Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Bezskuteczne proby zapłodnienia.
Autor Wiadomość
rock35 

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: piaseczno
Wysłany: Sro 10 Paź, 2007   Bezskuteczne proby zapłodnienia.

Witam wszystkich i liczę na pomoc zorientowanych w temacie.
Od około dwóch lat bezskutecznie wraz z żoną staramy się o potomstwo. Oboje mamy przekroczyliśmy 35 lat więc jak rozumiem w tym wieku mogą pojawiać się problemy z zapłodnieniiem. Ze strony mojej małżonki wszystko w zasadzie wydaje się być w jak najlepszym porządku. Przeszła ona badania ginekologiczne, miala USG. Diagnoza zadowalająca. Tzn z układem rozrodczym wszystko jest ok, przechodzi również owulację. To sugeruje, że problem może być po mojej stronie. Być może styl życia lub niewłaściwe postepowanie wpływa negatywnie na próby doprowadzenia do zaplodnienia. Mam kilka pytań, które mnie nurtują a być może problemy w nich zawarte są kluczem do rozwiązania uciążliwości.
1. Czy częsta masturbacja negatywnie wpływa na jakość nasienia? ( robię to dość często tzn kilka razy w tygodniu)
2. Czy palenie papierosów typu "menthol" faktycznie wpływa na płodność mężczyzny czy też jest to po prostu mit?
3. Jeżeli ograniczę czynności poruszone w dwóch pierwszych punktach a proby będą nadal nieskuteczne do jakiego lekarza powinienem się udać? Czy powinien być to lekarz pierwszego kontaktu, ktory skieruje mnie do specjalisty czy może powinienem od razu skierować swe kroki w jakieś miejsce gdzie zrobię badania na plodność i uzyskam pomoc?
Z góry dziękuję za sugestie i pozdrawiam forumowiczów.
 
 
m4g1k_ 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 141
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Sro 10 Paź, 2007   

Do lekarza powinieneś się udać w pierwszej kolejności, nikt z forumowiczów Ci nie pomoże! Tak jak napisałeś - skierowanie do specjalisty wystawi Ci lekarz pierwszego kontaktu, ew. możesz iśc do prywatnej poradni, lecz szczegółów Ci nie jestem w stanie podać. :)

Masturbacja faktycznie wpływa na jakość nasienia, ale pozytywnie. Oczywiście z umiarem, a kilka razy w tygodniu to nie jest szczególnie dużo.

Wina nie leży także po stronie mentolowych papierosów. Przez pewien czas krążyły takie opinie, ale jednak dość szybko je skorygowano.

powodzenia w staraniach :) pochwal się tutaj jak Ci się uda. :)
_________________
Te świnie chcą żyć ponad normę,
chcą mieć hajsy, tylko cash.
a Ty masz same drobne?-problem!
synek strzeż się-S.O.S
Tego kwiatu jest pół światu,
blond, brunetki, rude - bierz co chcesz!
Tylko nie trać duszy dzieciak i się strzeż,
wiesz?-S.O.S.!
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Sro 10 Paź, 2007   Re: Bezskuteczne proby zapłodnienia.

1. Nie wpływa na jakość nasienia.
2. A czy są jakieś zdrowe papierosy?
3. Próbowaliście pozycji ułatwiających zapłodnienie? Jak nic nie pomoże to udaj się do sexuologa/urologa.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sro 10 Paź, 2007   

dobra rada papierosy odstaw ,alkochol też a współżycie ogranicz na 5-7 dini przed owulacja i zrób badani nasienia.Plemniki muszą dojrzeć aby były zdolne do zapłodnienia i bzdurą jest że masturbaja sprzyja płodności :!:
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 10 Paź, 2007   

papierosów lepiej nie palić zrób badania nasienia i dobrze jest kilka dni sie nie masturbować i nie kochać tak z 5 dni a kochać się w okresie owulacji czyli jeżeli ma cykl 28dniowy to tak 14 dzień
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
rock35 

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: piaseczno
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

Serdeczne dzięki. Chyba faktycznie powstrzymam się od masturbacji aż do owulacji małżonki. Rzeczywiście bardzo dużo jest głosów by zachować wstrzemięzliwość seksualną na jakiś czas przed próbą. Jesteśmy zaopatrzeni w test owulacyjny i wkrotce podejmiemy próbę. Jeśli to nic nie da to lecę do lekarza bo czas ucieka. Nie omieszkam oczywiście poinformować was o efektach. Jeszcze raz wielkie dzięki!! Pozdrawiam.
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

1. Czy częsta masturbacja negatywnie wpływa na jakość nasienia?

jeżeli masturbujesz się bardzo często to plemniki są słabsze gdyż nie dojrzewają wystarczająco długo. Wstrzemięźliwość przed planowaną owulacją to min. 3 dni.

2. Czy palenie papierosów typu "menthol" faktycznie wpływa na płodność mężczyzny czy też jest to po prostu mit?

Papierosy, alkohol, zła dieta, stres, zmęczenie i ogólny stan zdrowia mają wpływ na jakość i ilość spermy.

3. Jeżeli ograniczę czynności poruszone w dwóch pierwszych punktach a proby będą nadal nieskuteczne do jakiego lekarza powinienem się udać?

Pierwsze co powinieneś zrobić to udać się do laboratorium i zrobić badanie nasienia a wynik niech Twoja żona pokaże swojemu ginekologowi i on powie co dalej.
 
 
m4g1k_ 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 141
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   

budnis napisał/a:
1. Czy częsta masturbacja negatywnie wpływa na jakość nasienia?

jeżeli masturbujesz się bardzo często to plemniki są słabsze gdyż nie dojrzewają wystarczająco długo. Wstrzemięźliwość przed planowaną owulacją to min. 3 dni.

