tym kim jestem, nie mam zamiaru się leczyć

A przed ośrodkiem "Odwaga" przestrzegam, mieszkam w Lublinie od urodzenia, i z obserwacji wiem co tam się dzieje, podkładanie fotografii kobiet i dawanie cukierków małym chłopcom, a przy fotografiach mężczyzn dawanie klapsów czy inne nieprzyjemności... Odwaga, to niszczy psychikę młodego człowieka, wmawia, że lepiej aby żyć w ukryciu i modlić się do Pana....Mężczyzna wyleczony powinien znaleźć kobietę mieć dzieci z nią i więcej nie grzeszyć swoim życiem...gejowskim
Ostrzegam, z resztą w TVN Uwaga, był kiedyś materiał o tym Ośrodku...
_________________
Jestem Aktualizatorem.
 
 
showi2

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 33
Wysłany: Pon 04 Sie, 2008   

A ja się zgadzam z teorią o zmianie, sam jestem bi, ale boję się, że zostane gejem, czego po prostu nie chcę, nie akcepuje się takim i tyle, i będę miał wielki problem jeżeli tego nie skoryguje. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group