Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Niestety mieliscie racje
Autor Wiadomość
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   Niestety mieliscie racje

Witam. Niestety, myslałem ze zerwałem z byciem BI ale tak nie jest ostatnio bardzo mnie pociągał kolega z klasy, zaczelismy sie przyjaznic ale ostatnio na imprezie historia sie powtorzyla to samo co bylo za moim pierwszym razem z chłopakiem. Niewiem jak ja mam sobie z tym poradzic to jest silniejsze od mnie... Pomocy dlaczego tak jest...

[ Dodano: Pią 07 Gru, 2007 ]
Już niewiem co mam robic, wezne tabletke i pojde do nieba :(
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

Jak weźmiesz tabletkę, to pójdziesz do piekła :twisted:

A tak na serio - po co sobie życie zatruwać jakimiś wyrzutami... Zrobiłeś to z kolega, no i co z tego? Stało się coś?

Głowa do góry - jesteś fajny taki, jaki jesteś :)
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   

Ale zdradziłem swoja ukochana kobiete :(
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
viamax
rutland 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Croft Manor
Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   

Ja bym nie traktował tego jako zdrady... Ja nie miałbym nic przeciwko jeżeli moja dziewczyna kochała by sie ze swoją koleżanką ;)
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   

ale jakos tak dziwnie mi spojzec w oczy mojej dziewczynie jakby nigdy nic, co jest ze mną czy ja naprawde wole chlopców co mnie znowu podkusilo zeby to zrobić
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Pon 10 Gru, 2007   

no to straaaaszny problem!!
po prostu czasami lubisz się zabawic z chłopakiem! taka natura! proste.. :wink:
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pon 10 Gru, 2007   

i muslisz ze moge tak życ i oszukiwac moją kobiete :(
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 10 Gru, 2007   

nic nie musisz!!!!!! ja jestem biseksualna ale nie wyobrażam sobie ,że bym była z chłopkiem a bym go okłamywała!!!!!!
szczerość jest bardzo ważna w związku więc moim zdaniem nigdy nie powinno jej zabraknąć bo jak sie nie jest szczerym niszczy sie związek od środka a jak to się wyda to Cię znienawidzić może!!!!
ale wydaje mi sie że chociaż sex z nią jest super i teraz wydaje Ci sie tą jedyna to nie jest miłość jak byłam na prawde zakochana nie potrafiłam zdradzić chłopka nawet z dziewczyna bo kochałam go tak mocno że nie chciałam go skrzywdzić i moje szczęście liczyło sie mniej niż jego i to moim zdaniem jest prawdziwa miłość kochać bezinteresownie i chcieć by tej drugiej osobie było jak najlepiej!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pon 10 Gru, 2007   

paulinka, na Twoją wypowiedz liczylem. Czyli radzisz mi zebym jej o wszystkim powiedział, bardzo sie boje tej rozmowy bo niewiem jak ona to zrozumie ale chyba bede musial jej powiedziec wkoncu szczerosc jest najwazniejsza, jesli nie zrozumie boje sie ze bedzie sie mscila ale mowi sie trudno, od nowego semestru sie przeprowadzam wiec i tak nasz zwiazek raczej by sie rozlecial, mam nadzieje ze jesli ona tego nie zrozumie i sie przeprowadze to poznam tam nowych ludzi. jutro jej o wszystkim powiem :(
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

zola, trzymam kciuki i podzielam zdanie Paulinki
Tylko tak z innej strony(nie popieram zdrady ale), skoro i tak wiesz że wasz związek się rozpadnie z powodu przeprowadzki to może nie ma sensu jej ranić i mówić o zdradzie, a lepiej z nią zerwać i to też było by jakieś wyjście. Mogę się mylić .
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

Julcio, moze i masz racje, poprostu z nią zerwac bo jak jej powiem ze sie przespalem z kolega z klasy i powiem którym to ona bmoze sie na nim mscic wkoncu jest jego nauczycielką. Dzis ide ostatni raz do tej szkoly, odebrac papiery itp. to jej powiem ze zwiazek na odleglosc to nie dlamnie cos w tym stylu i mam nadzieje ze zrozumie
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

zola, skoro to kolega z klasy, a twoja miłość to twoja i jego nauczycielka, to myślę że mógłbyś narobić jemu niezłego bigosu.Więc odradzam. No chyba że być powiedział że zdradziłeś ją z kolesiem którego ona nie zna.
Ale nadal twierdzę że w tym przypadku lepiej po prostu zerwać niż ją dodatkowo ranić zdradą.
Pozdrawiam
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

napisz jak poszło i chyba dla kolegi będzie lepiej jak po prostu sie rozstaniecie a nie powiesz jej o wszystkim
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

Wiec tak spotkalismy sie dzisiaj, poromawialismy i powiedzialem jej ze z racji ze sie przeprowadzam dosc daleko, (Lublin moje kochane miasto) to ze nasz zwiazek nie ma przyszlosci, nawet to zrozumiala i spedzilismy jeszcze jeden ostatni raz razem, rozstalismy sie w dobrych stosunkach zostalismy przyjaciolmi
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 11 Gru, 2007   

myślę że najlepsze rozwiązanie a w lublinie znajdź jakaś fajna gorąca panienkę w swoim wieku abo trochę starsza tak o 2-3lata niech jej sexi jędrne ciałko zawładnie Twoim umysłem a może wtedy tylko kobitki będą Ci w głowie bo z tego co czytałam Twoje posty to chyba tego byś chciał
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group