Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skutki uboczne, efekty
Autor Wiadomość
rob-net 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007   Skutki uboczne, efekty

1. Czy cwiczenie 'jelq' moze wplynac negatywnie na zyly na penisie?

Jesli ktos ma jakies skutki uboczne cwiczen to prosze pisac, jesli nie ma to jakie sa efekty cwiczen.
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

wioec skutkow ubocznych jako takich nie ma, ale cwiczenia trzeba wykonywac z umiarem tzn. nie przeginac na poczatku z sila i dlugoscia treningu bo moga wystapic przekrwienia i siniaki, a co do zyl to przynajmniej w moim przypadku znacznie sie uwidocznily i to chyba tyle ;p
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2007   

ja cwicze rozciaganie penisa po kapieli , do tego dokladam krem largo. na co dzien jak chodze po dobu to zaciskam na penisie gumke do wlosow.. penis zachouje w sobeio krew a byle wzwod (jakas panienka w tv) powoduje ze krew naplywa i odplywa bardzo wolno w zwiazku z czym penis dluzej jest napompowany i roziagniety.. dzieki temu stal sie grubszy, nieco dluzszy i rozniez sporo zyl sie pojawilo (zyly wygladaja normalnie i zdrowo wiec nie ma powodow do obaw) a za to jak penis stanie to uuu.. kobieta ma lepsze doznnia przez to ze penis jest zylami okrecony :D
_________________
marcin060685
 
 
penis.com.pl
masturbator
sakreble

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 5
Wysłany: Pią 30 Lis, 2007   

jak mozesz trzymac tak dlugo penisa na gumce jak chodzisz po domu ?
przeciez on powinien byc caly siny jak tak dlugo chodzisz z ta gumka
 
 
spyra 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: google
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

w moim przypadku stosowanie cwiczen z eboka przyniosły mi dwu centymetrowe zyski w dłogosci i zero w grobosci a przy tym moj penis jest teraz bardzo wiotki zyły powychodziły mi i to w miejscach w ktorych niewidziałem ich wczesniej zgrobły zyły cwicze od 7 miesiecy gdzies po 30 min z przerwami nie kiedy 2 tygodni
 
 
Arek22 

Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 12
Skąd: Z daleka
Wysłany: Pią 03 Paź, 2008   

spyra, to jak jest wiotki, to chyba powinieneś miesień PC trenować :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group