Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     rak
Autor Wiadomość
napalony 

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   rak

mam takie pytanie, czy raka jadra leczy sie tylko przez usuwanie calego jadra? czy moze jest jakis inny, rownie skuteczny sposob.
Prosze o odp, bardzo sie tym martwie
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

Raka jądra może stwierdzić tylko lekarz. Sam do tego na pewno nie dojdziesz. Idź do urologa i wtedy się dowiesz.
_________________
PZDR BASF
 
 
Farinelli 

Wiek: 54
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 10 Maj, 2008   

Sam miałem guza jądra i niestety skończyło sie to usunięciem calego jądra. Niestety lekarze znaleźli w guzie komórki rakowe i musialem poddać się operacji wycięcia węzłów chłonnych z brzucha. Lekarz przy okazji wycinania węzłów uszkodził mi nasieniowód i teraz podczas orgazmu nie mam wytrysku. A dodam jeszcze że mój członek we wzwodzie liczy tylko 12 cm i do tego jest dość mocno zagięty w dół co utrudnia mi seks. Jestem juz kilkanaście lat po operacji , zblizam sie do czterdziestki i jak do tej pory nie spotkalem kobiety która by zaakceptowała moje kalectwo. Znajomość kończy sie zawsze po pierwszej erotycznej randce. Panie maja do mnie pretensje że na pierwszym zapoznawczym spotkaniu nie informuję ich o mojej ułomnosci. Ich pretensje , drwiny i wyśmiewanie doprowadziły do tego ze popadam w coraz większe kompleksy . Doszło nawet do tego że zacząlem bać się kobiet i seksu nie uprawialem już od pieciu lat. Będę chyba musial poszukać sobie lesbijki jako kandydatki na żonę w "białym małżeństwie". Jednym słowem polskie kobiety są bardzo nietolerancyjne w stosunku do mężczyzn z problemami takimi jak ja.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sob 10 Maj, 2008   

Farinelli ,rozumniem Cię że masz pratensię do kobiet,ale wczój sie w sytuacje kobiet.Większość kobiet i męszczyzn wiążąc sie z osobnikiem płci przeciwnej pa swiadomośc i pragnienie spełnienia sie w związku i poczęcia i przyprowadzenia na swiat człowieka.Choć sa wyjątki i tu powinienes szukac a może realizować sie w życiu samotnie oczywiście to samotnie w cudzysłowie i moze tylko dotyczyc sexu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group