Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wymiary
Autor Wiadomość
maciekzm 

Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: SADASD
Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   Wymiary

Witam mam 16 lat i moje wymiarty to 18/14 cm chciałbym go powiększyc do 20 cm co najlepiej zastosowac kremy / tabletki / cwiczenia czy moze pompke ?
 
 
hardcock 

Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   

po co Ci tyle człowieku ?! popracuj nad obwodem i nad fantazjami bo za dużo się chyba naoglądałeś filmów.

na obwód polecam krem Kolossal + Pompke ale nie łącz dwóch na raz bo Ci odpadnie

pozdro
 
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   "Odpowiedź na temat Wymiary"

Według mnie narazie powinieneś próbować najtańszego sposobu powiększania penisa, czyli ćwiczenia. Odradzam używanie jakichkolwiek tabletek czy kremów. Zwykle te produkty sa drogie i mało efektowe. Pompi też czasem zawodzą, mam na myśli, że nie dają tych oczekiwanych rezultatów, a zarazem też nie są tanie. Ćwiczenia może są czasem trudne do wykonania, ale najczęściej efektywne. Zajmują trochę czasu. Domyślam się, iż już wiesz skąd ściągnąć ćwiczenia do pow. penisa. Jeżeli nie looknij do działu Download na tej stronie. Pozdro...
 
 
penis.com.pl
andropenis
derwish 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

hardcock --> Ja pracuje w sexshopie i ten krem jak i pare innych jest wlasnie tylko i wylacznie do stosowania razem z pompka ;) samemu nic raczej nei daje...jezeli ma stosowac oddzielnie poza pompka to polecam largo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group