Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Do góry, czy na dół ??
Autor Wiadomość
bigcock 

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   Do góry, czy na dół ??

Witam!

Od niecałego miesiąca noszę Peni Master, z tym że noszę go ustawionego do góry i przyciskam gumką od bokserek żeby nie opadał. Jest to zwyczajnie o wiele wygodniejsze i łatwiej można ukryć urządzonko pod ubraniem. Słyszałem, że noszenie opuszczonego w dół daje lepsze efekty.. Czy to prawda?? Pytam ponieważ w długości nie zauważyłem jeszcze żadnego przyrostu, a w grubości "chyba" niewielki ale nie jestem pewien bo to może być chwilowe.
Jestem cierpliwy i wiem, że to wymaga dużo czasu i dobrego nastawienia, jednak chciałbym wiedzieć czy noszenie PM wogóle ma sens jeśli nie jest skierowane w dół.. ??
Ma ktoś jakieś doświadczenie na tym polu ??

Prosze piszcie tutaj wszystko co na ten temat wiecie ...

z góry dzięki ;)
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   

ja nosze tylko do dolu i od 4 miesiecy praktycznie nie widze roznicy zadnej... do dolu mi sie wydaje ze bardziej rozciaga bo opada ale czy faktycznie tak jest to nie wiem...
 
 
bigcock 

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 03 Paź, 2007   

Ja licze na jakiś przyrost w szybciej niż 4 miesiące, podziwiam Cie że sie nie zniechęciłeś nie widząc rezultatów po takim czasie. Ile godzin dziennie nosisz ustrojstwo.. i jaki naciąg stosujesz ??

pozdro :)

Teraz przeczytalem, że Ty nosisz andro... To urządzonko jest chyba bardzo podobne do PM ??
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group