Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jake Leki Najlepsze?? i jake utrzymuja to wszystko na stałe?
Autor Wiadomość
Rihard17 

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 17
Skąd: Łomża
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   Jake Leki Najlepsze?? i jake utrzymuja to wszystko na stałe?

Jake Leki Najlepsze?? i jake utrzymuja to wszystko na stałe? jake ceny?? ???????????? i czy sa bez recepty???????
 
 
 
amadeus

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 44
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007   

Ja mam poważne problemy ze wzwodem i sam chciałbym coś kupić, ale niedrogo. Poradźcie coś bo popadnę w kompleksy. :cry:
 
 
kaopatkaj 

Wiek: 44
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 10
Skąd: BKK
Wysłany: Pon 22 Paź, 2007   

możesz spróbować na początek tabletek ziołowych. Popularne niebieskie pigułki. Mój koles kupił kiedyś na allegro jakies angielskie-Kanagarra, czy jakoś tak-kilka opakowań to chwalił, że są dobre
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Mar, 2008   

kamagra, pochodna viagry tylko ze wiecej ziol...podobno dziala i nei jest srasznie droga. z tego co mi sie zdaje nie jest to stala zmiana... co do dawkowania jesli jestes mlody to nie bierz raczej calej tabs tylko polowe,, wiesz takie leki maja czasem skutki uboczne na organizm ...wszystko okey jest erekcja ale serce kolata jak po 10 kawach...
 
 
xawier710 

Wiek: 52
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: mielec
Wysłany: Sro 02 Kwi, 2008   

Witam Panowie.Przeglądam forum i ciężko znależć odpowiedz jaka tabletka najlepsza.Mam 35 lat i pojawiły się ostatnio problemy ze wzwodem.Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś pewny specyfik.Jaka tabletka jest najlepsza na 1 raz , a jakie na dłuższą kurację.
_________________
xawier710
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 02 Kwi, 2008   

xawier710 napisał/a:
Witam Panowie.Przeglądam forum i ciężko znależć odpowiedz jaka tabletka najlepsza.Mam 35 lat i pojawiły się ostatnio problemy ze wzwodem.Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś pewny specyfik.Jaka tabletka jest najlepsza na 1 raz , a jakie na dłuższą kurację.



Taką odpowiedź uzyskasz u specjalisty. Tutaj na forum średnia wieku wynosi 20 lat i podejżewam, że nikt z tych młodych ludzi nie miał jeszcze problemów ze wzwodem (tak trzymać)
Lepiej zapytać specjalisty niż truć się czymś czym nie masz pewności, że skutek będzie zamierzony a nie wręcz odwrotny.
_________________
PZDR BASF
 
 
xawier710 

Wiek: 52
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: mielec
Wysłany: Sro 02 Kwi, 2008   

Specjalista to ostateczność, słyszałem że sporo tam nawija o stresie , psychice,paleniu , to wiem i zwykle przypisują viagre.Chyba że do samego Lwa Starowicz bym się dostał.Dzięki BASF za odp.
_________________
xawier710
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Maj, 2008   

sprobuj kamagre...
jest bardzo duzo suplelmentow na rynku majacych dzialanie na wzrost erekcji itp. wiec ciezko jest powieidzec kltoy jest najlepszy.... duzo z nich ma rozne dodatki ktore sa za to odpowiadzialne...chyba najlepsza opjca bedzie czytac dokladnie o takich specyfiakch i opnie ludzi ktorzy ich uzywaja.. powodzenia
 
 
amadeus

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 44
Wysłany: Pią 23 Maj, 2008   

A czy koniecznie muszą to być tabletki? Przecież są środki, które działają bezpośrednio na penisa, typu krem lub spray. Czy ktoś ma tu swoje uwagi na ich temat?
Z tabletkami to nie warto kombinować, bo serce może stanąć zamiast interesu. :wink:
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Maj, 2008   

jak wezmiesz prawidlowo to nie powinno :)
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 29 Lip, 2008   

Spróbuj Permen, nie zaszkodzą bo nie mają skutków ubocznych ,a mogą Ci jedynie pomóc. W długiej perspektywie to bardzo dobre rozwiązanie. Kuracja trwa ok 2 miesiace.
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 03 Paź, 2008   

ja sobie wczoraj kupiłem permen. bardzo jestem ciekaw rezultatów... dzisiaj zacząłem kurację. nie byłem u lekarza, i nie mam zamiaru iśc.

[ Dodano: Wto 02 Gru, 2008 ]
kuracja zakończona... teraz mam zamiar Permen łykać od czasu do czasu. Muszę iść do lekarza, zapytać go dokładnie co i jak. Ale nie powiem, jest super... moja żona też jest zadowolona ;)
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   

Popek to wspaniale, że tak przebiegła ta kuracja. Teraz możesz brać Permen od czasu do czasu, pamiętaj o tym żeby się dobrze odżywiać i o siebie dbać!
 
 
penis.com.pl
viamax
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

Permen teraz będe brał 2 razy w tygodniu. Później coraz rzadziej. Oczywiście cały czas dieta, bez alkoholu i papierosów. Do tego sport i myślę, że będzie dobrze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group