Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kilka pytań odnośnie e-booka.
Autor Wiadomość
kropek222 

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: P-ń
Wysłany: Pon 05 Lis, 2007   Kilka pytań odnośnie e-booka.

Witam wszyskich.. Od kilku dni zaczołem ćwiczyć według ćwiczeń znalezionych w e-booku.
Mój trening trwa średnio około 50 minut (nie ćwicze non stop, po prostu nigdzie się nie śpiesze i staram sie wykonywać wszystko dokładnie). W mój plan treningowy wchodzą ćwiczenia: the log shlong, the double hand, standard jelq, horiznotal movement, pc flex basic. Mój głowny problem polega na tym że po prostu nie wiem ile razy w tygodniu mam ten trening wykonywać.. Wiem z doświadczenia że mieśnie powinny się po treningu zregenerować. Moim głównym problemem jest obwód (około 11,5 cm) oraz dość szybki wytrysk :) Chce się dobrze przygotować do spółżycia z moją dziewczyną oraz pewniej poczuć się w sprawach płciowych. Pozdrawiam oraz liczę na odpowiedź.

[ Dodano: Wto 06 Lis, 2007 ]
Hmmm czy nikt nie umię odpowiedzieć na moje pytanie? Pozdrawiam...

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 ]
Nie dostane odpowiedzi? :cry: :cry:
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Wto 13 Lis, 2007   

jesli chodzi o wytrysk cwicz miesnie PC,a z czasem zauwazysz roznice,a jesli to nie pomoze polecam wizyte u sexuologa bo to ze szybko dochodzisz to sprawa psychiki
co do reszty treningu sam musisz sobie go ustalic moim zdaniem cwicz 3 razy w tygodniu
pon,sroda,piatek pozdro
 
 
Marcinek 16 

Wiek: 35
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Gołdap
Wysłany: Sro 14 Lis, 2007   

witam wszystkich! jestem nowym uzytkownikiem. sciagnelem dzis ten poradnik powiekszajacy penisa ale nie moge go ani zainstalowac ani nic.prosze o pomoc chcialbym jak najszybciej zaczac te cwiczenia
 
 
penis.com.pl
bathmate
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

poradnika sie nie instaluje
tylko otwiera programem np.adobe reader
http://programy.pcworld.p...der.8.0.pl.html
pozdro
 
 
Marcinek 16 

Wiek: 35
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Gołdap
Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

dzieki za ten link :) juz go sciagam:]

[ Dodano: Pią 16 Lis, 2007 ]
cycus85 mam do ciebie pewna sprawe czy moglbys mi poweidziec ktore cwiczenia sa na powiekszenie dlugosci oraz grubosci penisa? bo ja nie moge tam sie połapac i znalezc.chodzi o to by penis byl wiekszy dluzszy masywniejszy.z gory dziekuje. a i jeszcze jedno powiedzmy ze zamierzam cwiczyc np 4 miesiace.to mozna sie masturbowac w czasie tego? bo nie wyobrazam sobie masturbacji przez tak dlugi czas ..:) a jesli mozna to mozna np odrazu po cwiczeniach lub przed cwiczeniami sobie jak to mowia chlopcy zwalic? :P
 
 
Janek007 

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Nie 02 Gru, 2007   

Ja tez jestem nowym uzytkownikime forum i chce sie dowiedziec jak dlugo czeba "cwiczyc" zeby osiagnac doskonalosc?? Otoz mam okolo 3cm dluzszego penisa od sredniej bo wynosi ona chyba 12,5cm a w obwodzie to tak na styk bo wynosi on chyba 13,5cm :oops: . Prosze o odpowiedz
Ps. SOry za off topa ale nei chcialem nowego zakaldac
 
 
balic87 

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: gdansk
Wysłany: Pon 03 Gru, 2007   Komentarz do wypowiedzi "Janek007"

Chopie masz 13,5 cm w obwodzie i to jest dla ciebie powod do zmartwienia ... ja mam jedynie 12 cm w obwodzie a 13,5 cm to jest moje marzenie !
 
 
Janek007 

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Pon 03 Gru, 2007   

Ale 13,5 podczas wzwodu to dobrze ?? Aha a co do e-booka to mam wsyztskie cwiczenia po kolei wykonywac?? czy mam wybrac te ktrore chce cwiczyc dzinki z gory.

[ Dodano: Pon 03 Gru, 2007 ]
ODP plissssss

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 ]
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lip, 2008   

Nie.. na dole masz rozpiski : )
 
 
nonie 

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 63
Skąd: stad
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

Ja może pytanie z innej beczki.
Pałkę mam ok, nie widzę z nią problemów, ma swoją miarę - 16 cm, ale nie o to chodzi.
Chciałbym usprawnić swojego penisa, a jeżeli te ćwiczenia działają i dają efekty powiększenia, to czy one nie niosą za sobą skutków ubocznych?

Czy ćwiczenie mięśnia PC rzeczywiście przyspiesza rozwój prostaty? (tak gdzieś tu przeczytałem, nie pamietam gdzie ;p)

Tak się zastanawiam właśnie czy by sobie nie ćwiczyć, ale chodzi właśnie o skutki uboczne.

No i jakie ćwiczenia proponujecie.

Pozdrawiam.

ps. Proszę nie pisać, że mam zostawić pałkę jaką jest, bo ja wiem, że instrument dobry, ale pytam ze względu na możliwości i korzyści jakie mogą przynieść mi ćwiczenia.
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

Mięśnie PC poprawiają twoją umiejętność nad wstrzymywaniem wytrysku : ) i raczej na pewno nie powodują przyspieszonego rozwoju prostaty. Także na początek polecam PC Flex Basic znajdujący się w e-booku.
 
 
nonie 

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 63
Skąd: stad
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

Czy do PC Flex Basic trzeba wykonywać rozgrzewkę, która jest zawarta w E-book'u?
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008   

Polecił bym wake up cloth.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
roberto28 

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: robertlew28
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008   

witam ,mam juz e book cwicze i jestem zadowolony ale podczas moich poszukiwan mignelo mi cos podobnego do powiekszania piersi moze mnie ktos pokierowac pozdrowienia
 
 
bartez3 

Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

naprawde wierzycie w to cale powiekszanie itp? jakos sceptycznie do tego podchodze. Natury nie oszukasz. Panowie od czego jest jeszcze jezyk :p. Pozdrowienia
_________________
Rób codziennie maszaz pałki, dzieci beda jak kryształki :) ))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group