2. Czy palenie papierosów typu "menthol" faktycznie wpływa na płodność mężczyzny czy też jest to po prostu mit?

Papierosy, alkohol, zła dieta, stres, zmęczenie i ogólny stan zdrowia mają wpływ na jakość i ilość spermy.

3. Jeżeli ograniczę czynności poruszone w dwóch pierwszych punktach a proby będą nadal nieskuteczne do jakiego lekarza powinienem się udać?

Pierwsze co powinieneś zrobić to udać się do laboratorium i zrobić badanie nasienia a wynik niech Twoja żona pokaże swojemu ginekologowi i on powie co dalej.


zbyt ogólnikowa odpowiedź wpływa nie niedoinformowanie - podałeś "bardzo często", czego rock35 nie robi. A granica jest bardzo cienka. A zbyt rzadkie "spuszczanie z kręgosłupa" grozi wieloma innymi chorobami, w tym niepłodnością.

Rock pytał się o papierosy typu menthol, więc podałem, że to nie wpływa na jakość czy ilość plemników, bo nie ma różnicy pomiędzy papierosami miętowymi a zwykłymi. Jeśli pali, to palić będzie, a niech przynajmniej pali to, co lubi, a nie to, co po prostu mniej szkodzi. :P

pozdrawiam :P
_________________
Te świnie chcą żyć ponad normę,
chcą mieć hajsy, tylko cash.
a Ty masz same drobne?-problem!
synek strzeż się-S.O.S
Tego kwiatu jest pół światu,
blond, brunetki, rude - bierz co chcesz!
Tylko nie trać duszy dzieciak i się strzeż,
wiesz?-S.O.S.!
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   

ja tez przez rok sie staralem z moja zona o dzidzie, nie pale i nie pije i z masturbacja pod czas staran sie wstrzymalem i niestety ale moja zona nie zaszla w ciaze. teraz musielismy zaprzestac staran ale w przyszlym roku znowu bedziemy sie starac. Jak bylem w klinice plodnosci i pytalem sie o badania nasienia, to powiedzieli mi ze to kosztuje 60 zl i ze 4 dni przed badaniem konieczna jest wstrzemiezliowsc, czyli zero seksu i masturbacji przez minimum 4 dni przed badaniem.
Z praktyki moich znajomych wiem, ze zbyt czeste myslenie o dziecku i usilne starania przynosza inny efekt. Czlowiek sie zabardzo przejmuje i zabardzo mu zalezy. Moja znajoma tez sie stara od 2 lat o dzidzie i do tej pory nic.
Czasem to zabiera troche czasu, ja jednak bym sie pilnowal z papierosami, a masturbacje ograniczyl do np 2 razy w tygodniu. Tak jak ktos napisal, ze brak masturbacji badz seksu moze wplynac negatywnie na plodnosc.
Z pozycji ktore ulatwiaja zaplodnienie, to podobno najbardziej efektywna jest "tradycyjna" - "na misjonarza".
Gdybys jeszcze mial jakies pytania to pisz na privie, moze bede mogl ci jakos pomoc z informacjami. A mam troche doswiadczenia w tej kwestii.
Pozdrawiam
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
kazsko

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 14
Skąd: miasto
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

1. Spróbujcie innej pozycji np. na łyżeczkę: leżycie na boczku ty wchodzisz w żonkę od tyłu głęboko mnie to przyniosło dobre rezultaty mam dwoje dorosłych dzieci a też mieliśmy problem z zajściem w ciążę.
2. Napewno wstrzemiężliwość od masturbacji i współżycie kilka dni przed próbą.
3. Jeżeli to nie poskutkuje idź do lekarza nikt na formum Ci nie pomoże.
 
 
x-men16
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

http://www.sztukakochania.fora.pl/

Ciekawostki,informacje,porady udzielane przez seks eksperta i wiele innych rzeczy o tematyce erotycznej!!! :-D
Polecam!!!!
 
 
mirek18 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: nowa ruda
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

ni ebede sie rospisywal powiem tak : wszystkie watki do tego tematu sa prawidlowe ... masturbacja czesta pogarsza sile plemnikow papierosy i nne podobne : stres alkochol itd... pogarszaja tez plodnosc meszczyzny wiec wstrzemiężliwość od sexu fajek i alko i wtedy dzialac i mniej myslec o tym bo to tez wywoluej jakis stres lek obawy "a moze si enie uda znowu?" jak nie pomoze lekaz urolog bo sexuologa nie radze ... bo sexuolog napieprzy do glowy bzdur zainkasuje kase a na koniec wysle cie do urologa i jak przyjdzie co do czego to stracisz kase bo urolog ci bardziej bedzie wstanie pomuc niz sexuolog ...
_________________
prawdziwy sajanin nie robi dwa razy tych samych blędoów
 
 
 
claudett 

Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   problemos

Mam taki sam problem wraz z mezem od ponad 4lat staramy sie o dziecko..bezskutecznie..juz nie wierze w medycynę,tylko co dalej?http://komdax.com/
_________________
http://komdax.com/
 
 
penis.com.pl
viamax
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Ja bym ci radził rzucic palenie, i kupic sobie cos na wzrost poziomu testosteronu no i przede wszystkim pójsc do lekarza
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

fiut69 napisał/a:
Ja bym ci radził rzucic palenie, i kupic sobie cos na wzrost poziomu testosteronu no i przede wszystkim pójsc do lekarza

podejrzewam, że w ciągu niespełna 6 lat (od utworzenia tego tematu) autor znalazł już jakieś rozwiązanie.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group