Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     skrzyweinie w dól pważne
Autor Wiadomość
krzychu123456 

Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: w-wa
Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   skrzyweinie w dól pważne

Mam pytanie czy są jakieś naturalne sposoby zęby "wyprostować" wacka ??
Prosze o jakieś linki do poradnikow...
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

Oprócz zabiegu nic nie poradzisz..
_________________
PZDR BASF
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

są ćwiczenia... niektórym pomogło;p
 
 
penis.com.pl
andropenis
krzychu123456 

Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: w-wa
Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

a może kto da jakie linki ?
 
 
Asia_loz 

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008   

to sie tnij BASF deklu.. nie nawidze ludzi co sie nie znaja na rzeczy a gadaja..jak sie nie zna to zawsze Ci powie tnij..nie słuchaj tego pier...byłem już u urologa i za tydzień mam mieć zabieg na krótkie wiezidełko wiec beda mi wydłużać..spytałem sie urologa o owe moje skrzywienie i powiedział że leczone sa skrzywienia chirurgicznie ale jak uniemożliwiaja współżycie z kobieta..a w okresie dojrzewania bardzo szybko mozna korygować skrzywienia ćwicząc różymi sposobami..im starszy człowiek tym trudniej go wyprostować..a ćwiczeniami możemy wyprostować nie tylko członek ale i go wydłużyć pogrubić zwiekszyć wydajność nasienia,pretkość wytrysku,powiekszyć żołędzia czy worek..wiec puki jesteś młody to z tym walcz a nie poddawaj sie operacji jeszcze nie wiadomo czy nie bedzie gorzej po niej..lub owe skrzywienie moze powrucić..poprostu w majciorach noś go w odwrotna strone i w domciu rób odpowiednie ćwiczenia.w moim przypadku sie to udało jeszcze nie do końca wyprostowałem ale jest już znaczny efekt w tym tyg zamieszcze foty;)
pozdrO :lol:
 
 
krzychu123456 

Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 8
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008   

to mnie naprawde pocieszyłeś bo już miałem raz zabieg na stulejke i nie mam zamiaru 2 raz go ciąć :) ale ile cdzsu juz tak ćwiczysz ??
PS Mam dopiero 15 lat wiec sie rozwijam :)
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lut, 2008   

też mam ten problem... ćwicze po tyg juz jest lepiej ale nie jest do końca naprawione;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group