Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienie penisa w dół;/ zdjecia
Autor Wiadomość
Asia_loz 

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   Skrzywienie penisa w dół;/ zdjecia

Witam! mam skrzywienie penisa w dół i chciałbym sie dowiedzieć jak można go wyprostować,wiem już że mam za krótkie więzidełko i mój członek jest pogrubiony przy podstawie ale czy to jest powód skrzywienia penisa?
czy jak pójde na zabieg na więzidełko to czy mój penis sie wyprostuje czy bede musiał jeszcze jakieś inne metody zastosować by mieć prostego wacka?
  
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

Zdjecia nie chodza.
Jezeli podczas wzwodu sciagajac napletek twoj zoladz zakrzywia sie w dol to na 100% masz za krutkie wedzidelko. Jak wydluzysz sobie te wedzidelko(operacyjnie) to problem zniknie.
 
 
Asia_loz 

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

tak wiem że mam za krótkie wiezidełko..nie mam co do tego watpliwości ale to skrzywienie wacka czy sie wyprostuje po zabiegu? prącie jest pogrubione w miejscu zgięcia te zdjęcia co mam zrobić żeby mój wacek był prosty i mniej gruby? czy ćwiczenia pomogą wyprostować to skrzywienie? pomijajac zabieg na więzidełko;)
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

jak tym sie dyma?
_________________
szukam sponspora
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

A o takie skrzywienie chodzi. No coz, wydluzenie wedzielka nic w tej sprawie nie zmieni. Krotkie wedzidelko zakrzywia tylko samego zoledzia w dol. Co to grubosci to bym sie raczej nie martwil. Panie to lubia... ale z tym skrzywieniem to raczej tylko do urologa.
 
 
kaczmar_12
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lut, 2008   

Ja Mam Dokładnie to samo ale nie az o 90 stopni mi sie skrzywia ... ale tez mam kzywego nie da sie cos na to poradzic ??




PROSZE O POMOC!!
 
 
paszczaktychy 

Wiek: 33
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Tychy
Wysłany: Pon 04 Lut, 2008   

No ja też mam ten problem, ale ponoć można go wykorzystać do lepszej stymulacji punktu g u kobiety (pozycja na pieska i jeźdźca).
 
 
Asia_loz 

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

co do mojego skrzywienia wacka to widze ze jego skrzywienie sie poprawia:D gdzies wyczytałem że można każdego wacka wyprostować bez zabiegów oprócz gdy jest choroba pelyniego wiec zaczolem stosowac sie do zasad:D cholernie mnie to wk... ze mam krzywego wacka wiec sie napaliłem żeby go wyprostować i codzień po 3 razy dziennie podczas kompieli w ciepłej wodzie czy na sucho ściągam go w ta strone w ktora chce by sie wyprostował gdy już urośnie i stwardnieje nie ma możliwości sie wygiąć w dół iż cały czas jest ściągany i prostowany a nawet siłą nieraz skrzywiany w przeciwną strone czyli w moim przypadku w góre od półtora tygodnia już tak robie i zauważyłem że ze skrzywienia 70-80 stopni zrobiło sie 40-50 i jestem bardzo z tego zadowolony :D ie wiem czy ćwiczenia pomogą mi by mój wacek po pewnym czasie stał sie całkiem prosty ale jade dalej :D jestem zduniony efektami :D co prawda w tym poradniku pisało żeby raz dziennie co dwa dni męczyć fredzia i po pół roku bedzie prosty :D no ale ja sie tak napaliłem że robie to 3 razy dziennie codzień :D zobaczymy jakie beda dalsze efekty hehe wacka w majteczkach oczywiście też trzymam w góre i gdy śpie również :D ogólnie nie daje mu szansy skierowania sie w dół hehe i widze już efekty a mówili że po pół roku hehe a ja już po półtora tyg widze różnice :D jak to możliwe nie wiem ale ciesze sie że moge go wyprostować nie chirurgicznie. pozdrawiam ;)
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

dobrze że to piszesz... podbuduje to innych:-)
 
 
mmc 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: nikąd
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

ale optymizm :D heh
 
 
kunin 

Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: krosno
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

Witam.
tez mam taki problem i zle sie czuje z ta mysla ze moja szpada nie jest prosta :/ i tu jest moje pytanie czy sa jakies cwiczenia ktore pomogly by mojemu wackowi zeby prezentowal sie bardziej okazale.Narazie chce sprobowac cwiczen (o ile sa takie) a jesli nie pomoga te cwiczenia to do lekarza.
 
 
Krzysiek17
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

Nawet nie wiedziałem, że można mieć takie skrzywienie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group