Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     kilka rzeczy mnie dreczy i musze poznac odpowiedz
Autor Wiadomość
sakreble

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007   kilka rzeczy mnie dreczy i musze poznac odpowiedz

Mam kilka pytan a mianowicie:
- Co mam zrobic, bo gdy jestem z moja kobieta to nawet ona nie zdarzy chwycic mojego wacka, tylko sie calujemy i piescimy to ja juz mam mokre gacie, tzn. nie dochodzi do wytrysku ale caly penis mam sliski z podniecenia i nie wiem czy to normalne;
- mam 19 lat i moj penis w zwodzie mierzy ok. 14cm (zalezy jak mocna jest erekcja), moja kobieta jest dziewicą, jeszcze z nia sexu nie uprawialem ale boje sie ze nie przebije jej dziewczej blony moim penisem bo wkladam swoj palec wskazujacy do niej ktory ma 9cm i nic sie nie dzieje, po prostu mam obawe, ze skoro moim palcem moge dojsc bardzo daleko to penisem troche dluzszym nic nie zdzialam, prosze o rade.
 
 
inter 

Wiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: wwa
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007   

...
  
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007   

popieram
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
viamax
derwish 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Jezeli chodzi o sluz to jest to jak najbardziej normalne a co do blony to przeciez nie kobieta nie jest "zaslepiona" tak naprawde tylko poszerzasz to co juz istnieje i napewno to zrobisz!!!
 
 
chris33-66 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: poznan,dublin
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

paulinka, PW-Paulinka,a co myslisz o ballbusting'u,o jego lekkiej formie i w ogole o tym podobnych sprawach?
_________________
chris33-66
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Co to jest ten ballbusting, bo pierwszy raz słyszę coś takiego??
_________________
PZDR BASF
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

pierwszy raz słyszę o czymś takim ale poszukałam w necie -przecież to boli :( to ko\panie w jajka mój chłopaka to chyba by mnie z łóżka wyrzucił jakbym go specjalnie w jajka kopnęła!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Obrzydliwe..... ballbusting!!! :!: :!: :evil: Oby nigdy by się to nie zdarzyło jakiemuś męszczyźnie z jajami. Jeszcze raz ... o fe !!!
 
 
chris33-66 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: poznan,dublin
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2007   

istnieja tez inne,lekkie formy ballbustingu.Polegaja one na sciskaniu ,wiazaniu itd.Mowiac krotko na wszystkim procz kopania.Ja osobiscie uwazam kopanie za niedopuszczalne.Moze to byc bardzo niebezpieczne.Pozostale formy natomiast bardzo lubie...
_________________
chris33-66
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2007   

ballbusting? Dziwne zboczenie, przecież jądra są bardzo wrażliwe więc jak kopanie może sprawiać przyjemność? :shock: :?
 
 
CheshireCat 


Wiek: 38
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2007   

chris33-66, to się nazywa cbt ;) i dotyczy również penica
cbt=cock&ball Tortures ;')
_________________
 
 
 
chris33-66 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: poznan,dublin
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2007   

tak,dokladnie-to sie nazywa CBT(Cock & Balls Torture),i to jest naprawde bardzo fajne.10481907.Lubie miec wiazane przez dziewczyny jadra,penisa.Lubie ich "tortury".To naprawde super.
_________________
chris33-66
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2007   

zamiast kopania po jajkach polecam masturbacje - raz dziennie. pozbedziesz si ew ten sposob nadmiaru sluzu (ktory jest naturalny) i nei bedziesz az tak mokry.. :) a co do przebicia blony dziewiczej.. to ona jest bardzo plytko... chudym palcem ciezko jest ja wyczuc. ale zapewniam cie ze nei jest ona na glebokosci 9 cm. 4 to i owszem :) ja u swojej dziewczyny tez nei moglem wymacac blonki. czulem tylko ze jest ciasna) dopiero jak jej wsadzilem czlonka to okazalo sie ze nawet "glowki" nei moglem wsadzic bo tak plytko blonka byla. blona dziewica nie musi zatykac calego otworu i na ogol nei zatyka. wiec jak jej ponownei wsadzisz palec , to wloz i drugi i nawet trzeci (trzy na raz) wtedy lepiej wybadasz swoja kobiete.. tylko delitatnie zeby jej nei uszkodzic :)
_________________
marcin060685
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group