Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Tak mnie ciekawi...
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 26 Lut, 2021   

mlody999 napisał/a:
Tu nie chodzi o to, że gdy starsze pokolenie wymrze to się zmieni .


Absolutnie się z Tobą zgadzam. Nie ma takiej możliwości. Zmiany mentalne nie polegają na wymieraniu pokoleń tylko powolnej zmianie (zmiękczaniu) poglądów wskutek oddziaływania nauki i gromadzonej w społeczności wiedzy.

mlody999 napisał/a:
Społeczeństwo jest negatywnie nastawione do marszów równości i jak jako g... nie mogę po prostu patrzeć na to co się tam wyprawia.


Powiem Ci mlody999, że ja mam wiele więcej kwestii, na które nie mogę wręcz spoglądać. Natomiast nie przychodzi mi do głowy żeby mówić komuś jak ma żyć, co ma robić. Mamy parady na miarę naszych możliwość. Na paradzie w Polsce nigdy nie byłem, ale byłem na szeregu w Europie Zachodniej, w USA i powiem Ci, że w większości przypadków widziałem traktowanie parad mniejszości jako wystąpienia artystyczne. Bardzo mi się podobały ale te głównie w krajach o dojrzałych demokracjach gdzie w społeczeństwie ludzie nie dostają wypieków na twarzy bo 2 dziewczyny złapały się za rękę i spacerują.

mlody999 napisał/a:
Nie toleruje tej tęczowej zarazy, która próbuje wmówić nam, że mamy to wszystko tolerować, że to wszystko jest ok. Złe nastawienie ludzi do tej parady


Odważne słowa jak na 21-latka geja. Jako tępiący swoich, idealnie byś się nadał do ONR lub innych faszystowskich (sorry, skrajnie prawicowych) ugrupowań. Poważnie, rozważ to. Tam spotkasz wielu myślących jak Ty. Może razem złapiecie jakiegoś geja (sorry, pedała) i np. skopiecie go na śmierć albo zgwałcicie 2 dziewczyny bo przecież nie ma lesbijek - są tylko nie zerżnięte przez super samców. Niestety, jak już będziesz trochę starszy (mądrzejszy o doświadczenia) szybko zrozumiesz, że ten sposób postępowania - mówienia komuś jak ma żyć, tak na prawdę sprawi, że Twoje życie nigdy nie będzie pełne. Nigdy do końca nie zaznasz szczęścia... no ale może zostaniesz wodzem ONRowców co Ci zrekompensuje niedostatki, kompleksy i skrzywione poczucie odbieranej rzeczywistości - oni takich potrzebują.

mlody999 napisał/a:
Nie chciałbym też, aby doszło do momentu, kiedy pary homoseksualne miałyby możliwość adoptowania dzieci. To jest moralnie złe i się z tym nie zgadzam.


Byłbym świetnym ojcem. Jestem stabilnym mentalnie i finansowo facetem. Bardzo wspieram każde urodzone w mojej rodzinie dziecko. Kiedy dorastają uwielbiają mnie bo jako jedyny wujek uwielbiam się z nimi bawić w zabawę "dlaczego". Zawsze czytam im ksiązki, a kiedy chodzę na spacer do lasu potrafię nazwać gatunki roślin i opowiedzieć o każdym coś ciekawego. Potem, jestem przy nich aż po studia tak aby zawsze móc im pomóc. Mam bardzo dobre doświadczenie zawodowe, pracuję z ludźmi, rozumiem trendy w gospodarce. Jestem w tym po prostu dobry i potrafię im doradzić. Kiedy zaczynają dojrzewać, zgadnij do kogo idą w pierwszej kolejności i pytają co się dzieje. Umiem wyjaśnić naukowo większość procesów fizjologicznych. Kiedy są pierwsze zawody miłosne, zawsze wysłucham. Poza tym mam cierpliwość, jestem konsekwentny, umiem wyznaczać granice. Za każde dziecko w rodzinie życie bym oddał.

Kim Ty jesteś żeby mówić mi czy mogę być ojcem czy nie!!??

mlody999 napisał/a:
Chciałbym mieć dzieci, ale z drugiej strony nie chciałbym krzywdzić dziecka, które by się wychowywało wśród rodziców jednej płci. Matka przekazuje pewne wartości, a ojciec inne i tak powinno pozostać na wieki wieków.


Skąd Ty takie rzeczy wyciągasz? Jakieś małomiasteczkowe, wyssane z palca tezy, które nijak się mają do rzeczywistości? Takie właśnie podejście, bez gruntownej wiedzy nt. rodzicielstwa, to możesz sobie stosować np. na wsi w rolnictwie, kiedy Twój dziad i ojciec hodowali pszenicę i Ty też tak będziesz hodował - te same zasady - żadnych zmian ...

Nie ma żadnych badań wskazujących, ze dzieci wychowywane przez pary homo mają jakieś krzywdy. Raczej to działa w drugą stronę. Te pary muszą chronić własne dzieci przed dziećmi par hetero, które potrafią być bezlitosne i wytykać je palcami. Oczywiście dzieci par hetero nie są niczemu winne. Przecież one powielają jedynie to co widziały/słyszały we własnym zaciszu domu, gdzie "prawdziwi" hetero rodzice wyrazili "jedynie" swoje zadanie.

mlody999 napisał/a:
Ja się z tym pogodziłem i z tym żyję. Dziecko to nie jest przedmiot, który jak wiele par homoseksualnych - po prostu kupuje sobie wybierając w katalogu, jak jakiś przedmiot.


