Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     mam 18lat a mój penis ma 4cm a w czasie erekcji tylko12cm
Autor Wiadomość
czarnuch

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   mam 18lat a mój penis ma 4cm a w czasie erekcji tylko12cm

kto mi powie co mam zrobić żeby był większy prosze o pomoc bo to troche obciachowo przy tym wieku :oops:
 
 
pawelveb 

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: PL
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Mam dokladnie ten sam problem! jednak nie jestem sam, coz za ulga :) Mowia zeby sie nie przejmowac tym, ale to nie takie latwe :? Mozesz wstawic jakies zdjecia :?:
 
 
czarnuch

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

nie ja w zdjęcia się nie bawie chce tylko żeby mi ktoś powiedział co ja mam w tej sytułacji zrobić
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
pawelveb 

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: PL
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Z tego co wiem to nic :? Musisz sie z tym pogodzic poprostu.
 
 
czarnuch

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Pon 28 Sty, 2008   

jak to się nieda tabletki powiększające i tyle
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   

takie tabletki nie dzialaja,gdyby dzialaly to juz dawno trąbili by o tym w tv,sprobuj z cwiczeniami czarnuchu,niektorzy mowia ze pomagaja,niektorzy ze nie(a to zalzy chyba od poprawnosci ich wykonywania)

Powodzenia
 
 
fanwomens 

Wiek: 46
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   Wielkośc Penisa

Nie ma sie czym przejmowac i to zupełnie nie ma
_________________
login z celowym błędem ...
 
 
czarnuch

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   

no ja bym powiedział że jest się czym przejmować a tabletki zobacze jak zarzyje aslbo zadziała albo nie
 
 
mada123 

Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 30 Sty, 2008   

też mam taki problem musimy się z tym pogodzić, przeje...ne, może za 10 lat medycyna będzie miała jakiś przełom w tych sprawach
 
 
Mały PEN 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: ja to mogę wiedzieć
Wysłany: Sro 30 Sty, 2008   

o jednak jest taki temat nie zauwazylem i zostawilem posta w innym temacie i widze ze przynajmniej nie jestem sam. Ale dlaczego twierdzicie ze nie da sie nic z tym zrobic napewno jest jakis sposob, zabieg lub cos podobnego cos sie musi dac z tym zrobic chcialem sie kogos poradzic w tej sprawie czy byliscie moze z tym u lekarza??
 
 
czarnuch

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Sro 30 Sty, 2008   

no ja nie byłem ale ja nie mówie że nic się nieda zrobić z takim nastawieniem to normalne że nic nie zdziałasz ja tam sobie pokminie coś i tyle bo niema innej obcj a coś jest na pewno powiększnie penisa chirurgicznie lub coś pozdro :twisted:
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

No to widze ze jestem wsrod swoich ;p.Jestem po operacji spodziectwa jak bylem mlody i wydaje mi sie ze to moze jest tez przyczyna.W spoczynku mam dlugosc 6 cm i obw 8 a gdy stoi to dl = 11 cm a obw = 12 cm .Wstydze sie tego i tez juz czasami slyszalem komentarze ze mam malegeo itp itd ... chocby na wfie przebnierajac sie :( Dla niektorych to sprawa smieszna ale chyba tylko rozumieja to te osoby ktore maja podobny problem. ehh;/
_________________
jordan23
 
 
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Jak monik podala, wpisalem w google "leczenie hormonalne penisa" wyskoczylo cos takiego:
http://www.sexfitness.org/powpenis.htm

Ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat ^^'
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Aries daj spokój z tym powiekszaniem wcale nie masz małego tylko kompleksy na jego tle
znam faceta z takim sprzętem jest żonaty ,tworzą szczęśliwą parę ,mają dzieci,i zona nie puszcza sie za innymi. :roll:
 
 
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Ja jestem sie z tym pogodzilem, tym bardziej, ze moja kolezanka udowodnila mi ze sie nadaje^^ Ale jak mowia kulturysci, "cm nigdy za wiele"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group