Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zmartwienie
Autor Wiadomość
kroppas 

Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   zmartwienie

witam. mam 16 lat, mam problem z moim penisem, otoż podczas wzwodu jest on mocno skierowany ku górze i mam małą swobode operowania nim, to po pierwsze po drugie ma on ok 13cm we wzwodzie i jest bardzo chudy i twardy, bardzo prosze o pomoc!!
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Nie 09 Gru, 2007   

ech rece opadaja jak sie czyta takie cos....
ale okey na spokojnie
skoro stoi podczas wzwodu ku gorze to kej,tez tak mam i sie nieczym nie przejmuje nie utrudnia to odbycia stosunku a nic nic podobnego
13 cm to wedlug mnie dobra dlugosc a skoro masz 16 lat pewnie jeszcze ci urosni i jak jest bardzo twardy to super kazda kobitka bedzie zadowolona,bo lepiej miec malego twardego niz duzego i sflaczalego
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

proponuje udać się jak najszybciej do lekarza
wygląda mi to na jakieś zapalenie,a tego nie można lekceważyć
mam nadzieję że pomogłem
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

pomóc to może i nie pomogłeś ale napewno dobrze poradziłeś :)
 
 
mirek18 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: nowa ruda
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

szczypanie glowki penisa moze byc spowodowane "susianiem w krzakach" tak zwane podwianie ( mam okno wkiblu nie daleko muszli i nie raz jak wieje albo jest przeciag to i w w domowym zaciszu mnie potrafi zawiac niesttey ...) lob tez moze to byc spowodowane zapaleniem sewki moczowej lob strikto zapalenia drog moczowych ... to wszystko moze prowadzic do glebszych komplikacji zapalenia nerek lob innych chorub zwiazanych z ukladem moczowym meszczyzny nie masz sie co wstydzic gdy ja mialem 15 lat to moje jajki przewalaly sie u lekarzy (roznej plci) przez pol roku bo wlasnie zalatwilem sobie nerki i uklad moczowy wlasnie zlekcewazeniem takiego szczypanka drobnego ... skonczylo sie na krwi w moczu i szpitalu ... nie straze ale mocno nalegam o wizycie u lekaza bo moze sie to zle skonczyc dla twojego ptaszka a pamietaj "ptaszek najlepszy przyjaciel meszczyzny" :D mam nadzieje ze to co napisalem rozjasni sytuacje i pokieruje cie do odpowiedniej decyzji i dzialan w kierunku leczenia
_________________
prawdziwy sajanin nie robi dwa razy tych samych blędoów
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group