Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     przyklejony napletek
Autor Wiadomość
Krupczatka 

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007   przyklejony napletek

Witam mam takie pytanie ponieważ mam 14 lat i byłem u lekarza z moim ptakiem on mi powiedział że tam sie zbiera taki klej i mam go myć taki biały powiedział że jak bym miał sie myć to żebym zawsze zdejmował napletek i oczywiście dużo mydła a na koniec mycia polać parafiną ciekła 2 dni temu przy waleniu konia strasznie boli 0 uczucia przyjemności jak zauważyłem mam sklejony żołądz lekko z skórą nie wiem co to jest , wczoraj przy myciu pociągnołem tą skórke z całej siły odleciało mi tego jakieś 3cm tej skóry ten ból był ogromny dzisiaj rano było strasznie dużo tej białej substancji powiedział by mi ktoś co zrobić żebym miał cały odsłonięty żołędz?
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007   

ja bym ci radził czym prędzej iść do lekarza skoro skóra ci odleciała, abyś potem nie miał jakichś komplikacji.Czym szybciej pójdziesz tym lepiej dla ciebie
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
lolkis 

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: fdssdfsdfsdfsd
Wysłany: Sro 10 Paź, 2007   

a to białe to tzw serek czyli brud :o
_________________
lol
 
 
penis.com.pl
masturbator
mantum

Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007   

ja miałem to samo, na początku myslałem ze to stulejka i poszedłem do lekarza ale lekarz powiedział że to sklejenie. I powiedział że przy mycia to sciągać do końca i myc dokładnie samo się odklei.

Więc tak robiłem, od wizyty u lekarza mineło 4miesiące i się odkleiło fakt że miałem małe rany na żołędziu ale to sie szybko zagoiło.

Więc nie ma się co martwić!
Pozdrowienia...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group