Wiesz co, a masz jakiś chociaż jeden konkretny przykład z własnego środowiska? Znasz jakąś męską lub damska parę, która adoptowała wybierając jak z katalogu? Czy znowu jest to filozofowanie młodego umysłu?

mlody999 napisał/a:
Żyjemy w chorach czasach.


Tak, zgadzam się, żyjemy w chorych czasach gdzie tacy jak Ty, zamiast siedzieć w książkach, swoją wiedzę gromadzą z YT, ordo luris czy innego szamba a potem taki nieuk siada za kompem, i odpala tę mózgownice próbując zabłysnąć kiedy w rzeczywistości stanowisz jedynie pośmiewisko.

Sorry mlody999, ale dostałeś to na co zasłużyłeś pisząc ten stek bzdur.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 01 Mar, 2021   Re: Tak mnie ciekawi...

jax napisał/a:
Zaglądam czasem na to forum, i jedna rzecz mnie zastanawia. Trafiają się tu homofobi i jak mogę podejrzewać pewna część z nich wzbogaciła archiwum "Galerii dumy męskiej". Jeśli mają czymś nacieszyć wzrok innych - z pewnością sprawili wiele przyjemności temu i owemu facetowi. Wyobrażam sobie ich dyskomfort...


Haha, coś w tym jest, aczkolwiek wydaje mi sie, ze jednak homofobi nie myśłą w taki sposób ;)

Moim zdaniem jeszcze w Polsce będziemy musieli poczekać dobre 10 -15 lat aż zacznie się wszystko zmieniać, kiedy starsze pokolenie zacznie odchodzić z tego świata.

W porównaniu do innych krajów jestęśmy dość homofobiczni.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 02 Mar, 2021   

Oleg z tym wymieraniem pokoleń sie nie zgodze. Mam porównanie jakie podejście mają ludzie wokół których aktualnie żyję i jakie podejście mają moi dziadkowie i rodzice. Im starsi ludzie, tym bardziej restrykcyjne poglądy ( ciekawi mnie jakie my bedziemy mieli jak będziemy już starsi).

Czy kiedyś dogonimy światopogladowo Holandię? Nie wydaje mi się ale można marzyć.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 19 Mar, 2021   

Z tym zmienianiem światopoglądu społeczeństwa, to jak byłem młodszy, tak do 20 lat myślałem, że już zaraz Polska będzie liberalna, do kościoła i na religię nikt młody nie będzie chodził. Teraz sądzę, że się myliłem i przez 100 lat się nic tutaj nie zmieni. Jest okropnie dużo młodych Polaków, którzy są za skostniałym kościołem, są homofobami, fokiarzami, antyszczepionkowcami itd. Przykre to.

Co do Holandii, to kilka dni temu kolega który tam mieszkał ponad 10 lat mówił, że Holendrzy wcale nie są tacy otwarci, i że w większości są rasistami, i tylko prawo mają liberalne, by to właśnie tępić.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2021 ]
Jeszcze podawał przykład, że był skandal, że jakiś minister chodził do legalnego burdelu. Prostytucja jest tam legalna, jakiś dziennikarz bgonorzylapal i opublikował, on się przyznał, ale i tak musiał się podać do dymisji, bo to nie wypada... Czyli standardowa hipokryzja.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Mar, 2021   

Holendrzy są rasistami bo widza kto do nich przyjeżdża. Nie oszukujmy się, ale Polacy którzy w dużej mierze tam jadą nie są najlespzego sortu. Jasne, że zdarzają się wykształceni ludzie, ale wiekszość to sebixy i karyny. I nie dziwie się, ze ich nie lubia ( znam wiele osób z mojej wioski, które wyjechały właśnie do Holandii i w sumie ciesze się, ze ich na miejscu nie ma).
Moim zdaniem Polacy sa większymi rasistami niż Holendrzy.

Z tym ministrem to faktycznie hipokryzja.
 
 
Semaforek 

Dołączył: 29 Kwi 2019
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 24 Mar, 2021   

Naród piękny, tylko ludzie k....
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2021   

Semaforek napisał/a:
Naród piękny, tylko ludzie k....

Patrząc na to co obecnie się dzieje to musze się zgodzić.
Aczkolwiek jeśli chodzi o Holandię, to mam wrazenie, ze władza bardizej pałuje ludzi. Sa filmiki jak policja na koniach wjeżdża w tłum.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2021   

mlody999 napisał/a:
Nie toleruje tej tęczowej zarazy, która próbuje wmówić nam, że mamy to wszystko tolerować, że to wszystko jest ok. Złe nastawienie ludzi do tej parady

Jak wszędzie, także i wokół tematu parad są i będą skrajne opinie. Są geje, którzy nie mogą na to patrzeć (i mają prawo!). Są tacy, którzy chodzą na zasadzie protestu czy chęci poczucia wspólnoty z innymi - i oni raczej nie wsadzą sobie piórka w tyłek. Są też tacy, którzy celowo prowokują strojem czy zachowaniem. Obawiam się, że im bardziej narastać będzie nagonka na osoby o innych orientacjach, tym więcej takich "prowokacji" będzie. Akcja rodzi reakcję.


mlody999 napisał/a:
Dziecko to nie jest przedmiot, który jak wiele par homoseksualnych - po prostu kupuje sobie wybierając w katalogu, jak jakiś przedmiot.

Zgoda, dziecko to nie przedmiot. Nie wiem, czy takich par jest "wiele", jak piszesz. Podobnie można powiedzieć, że jest "wiele" par heteroseksualnych, które też sobie "kupują" dzieci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group