Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Max-Xtander
Autor Wiadomość
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   Max-Xtander

Witam, zaczynam trenig tym urzadzeniem, w ponidzialek powinem je odebrac. Bede informowal was o postepach! Jak macie pytania piszcie postaram sie odpowiedziec. Pozdrawiam!
 
 
lolipop 

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Polend
Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   

Informuj :)
 
 
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   

Dzisiaj przeszedl! Jak za ta cenne to jest spoko ale troche przeplacilem dalem 300zl a kumpel teraz mi podal namiary na goscia co sprzedaja to samo tylko bez pudelka za 230zl no ale za pozno sie dowiedzialem. Jutro napisze jak sie ogolnie sprawuje sprzecior:) !! Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon 19 Lis, 2007 ]
Wiedz zaczynam:

Liczy sie dlamnie najbardziej rozmiar w wzwodzie wiecy tylko te dane uwzgledniam:

Długosc-14cm
Szerokosc-12cm

Xtander bede uzywal tylko noca, w dzien sie nie da tego nosic nie zauwaszy przez inne osoby :) a po za tym szkoda dnia na takie pierdoly.

Po 2 tyg. zrobie pomiary!
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

Wiec napisz bo juz z 2 tyg, uzywam tego urzadzenia. Ogolnie urzadzenie nadaje sie gdy sie jest samemy, najlepie w nocy gdyz nie sposob go nie zauwarzyc. Jest dosyc bardzo widoczne ale za to bardzo stabilne nie ma mowy zeby cos sie zsuwalo. Uzywam go w nocy kiedy juz leze czasem z nim zasypiam, mam go na sobie od godz. do 3. Przebudzam sie w nocy zdejmuje go i spie dalej. Podoba mi sie w nim to ze reguruje sie poziom napiecia wacuska.

A co do efektow: Nie mierzylem go teraz i nie zmierze go na razie bo na oko nie widze zeby sie wyduzyl jedynie czuje ze cos sie zmienia, napewno penis jest twadszy bardziej sie wypenia krwia(cwicze tes miesnie pc to bydz moze dlatego) jest tak bardzie ciezszy, zekl bym nawet ze zgrubial troche. Pomiary zrobie wtedy kiedy bede byl pewny ze cos urosnol niechce terAz zrobic i sie podlamac ze nie ma efektu bo strace motywacje.

Zamierzam go nosic pare miesiecy nie forsujac jakos tempa. A noz widelec moze sie uda.
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

tylko nie zapomnij o obietnicy tak jak wielu forumowiczów ze słomianym zapałem.

[ Dodano: Wto 08 Sty, 2008 ]
i jak efekty??

[ Dodano: Sro 09 Sty, 2008 ]
i jak efekry?

[ Dodano: Pon 28 Sty, 2008 ]
kolejny wsiąkł...
 
 
nemo83 

Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro 27 Lut, 2008   

Sorrka nie bylo czasu zeby cos pisac i wogole wyszlo mi to z glowy. Nosze urzadzenie 3 miesiace i o to moje rezultaty:

Długosć z 14 cm do 16,5cm
Grubość z 12cm do 13cm

A poza tym penis wiekszy w spoczynku o raz twardzsy pod czas wzwodu.
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

dlaczego piszesz z innego nicku, i napisales akurat teraz o tych rezultatach jak wystawiles w innym poscie te urzadzenia na sprzedasz?
 
 
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

Kurcze widze ze musze jednak zabrac glos. Ten nemo to jakis oszust. nie zamawiajcie lepiej u niego, na allegro sa te urzadzenia juz tansze wystarczy wyszukiwarki uzyc. A co do moich rezultatow to raz od czasu zakladam max-xtander i wydluzyl mi sie penic o 1cm i zgrubial tak o 0,7. Niestety jest to dlugotrwaly proces ale teraz zamierzam do tego zakupic pomke razem mysle ze dadza efekty. a co do noszenia urzadzenia to przestalem go na noc zakladac tylko staram sie tak go na pol gora godz z najmocniejszym naciskiem nosic. jesli sa jakies pytania to pytajcie. Ja duzo dobrego o pomkach a wy???
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

śmierdząca sprawa, no to powiedz Przemo 777 szczerze warto to kupić czy nie ??? bo z innego postu wiemy ze andro penis nie dziala, a jak jest z max-xtander'em ? pozatym napisales, ze wydluzyl Ci penis 1cm i pogrubił o 0.7cm twierdzisz, ze to mało?! tym bardziej ze uzywasz go troche wiecej niz 3 miesiace, czyli niezbyt długo, ja uważam, że to wynik marzenie, ale może Twoje oczekiwania były większe.
 
 
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

Ponad 3 miesiace. Nastawialem sie ze na miesiac uda mi sie wydluzyc cm i przez te 3 miesiace liczylem na 3cm w dlugosci. Szczerze to te urzadzenie typowe jest zeby je nosi z godz-2 godz na maksymalnym naciagiem najlepiej ogladajac telewizje. Mysle ze jak do tego rosadnie bede uzywac pomki efekty beda szybsze. Kazdy sam musi jakis sposob sobie obrac i konsekwetnie go wykonywac i udoskonalac, a nie co chwiloe zmieniac sposob. Mysle ze za rok to patrzacz w stecz i wystrzymujac w sposobie i systemowi jakiemu obralem bedzie to znnaczace powiekszenie patrzac na dzien ktory zaczemem walke o te kilka centymetrow.
 
 
lumpixx 

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

Mnie to urządzonko sprawia spory bul a i ta pentelka czasem spada, macie jakieś sposoby na to??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group