Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z Jelq
Autor Wiadomość
Moonrise 

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: silesia
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008   problem z Jelq

Witam! mam pytanie, czy przy wykonywaniu techniki Jelq nie przeszkadzają wam włosy łonowe (ciągną sie) i ściągająca sie skóra? mam jeszcze jedno pytanie, tak jak tam było napisane pojawiły mi sie sine plamy na penisie, mam odczekać aż znikną do następnej próby czy mogę wykonywać ćwiczenia dalej nieprzejmując sie nimi?
 
 
robak29 

Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008   

Hmm co do twoich problemów z włosami to mam jedną radę - zacznij je golić. To bardzo pomaga i to we wszystkich sprawach. Ja golę włosy już od dwóch lat i muszę powiedzieć, że to bardzo wygodne i higiemiczne. Na początku może trochę swędzieć ale potem skóra staje się twardsza i juz nic jej nie dolega. Poza tym włosy nie dostają się za napletek i w ogóle jest duzo wygodniej. Zaś co do plam to myślę, że nie musisz się nimi przejmować - ja nie czekałem i mi go nie rozerwało :) .
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

Moonrise napisał/a:
i ściągająca sie skóra?

No ja też to mam. Z włosami sobie poradziłem najzwyczajniej je ścinając ale nadal nie jestem pewien co do poprawności tego jak wykonuję to ćwiczenie. Dobrze by było gdyby się wypowiedział ktoś kto ma to dobrze opanowane :P
 
 
penis.com.pl
masturbator
Moonrise 

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: silesia
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

dzięki za zainteresowanie, ..no przydała by sie opinia kogoś z doświadczeniem

[ Dodano: Nie 13 Kwi, 2008 ]
rozumiem ze na tym forum nikt niema nic do powiedzenia na ten temat?
 
 
shemek4 

Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Anglia
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008   

Jesli pojawily ci sie plamy na penisie to dlaatego ze zbyt mocno uciskasz go rob to z wyczuciem kwestia praktyki plamy znikna nie martw sie

[ Dodano: Sob 21 Cze, 2008 ]
Moonrise, Jesli pojawily ci sie plamy na penisie to dlaatego ze zbyt mocno uciskasz go rob to z wyczuciem kwestia praktyki plamy znikna nie martw sie
_________________
Przemo
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008   

shemek4 napisał/a:
Jesli pojawily ci sie plamy na penisie to dlaatego ze zbyt mocno uciskasz go rob to z wyczuciem kwestia praktyki plamy znikna nie martw sie


niekoniecznie przez uciskanie, jesli nie wykonal goracego kompresu przed to chocby nie wiem ile juz cwiczyl to i tak przebarwienia wyjda ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group